هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی آرسن ونگر پس از پیروزی برابر اورتون
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
[تصویر: gun__1296460946_wenger30012011c.jpg]همواره دیدگاه فوق العاده ای داشته ایم


در مورد جبران کردن گل خورده و پیروزی در بازی

امروز بسیار خوشحالم زیرا در برابر یک اورتون خوب ، پیروز شدیم. در نیمه اول در راه افتادن کمی مشکل داشتیم. معتقدم که شانس برای گلزنی داشتیم ولی پاس هایمان کمی ضعیف بود و بخاطر پرس بسیار خوب اورتون ، و همچنین چند اشتباه تاکتیکی ،توپ های زیادی را واگذار کردیم. باید بگویم که این پیروزی بیشتر مربوط به روحیه ی فوق العاده و هیچگاه تسلیم نشدن تیم بود تا بازی همیشگی خودمان. ولی این مشخصات مسلما در چنین مسابقاتی لازم است.

در مورد گل اورتون

از نظر من گل اول آفساید بود. اگر کسی بتواند من را متقاعد کند که نبوده ، آماده ام تا قبول کنم. آفساید بود ، زیرا پاس در ابتدا به قصد رسیدن به ساها داده شده بود. من برخورد توپ به مدافع را یک تغییر جهت می دانم. اما واضح بود که قصد پاس ، رسیدن به ساها بود و او در شرایط آفساید قرار داشت و از این شرایط سوء استفاده کرد. پس از آن ، ضربه ی نهایی را بسیار عالی زد. ما 0-1 عقب افتاده بودیم و باید در نیمه ی دوم نتیجه را عوض می کردیم.

در مورد شخصیت تیم

بسیار خوشحالم زیرا شاید این یکی از خصوصیات تیم است که بیشتر از همه زیرا سوال رفته باشد و ما اخیرا در این زمینه بسیار قانع کننده بوده ایم. در بازی های کوچکتر ، برابر لیدز ، ایپسویچ و هادرزفیلد. ما امروز دهمین بازی در یک ماه گذشته را انجام داد