هایبوری

نسخه کامل: ضرورت های بازی به صورت قرضی
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: gun__1260439889_cruise_olympiacos2.jpg]


مصاحبه توماس کروز مدافع چپ جوان آرسنال ...


توماس کروز که علاقه زیادی در بازی در ترکیب اصلی آرسنال دارد می پذیرد بازی به صورت قرضی در دیگر تیم ها می تواند تجربه خوبی برایش باشد .
متولد آیلینتوت انگلیس که در کارنامه خود بازی در لیگ قهرمانان را یدک می کشد اعلام کرد آماده است که به صورت قرضی بازی کند .

“ دوست دارم به صورت قرضی در این فصل بروم و تجربه اندوزی کنم . این مسئله می تواند سود های زیادی برای من داشته باشد .
اگر شانس هایی به من برسد دوست دارم به تیمی برم که توانایی بازی با پاس های کوتاه و خوب داشته باشند و در دفاع عملکرد خوبی انجام دهند . دوست دارم در میانه زمین که توپ های بیشتر و حرکات زیادی صورت میگیرد بازی کنم .
قبلا دوست داشتم در ترکیب کارلینگ کاپ بازی کنم اما این شانس نصیبم نشد و حال خوشحال می شوم بتوانم به صورت قرضی بازی کنم .
بعد از ان امیدوارم وقتی بازگشتم بتوانم برای ترکیب اصلی بجنگم . البته در این باره هنوز با مربی صحبت نکرده ام . “

وی همجنین درباره بازی در تیم ملی زیر 21 سال انگلیس می گوید :

“ بازی برابر تیم های برتر جهانی بسیار عالی است .
در چند پست آن جا بازی کردم و تجربه خوبی بود . یزی فراتر از یک تجربه . متاسفانه نتوانستیم طوری تمام کنیم که به فینال برسیم اما مسائل زیادی آموختیم . “
با وجود گیبز و کلیچی و ترائوره احتمال این که یه روزی بتونه فیکس بشه خیلی کمه. در کل تو آرسنال چیزی که زیاده دفاع چپه با استعداده. فعلا باید چند سال به طور قرضی توی تیم های دیگه بازی بکنه تا ببینیم خدا چی می خواد.
من فكر ميكردم تام دفاع وسط باشهS_24
نميدونم به فرزي گيبز هست يا نه ولي به نظر اينده دار ميادS_18
یکی از مشکلاتی که تیم ما داره اینه که از بس بازیکن ها رو تو سن پایین بازی دادیم که یارو هنوز پشت لبش سبز نشده :دی میخاد تو تیم فیکس باشه ...(یعنی انتظار حضور تو تیم اصلی رو داره)

اما راجع به تام کروز.... به نظرم میتونه در آینده بازیکن خیلی مفیدی بشه برامون... چون هم میتونه دفاع وسط بازی کنه..هم دفاع چپ و هم هافبک دفاعی!!!

به نظرم اگه قرضی بره یه تیم دیگه براش بهتر باشه..
بهترخ تو تیم جدیدش هم دفاع وسط بازی کنه اینجوری خیلی بهتره


ما به دفاع وسط نیاز داریم واسه آینده
هروقت بزرگ شدی برگرد :D
چشم علیفر و رفقا کور...S_13S_13تیم تا سه چهار سال دیگه پتانسیله اینو داره که حداقل 5 تا انگلیسی رو تو ترکیب ثابت داشته باشه.....S_2
هر جور به صلاحه تیمه امیدواریم همون بشه....البته رضایت علیفر هم شرطهS_31S_18 که دیگه از بس فصل پیش گفت آرسنال با احتساب ولکات روی نیمکت 1 انگلیسی داره....و این فصل هم خدا رو شکر شده با احتساب جکی روی نیمکت و تئو داخل زمین >>> 2 تا....دهنه انجمن آرسنالی ها رو صاف کرد...
علیفر بشمر که آمار داره میاد بالا......S_2S_13S_13