هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی آورام گرانت پس از دیدار با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: 49.jpeg]

روز سخت دربی برای وستهام یونایتد و یک 3:0 دیگر در دومین بازی 2011 لیگ آرسنال و بازهم دور از خانه.

واکنش آورام گرانت سرمربی وستهام به شکست شب گذشته:«آرسنال تیم خوبی است، آن ها عالی بازی کردند. این چیز محرمانه ای نیست و همه می دانند؛ اما چیزی که من از آن خوشحال شدم تلاش خوب بازیکنانم بود. ما پنج نفر از انتخاب های نخست خود در میانه را نداشتیم و در این شرایط مارک نوبل هم در جریان بازی مصدوم شد[مصدومیت ماهیچه ی ساق پا].
تلاش مان خوب بود و در نیمه ی اول چند بخت گل زنی نیز داشتیم. بعضی بازیکنان در جایی بازی می کردند که جای خودشان نبود و دو سه بازیکن جوان نیز در ترکیب داشتیم و حتی با وجود باخت، چیزهای مثبتی برای گفتن داریم. بازی مقابل آرسنال بازی دشواری است و آن ها تیمی هستند که تیم هایی بزرگ را از جلوی خود کنار زده اند، تیم هایی مانند چلسی.»

تیم گرانت که در ترکیب اولیه اش 8 بازیکن انگلیسی می دید در برابر تیم آماده ای از آرسنال قرار گرفت و گرانت معتقد است اگر تیم کامل تری با تمام قوا در اختیار داشت و یا اگر قرار نبود دفاع تیمش برابر تمام 5 یار هجومی اصلی توپچی ها بازی کند، قصه ی بازی می توانست متفاوت رقم بخورد: «اگر امروز تمام تیم مان را در اختیار داشتیم می توانست متفاوت باشد. کار سختی داشتیم و خصوصا" این که مقابل آرسنال بازی می کردیم. با همین شرایط مان مقابل تیم های دور و بر خود عالی بازی کرده بودیم ولی وقتی با تیمهای سطح اول بازی می کنید، بازیکنان سطح اول تان را نیاز دارید.»

و در آخر سوالی راجع به باقی ماندن در رده ی آخر که سرمربی وستهام با امتناع از پاسخ به آن ترجیح داد تمرکز خود را بر روی چیزهایی که ارزش آن را دارند گذاشته و از هواداران سپاسگذاری کند.
«آن ها برای ما عالی بودند؛ وقتی جمعیت و چگونگی برخورد آن ها را دیدم، باید تشکر خود را به آن ها بازگردانم. آن ها همیشه پشت تیم اند و به شخصه احترام خود را تقدیم به آن ها می کنم.»

[تصویر: 0,,12562~9340435,00.jpg]
حرفاش رو ابدا قبول ندارم
ما از همه نظر تو بازي ديشب برتر بوديم و به قول گزارشكر بازي ميتونستيم اونا رو تو خونشون تحقير كنيم ولي چه كنم كه موقعيت هامون تبديل به گل نشد
موقعيت هاي گل 22-6 بود واين خيلي چيزارو ثابت ميكنه!