هایبوری

نسخه کامل: توماس راهی کارلیسل یونایتد
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: gun__1260439889_cruise_olympiacos2.jpg]توماس کروز بازیکن جوان آرسنال راهی تیم کارلیسل یونایتد ( Carlisle United ) شد...


بازیکن 19 ساله و خوش آتیه تیم آرسنال که از سنین پایین و در اکادمی های این باشگاه فوتبال را آغاز کرده عضو تیم های رده سنی انگلستان نیز بوده است .
وی که توانایی بازی در پست های دفاع چپ و همینطور دفاع مرکزی و هافبک چپ را داراست معمولا در تیم ملی کشورش در پست دفاع چپ به بازی گرفته شده .
این بازیکن فصل گذشته توانست در کنار نام خود یک بازی اروپایی ثبت کند و در اخرین بازی مرحله گروهی رقابت های معتبر لیگ قهرمانان اروپا به مصاف المپیاکو یونان برود .
به هر صورت باشگاه آرسنال تصمیم گرفت تا برای کسب تجربه بیشتر وی را به صورت قرضی به باشگاه سطح پایین تر بفرستد تا با بازی در لیگ های دسته پایین تر بتواند کسب تجربه کند .
این بازیکن که عضو ثابت تیم رزرو آرسنال نیز به شمار می رود توانسته تا کنون با تیم های رده سنی آرسنال قهرمان لیگ این کشور وهمینطور لیگ آکادمی های انگلیس شود .
متولد آیلینگتون به تازگی و با توافق مربیان در فوریه سال 2010 قرارداد بلند مدت جدید امضا کرد تا آینده خود را در باشگاه وطنیش , آرسنال ببیند .

تمامی آرسنالی ها آرزوی موفقیت برای این بازیکن خوش اتیه را دارند .
من که نمیشناسمش ولی با توجه به توضیحات باید بازیکن باآتیه ای باشه...
منم خيلي دوش دارم ولي اگر يه باشگاه درست حسابي تر ميرفت بهتر بود!
اكيدوارم با دست پر برگرده
آقا لطفا یه تیتریب بزنید آدم میبینه کپ نکنهS_14S_14

ولی خوب امسال دفاع جوونی که قراره بازی کنه نوردویته و بهتره امثال این قرضی برن
دوتا بازی از این تام کروز خودمون دیدم