هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی الکس مک لیش پس از دیدار با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: 54231.jpg]

3 : 0 نتیجه ی روی تابلوی امتیازات سنت اندروز و شکست آبی های بیرمنگام.
الکس مک لیش سرمربی بیرمنگام سیتی پس از نمایش انکار ناپذیر شاگردان ونگر، تیمش را بازنده به تیم درجه 1 زمین دانست؛ وی در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه گفت:«اگر بازی را به تساوی کشانده بودیم و یا حتی آن قدر خوش شانس بودیم که می بردیم، باز هم بدون هیچ سوالی آرسنال تیم اول میدان بود.
اما با این حال تصمیمات داوری و گل های بازی نتیجه را تغییر داد. در حقیقت تمام صحنه ها را ندیدم ولی فکر می کنم حداقل دو یا سه موقعیت در گروه مشکوک ها جای خواهند گرفت. »

«استفاده ی ون پرسی از دستش؛ چه طور متوجه آن نشدند، نمی توانم بفهمم؟! معمولا" کوچک ترین برخوردی در آن محوطه وحشتناک است ولی ما او را دیدیم که بسیار آشکار با بازویش توپ را هدایت کرد.
وقتی تیمی مثل ما با تیمی مثل آرسنال بازی می کند، کمی شانس بیشتر مورد نیاز است.»

مک لیش که تیمش با 18 گل زده پس از ویگان، کم ترین گل زده در لیگ جزیره را دارد درباره ی این ضعف تیمش ادامه داد:«بدون شک گل ها خیلی سخت برایمان بدست می آیند و به همین خاطر است که نتوانستیم به حد کافی برای رسیدن به مکان های بالاتر جدول گل بزنیم. در نیمه ی دوم لیگ باید این را بهبود دهیم.»

و روزها ی پیش رو برای تیم 19 جدول:«اگر در ماه می بودیم دچار اضطراب و نگرانی می شدیم ولی من می دانم که با امتیازات زیادی که می توانیم ببریم یا از دست دهیم، تا آن زمان اطمینانی برای تبعید در آن نقطه وجود ندارد.
من و کادر اجرایی سعی خواهیم کرد در پنجره ی ژانویه ترکیب تیم را متعادل تر کنیم ولی برای این کار باشگاه را ورشکست نخواهیم کرد.»

[تصویر: 7502.jpg]
گل ها سخت بدست نمیاد
بلکه هدف شما گلزنی نیست
هدف اول بیرمنگام مصدوم کردن بازیکنای حریفه و مثل اینه که هواداراشون هم به این کار افتخار می کنن و براشون ارزشمنده
این هوادارا این بازیکنا و این سیاست ها لیاقت بردن و گلزدن را نداره
بهتر که اسم نحستون را سال دیگه نمی بینم
گربه سیاه رو بردیم....
این مربی از اول بازی رو مخم بود....خیلی رو داره ...داور به جز اون صحنه ی هند رابین در بقیه موارد به سود بیرمنگام سوت زد ولی یه سره به داور اعتراض میکرد
اگه اونجا بودم خفش میکردم...به قدری اعصابمو خورد کرده بود که اینجوری شده بودمS_27

خوشحالم که جوابشونو با بازی روون و همون ونگر بال دادیم و خوشحالترم از اینکه با وجود تکلهای وحشیانه بازیکنای حریف مصدوم ندادیم
اول بازی یه تکل رو پای سسک زدن که خوشبختانه به خیر گذشت...یه بار هم جورو رو بد زدنS_26
اگه اونو پنالتی میگرفت و دو تا اخراج بیرمنگام هم بود با اختلاف 6 گل میبردیم
مربي خوبي به نظر مياد و به نظر مياد فهمش از فوتبال خيلي خوب باشه
اما بايد بگم همين كه از هلب به عنوان يار ذخيره استفاده كرد به نظرم يه اشتباه بزرگ بود به هر حال اون ميتونست خيلي بهتر از بازيكن جانشينش بازي كنه
در مورده بازي هم حق داره اگر اون موقعيت خطرناكشون گل ميشد و اون عكس العمل رو فابي نشون نميداد بي شك الان ما از دست دهنده ي امتياز بوديم
چه قدر به داوری اعتراض میکرد
سر هر توپ کلی غر میزد
فکر کرده چون بازی تو زمین خودشونه باید اینجوری کنه.