هایبوری

نسخه کامل: استوک 3 - 1 آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2 3
[تصویر: f_t4m_6495e54.jpg]


جوانان آرسنال در خانه استوک با 3 گل مغلوب این تیم سخت کوش شدند.دو تیم استوک و آرسنال در چهارچوب دور چهارم جام حذفی انگلستان، در ورزشگاه بریتانیا به مصاف هم رفتند. آرسنال همانطور که انتظار می رفت با 9 تغییر نسبت به لیگ به میدان رفت و از بازیکنانی مانند کاکولین، ایستموند و امانوئل توماس استفاده کرد. ضمن اینکه سول کمپل برای اولین برای تیم اصلی آرسنال به میدان رفت! ترکیب آرسنال در این بازی فابیانسکی، کاکولین،سیلوستره، کمپل، ترائوره، دنیلسون، فابرگاس، ایستموند، والکات،ولا و توماس بود.
اما از طرفی دیگر استوک با ترکیب اصلی خود به میدان آمده بود. سورنسن، هیگینباتام، هوث، کالینز، شوکراس، اترینگتون، وایتهد ، دلاپ ، ولان، سیدیبه و فولر ترکیب 11 نفره استوک را تشکیل می دادند.
بازی با یک شوک آغاز شد!!! استوک روی اولین حرکت خود از سمت چپ دفاع آرسنال صاحب پرتاب اوت شد و روری دلاپ باز هم با پرتاپ های بلندش برای آرسنال مشکل ساز شد! پرتاب بلند او تا دهانه ی دروازه ی آرسنال پیش آمد و همه منتظر بودند تا فابیانسکی آن را در اختیار بگیرد ولی ریکاردو فولر از تعلل فابیانسکی استفاده کرد و پیش از او به توپ رسید و در دقیقه 2 بازی، استوک را پیش انداخت!!
یاران جوان آرسنال به دنبال جبران نتیجه، قصد دروازه ی استوک را کردند ولی به جایی نرسیدند.به جز چند صحنه ی محدود، به جرات می توان گفت که آرسنال در نیمه نخست خطری بر روی دروازه استوک ایجاد نکرد و استوک نیز زورش به جایی نرسید. بازی در دقایق پایانی نیمه ی اول بود که فابرگاس با پاس هوشمندانه ی خود، چسبیده به محوطه ی جریمه از وایتهد خطای هند گرفت و خودش پشت توپ ایستاد. همه انتظار سانتر و یا حتی ضربه ی مستقیم را داشتند ولی فابرگاس توپ را در عرض برای دنیلسون انداخت و او نیز با شوتی زمینی توپ را به گوشه ی دروازه ی سورنسن فرستاد. به نظر می رسید که توپ به نوک پای وایتهد هم اصابت کوچکی داشت. نیمه ی اول با همین نتیجه به پایان رسید.
دو تیم نیمه ی دوم را با همان ترکیب آغاز کردند. در این نیمه بازی پایا پای پیش می رفت اما می توان گفت مالکیت توپ چربش کمی به نفع استوک داشت. حملات استوک خطرناک تر به نظر می رسید اما دفاع آرسنال تا پیش از دریافت گل دوم خوب عمل می کرد.
آرسن ونگر که متوجه شده بود جوانانش دیگر کار به جایی نمی برند، دست به تعویض زد! او همزمان ادورادو را به جای والکات بسیار نا آماده، آرشاوین را به جای توماس پر تلاش و رمسی را به جای ایستموند جوان به زمین فرستاد.
با توجه به حضور بازیکنان پر تجربه تر، انتظار می رفت تا آرسنال کفه ی ترازو را به نفع خود سنگین کند و شاید بتوان گفت برای چند لحظه هم همینگونه شد! با حضور آرشاوین و ادواردو در چند صحنه پاسکاری های خوبی انجام شد و آرسنال همیشگی را دیدیم ولی کار به جایی نرسید. در یکی از همین حرکات با پاس خوب رمسی، ولا در موقعیت خوبی قرار گرفت که ضربه او به تکل بازیکن حریف برخورد کرد و سپس تماسی هم با دست یکی از بازیکنان استوک داشت که بسیار هم واضح بود ولی داور اعتقادی به پنالتی نداشت!
حملات کم و بیش دو تیم ادامه داشت تا اینکه بر روی یک ضد حمله، و با غفلت ترائوره، سیدیبه مسافت نسبتا زیادی را روی خط حرکت کرد و سپس با سانتر زیبای خود روی دروازه ، فولر را در موقعیت گل قرار داد و او نیز قدر این موقعیت را به خوبی دانست. شاید بتوان گفت کمپل می توانست روی این توپ بهتر عمل کند! توپ مماس از روی سر او رد شد و به فولر رسید.
آرسنال قصد داشت تا حمله کند و گل خورده را جبران کند اما دفاع خوب استوک و بی زهر بودن توپچی ها در این بازی مانع این اتفاق می شد. در حالی که آرسنال سراپا حمله بود، روی حرکتی از سمت راست دفاع آرسنال، اترینگتون روی غفلت دفاع آرسنال در موقعیت مناسبی قرار گرفت و با سانتر خوب خود وایتهد را تک و تنها در مقابل دروازه ی آرسنال صاحب توپ کرد و او نیز کار را 1-3 کرد!!
بازی تمام شده به نظر می رسید و توپچی ها نیز دیگر انگیزه ای برای حمله کردن نداشتند. همه منتظر بودند تا بازی به پایان برسد اما تونجای که به عنوان یار ذخیره در دقایق پایانی به زمین آمده بود روی حرکتی خوب پشت دفاع آرسنال صاحب توپ شد و توپ را به گل چهارم تیمش تبدیل کرد که خوشبختانه داور خطای هند او را اعلام کرد!!!
دقایق پایانی بازی هم به آرامی سپری شد و آرسنال نتوانست خطری جدی ایجاد کند و بازی با همان نتیجه 1-3 به پایان رسید تا توپچی ها نیز مانند منچستر و لیورپول با این جام وداع کنند!!

گل ها : فولر (2) (78) و وایتهد (86) --- دنیلسون (42)


[تصویر: f_n58vmm_83f82ea.jpg]
درسته ترائوره افتضاح بود ولی رمسی توپ رو بد جایی از دست داد و تیم شکل حمله داشت و ترائوره نفوذ کرده بود در ضمن دنیلسون باید خطا میکرد و در آخر فابیانسکی...

ما برای برد نیومده بودیم..خودمون رو آروم کشیدیم کنار همونطور که منچستر خودشو کشید کنار.
اینو برای توجیه باخت نمیگم.چون جام حذفی معتبره و مفت از دستش دادیم.

ما 59 گل در لیگ زدیم اونوقت نیمه دوم نتونیم موقعیت سازی کنیم عجیبه..
امروز فقط یه شبه از آرسنال تو زمین بود.واقعا افتضاح بازی کردیم.
نمیدونم ونگر اگه برد میخواد و بازی براش مهمه چرا انقدر جوون وارد
زمین کرد و اگه میخواست جوون هارو امتحان کنه چرا دقیقه 73 سه تعویض
کرد.ما مشکل تیممون اینه که نمیتونه بازی های خوب خودشو تو هر بازی
حفظ کنه یه بازی عالی بازی میکنیم یه بازی افتضاح.جوونگرایی خوبه نه
دیگه انقدر.اونم از دروازه بانمون که 3 تا گل خوردیم عین 3 تاشم فقط
نگاه نکرد .شانس آوردیم که گل چهارم هم خطای هند شد.
ونگر این جامو فدای لیگ برتر کرد امیدوارم اخر فصل حسرت جام حذفی رو نخوریم
ضمنا بنظرم مانونه دروازبانه بهتریه نسبت فابیانسکی
(01-24-2010، 10:12 PM)معراج نوشته است: [ -> ]ونگر این جامو فدای لیگ برتر کرد امیدوارم اخر فصل حسرت جام حذفی رو نخوریم

دقیقا می خواستم همینو بگم! فقط زمان مشخص می کنه که کار درستی بوده یا نه!!
خیلی بد بودیم.به نظر من اخر فصل باید چندتا بازیکن رو با تیپایی از تیم اخراج کنیم.اولیش ولا بعد سیلوستره و... جام حذفی هم دیگه انقدر بی ارزش نیست که ما اینطوری و با افکار غلط ونگر(جوون گرایی) از دست میدیم.این جام هم پرید و به احتمال خیلی زیاد اگه تو لیگ قهرمان نشیم فابرگاس هم رفتنیه(شک نکنید) اونوقت ونگر هم باید چمدوناشو ببنده و بره چون مقصر اصلیه بخاطر بازیکن نخریدنش و خساست بیش از حد.
(01-24-2010، 10:15 PM)Marshall نوشته است: [ -> ]
(01-24-2010، 10:12 PM)معراج نوشته است: [ -> ]ونگر این جامو فدای لیگ برتر کرد امیدوارم اخر فصل حسرت جام حذفی رو نخوریم

دقیقا می خواستم همینو بگم! فقط زمان مشخص می کنه که کار درستی بوده یا نه!!

درست همینه که شما گفتید.
ولی اینم در نظر بگیرید بعد 5 سال انتظار کسب چند تا جام غیر منطقیه و باید به یکیش راضی باشیم.. الان ونگر هم استرس داره که اگه جامی نگیره وضع خیلی خراب میشه از همه لحاظ.
بهترین جام لیگ برتره. قهرمانان با این مهره ها که ما داریم و مصدومیتها خیلی خوشبینانه هست.
حذفی هم به اندازه لیگ برتر با ارزش نیست.

به قول فردوسی پور : * متر مناسب * لیگ برتره چون بعد از 38 بازی قهرمان مشخص میشه
من شخصا خوشحالم
فقط اي كاش به فابرگاس و دنيلسون از اول بازي نميداد
چون 4 تا بازيه سرنوشت ساز داريم
اي كاش يه تاپيك درباره اين 4 تا بازي زده بشه كه بچه ها نظراتشونو بگن
(01-24-2010، 10:25 PM)sarbaze_sorkh_70 نوشته است: [ -> ]خیلی بد بودیم.به نظر من اخر فصل باید چندتا بازیکن رو با تیپایی از تیم اخراج کنیم.اولیش ولا بعد سیلوستره و... جام حذفی هم دیگه انقدر بی ارزش نیست که ما اینطوری و با افکار غلط ونگر(جوون گرایی) از دست میدیم.این جام هم پرید و به احتمال خیلی زیاد اگه تو لیگ قهرمان نشیم فابرگاس هم رفتنیه(شک نکنید) اونوقت ونگر هم باید چمدوناشو ببنده و بره چون مقصر اصلیه بخاطر بازیکن نخریدنش و خساست بیش از حد.
اگر کس دیگه ای رو هم مد نظرت هست که بره،بگو تا هماهنگ کنم با باشگاه....!!!!!!!!!!!!
از جهتی کنار کشیدن از این جام می تونه شانس مصدومیت برای تیم رو کاهش بده و همینطور خستگی ناشی از بازی ها رو که این خوبه و از جهتی هم ما یه فرصت خوب رو از دست دادیم که این قسمت اصلا جالب نیست

همه دوست دارن که ما در لیگ موفق باشیم منم همینطور امیدوارم که پایان فصل همه خوشحال باشیم

جواد 123 (جواد سابق)
صفحات: 1 2 3