هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی روبرتو مانسینی پس از دیدار با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: 1701.jpg]

یک بازی ترسناک در نیمه ی خودی زمین و دفاعی با یک امتیاز حیاتی؛ سیتی دبل نشد.

روبرتو مانسینی سرمربی منچستر سیتی پس از دیدار دیشب با ستایش از تیمش کوشش آن ها برای نباختن در این محک سخت را ستود و به نباختن تیمش در برابر بازی عالی آرسنال افتخار کرد. «آرسنال بسیار خوب بازی کرد، به خصوص در نیمه ی اول که ما تحت فشار قرار داشتیم اما در نیمه ی دوم بهتر بودیم. این چهارمین بازی ما در 10 روز بود و خیلی مشکل است بازی های زیادی را با فواصل کم انجام دهید؛ بنابراین کسب ده امتیاز از دوازده تا ی ممکن بسیار خوب است.»

در حالی که شاگردان مانسینی به سختی در طول 90 دقیقه به تعداد انگشتان یک دست قادر به ایجاد موقعیت شدند، مرد ایتالیایی نیمکت آبی ها این تقلا را حاصل ترکیب کوچک تیمش و مصدومان کلیدی این تیم می داند:«ما سه بازیکن خیلی مهم را برای این دیدار نداشتیم و آن ها نتوانستند به ما کمک کنند. داوید سیلوا، ماریو بالوتلی و الکساندر کولاروف همگی بازیکنانی مهم در ترکیب این تیم اند و این چیزی بود که وظیفه ی ما را سخت تر می کرد.
ما می خواستیم فوتبال بهتری بازی کنیم ولی آرسنال آن را برای ما سخت کرد و شاید تیم برتر یک ساعت اول بازی بود. ما هم واقعا" صحیح دفاع کردیم و بازی ای بود که مهم بود نبازیم.»

«اگر بازی را نمی برید باید مطمئن شوید که نخواهید باخت؛ فکر می کنم اگر با ترکیب کامل به اینجا آمده بودیم بازی متفاوتی بود ولی از یک امتیاز خود بسیار خوشحالیم.»

و دقیقه ی آخر مصاحبه، دقیقه ی آخر بازی:«فکر می کنم دو کارت زرد بهتر بود.»

[تصویر: 6502.jpg]
چه بهونه ای !!!! ترکیب اصلیمون رو نداشتیم!!!!S_23S_22
این همه بازیکن داره دو تاشون نیستن میگه ترکیب اصلیمون رو نداشتیمS_21
بازی رفت بهونش 10 نفره شدن بود این بازی نداشتن 3 بازیکن
ای کاش این 3 تا هم بودن اونوقت باید میدیدیم چه بهونه ای برای دفاع مطلق کردن داره S_20
من سیتی از اول با همین هدف وارد زمین شد که دفاع کنه و 1 امتیاز رو بگیره ...متاسفانه داور و تیرک هم در کسب این امتیاز بهش کمک کردنS_28
بهتر بود میگفت زورمون به آرسنال نمیرسید و برای گرفتن 1 امتیاز مجبور بودیم دفاع کنیمS_2
ما پارسال با تیم دوم رفتیم نیو کمپ سرمون و بالا نگه داشتیم
چی میگی تو؟
ارسنال دیشب خیلی عالی بازی کرد با اعتماد به نفس و هماهنگی حتی من سیتی به زور و بخاطر وجود هارت تونست دروازه رو بسته نگه داره
والبته یه مشکل دیگه که توی ارسنال دیده میشد بی دقتی بازیکن ها توی ضربات اخر بود حدود 4 تا تیرک و چندین شوت که توی 4چوب بود (مخصوصا شوت رابین) با این حال عملکرد خوبه و فکر کنم همه راضین و این شوتهایی که گل نشد بخاطر بد شانسی هم بود.
تیمی که دیشب تو زمین بود حداقل 500 تا خرجش شده بود
یعنی یه تیم 500 میلیونی توانایی یه شوت درون چارچوب زدن را نداره؟
من فقط ميتونم به گزارش زيباي گزارشگر انگليسي اشاره كنم كه اونم صداش از اين بازي دراومده بود و از اين جملات استفاده كرد:

man city no boring city!
اين توش يه دنيا حرفه!

واقعا فكر نميكردم من سيتي اينگونه بازي كنه
هر چي باشه از اين مربي ايتاليايي همه چي برمياد!
یعنی واقعا آدم باید آخر پررو باشه که با این همه بازیکن یه خمله درست و حسابی هم نکنه بعد بهونه بیاره که بازیکن نداشتم. خوب سیلوا اگه قرار بود واست گل بزنه که تو بازی رفت می زد آخه دیوانه!!!!!!
واقعا حیف شد که نبردیم. خیلی از این بازی لجم گرفت چون واقعا زور داره که به چیزی که کاملا شایستگیشو داری نرسی!! هرچند تعویضای ونگر و شاهکارای آرشا هم بی تاثیر نبود. اما واقعا نیمه اول باید حداقل سه تا گل می زدیم. بیشتر از نتیجه از شانس منچستریونایند لجم گرفته. الکی الکی دارن امتیازارو جمع میکنن و خودشونو از بقیه جدا میکنن. خیلی فاصله داره زیاد میشه. هرچند که اونا هم الان اوضاعشون شبیه اوضاع چلسی تو ابتدای فصله! الان موقع بازی های آسونشونه. هنوز دو تا بازی با چلسی دارن ، با ما و لیورپول دارن که جفتشو مهمانن!! با استون ویلا و تاتنهام و اورتونم هنوز بازی نکردن و همینطور منسیتی. تازه این وسط اینم باید در نظر گرفت که با آماره اسفناکی که یونایتد در خارج از خونه داره حتی تو بازی با تیمای ته جدولی هم خیلی امکان داره که امتیاز بده!!! من خیلی امیدوارم واقعا. البته همه اینا به شرطیه که ما ثباتمون رو حفظ کنیم و به روند رو به رشدمون ادامه بدیم. دوتا چیزم هست که می تونه مثل کاتالیزگر عمل کنه: یکی قهرمانی تو کارلینگ کاپ یکی هم حذف کردن بارسا که با اوضاع خوب این روزای تیم هم از لحاظ تعداد مصدومین هم از لحاظ کیفیت و اعتماد به نفس در بازی اصلا دور از دسترس نیست و به اینم خیلی امیدوارم