هایبوری

نسخه کامل: جک و آفوبه در لیست باشگاه ها
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: gun__1274259871_afobe_england.jpg]


جک ویلشر و بنیک آفوبه در لیست خرید های دیگر باشگاه ها قرار دارند ...


تریرز مربی تیم هادرزفیلد ابراز تمایل کرده تا بنیک آفوبه بازیکن جوان و خوش استیل آرسنال را به صورت قرضی به تیم دسته اولیش ببرد .
این بازیکن 17 ساله که به تازگی با باشگاه تمدید قرارداد کرده از آینده داران به حساب می آید و هادرزفیلد نیز سعی دارد این استعداد انگلیسی را به خدمت بگیرد .
مربی تیم هادرزفیلد در این باره توضیح داد :
" برای به خدمت گرفتن وی با دو مهاجم کنونی ممکن نیست اما باید با تغییرات بنیک را به باشگاه آورد و جزو دو مهاجم قرار داد .
بنیک نسبتا بی تجربه است و بازی رسمی ندارد اما او بازیکن لذت بخش و با استعدادی است که زیر نظر ونگر و آرسنال مشغول کار است .
او جایگاه خوبی دارد و من بقین دارم در کنار ما به خوبی کار خواهد کرد . "[تصویر: gun__1243329300_wilshere_youthcup.jpg]

در سوی دیگر نیز مربی تیم نیوکاسل سعی دارد جک ویلشر را به شهر نیوکاسل ببرد . امری که می داند غیر ممکن است .
ویلشری که این فصل از بازیکنان تیم اصلی و اهداف اصلی ونگر محسوب می شود توانسته با بازی های درخشان جایگاهش را تثبیت کند و حال کریس هاتون مربی نیوکاسل به وی علاقه مند شده و سعی دارد این بازیکن را به خدمت بگیرد .
به هر صورت امری که مسلم است به خدمت گرفتن وی چه به صورت قرضی و چه غیر قرضی با موافقت آرسن ونگر صورت نخواهد پذیرفت و می توان تلاش نیوکاسل را بیهوده فرض کرد .
کریس هاتون در این باره گفت :
" همه باشگاه ها به دنبال جوانانی از باشگاه آرسنال برای به خدمت گرفتن به صورت قرضی هستند و ما نیز تفاوتی با آن باشگاه ها نداریم . "
شترها در خواب بينند پنبه دانه!
آفوبه که فعلا بازی قرضی براش مفیده. البته به شرطی که بتونه فیکس بازی کنه. چون فعلا نمی تونه در تیم اصلی بازی کنه. بهتره بره در لیگ های پایین تر و بهترین گلزن لیگ خودش بشه و بعد به آرسنال برگرده.
ولی جکی به هیچ وجه به هیچ تیمی در آینده به طور قرضی به احتمال زیاد داده نخواهد شد. یکی از بازیکن هایی هست که راحت مصدوم نمیشه و هم چنین دست ونگر رو برای انتخاب 11 نفر اصلی باز میذاره. اونم تقدیم بکنیم به تیم های دیگه؟
هاتون جان شما هم اگر علاقه به جوون های آرسنال داری سیلوستره رو بر می داشتی. جوون خوش آتیه ای بود. از دست دادیش. اگوگو هم گزینه خوبی بود. بقیه جوان هم رو هم که برای خودمون ساختیم. با استعدادهاش برای تیمت زیادیه. نساختیمشون که بدیم به تیم های دیگه.
افوبه فوق العادست
اصلا فضاییه
به عنوان فروش که عمرا
باید بهشون بگم چاییدین
ولی اگه منظورشون قرض گرفتنه فکر کنم بتونن افوبه را قرض بگیرن
هم برا خودش هم برا ما هم برا باشگاه مقصد منفعت داره
ولی هر گونه حرف راجع به جکی خنده دار به نظر می رسه
قبل شروع فصل خیلی استرس داشتم اگه بهش بازی نرسه هوا رفتن به سرش می زنه لی الان که هم بازی تو لیگ بهش می رسه هم تو بقیه جامها مثل یه بازیکن فیکس
پس مطمئنا با هیچ نوع قراردادی نمی ره