هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی آرسن ونگر پس از پیروزی برابر اورتون
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
[تصویر: gun__1296460946_wenger30012011c.jpg]همواره دیدگاه فوق العاده ای داشته ایم


در مورد جبران کردن گل خورده و پیروزی در بازی

امروز بسیار خوشحالم زیرا در برابر یک اورتون خوب ، پیروز شدیم. در نیمه اول در راه افتادن کمی مشکل داشتیم. معتقدم که شانس برای گلزنی داشتیم ولی پاس هایمان کمی ضعیف بود و بخاطر پرس بسیار خوب اورتون ، و همچنین چند اشتباه تاکتیکی ،توپ های زیادی را واگذار کردیم. باید بگویم که این پیروزی بیشتر مربوط به روحیه ی فوق العاده و هیچگاه تسلیم نشدن تیم بود تا بازی همیشگی خودمان. ولی این مشخصات مسلما در چنین مسابقاتی لازم است.

در مورد گل اورتون

از نظر من گل اول آفساید بود. اگر کسی بتواند من را متقاعد کند که نبوده ، آماده ام تا قبول کنم. آفساید بود ، زیرا پاس در ابتدا به قصد رسیدن به ساها داده شده بود. من برخورد توپ به مدافع را یک تغییر جهت می دانم. اما واضح بود که قصد پاس ، رسیدن به ساها بود و او در شرایط آفساید قرار داشت و از این شرایط سوء استفاده کرد. پس از آن ، ضربه ی نهایی را بسیار عالی زد. ما 0-1 عقب افتاده بودیم و باید در نیمه ی دوم نتیجه را عوض می کردیم.

در مورد شخصیت تیم

بسیار خوشحالم زیرا شاید این یکی از خصوصیات تیم است که بیشتر از همه زیرا سوال رفته باشد و ما اخیرا در این زمینه بسیار قانع کننده بوده ایم. در بازی های کوچکتر ، برابر لیدز ، ایپسویچ و هادرزفیلد. ما امروز دهمین بازی در یک ماه گذشته را انجام دادیم و هربار نشان داده ایم که حتی اگر کمی از لحاظ فوتبالی افت کنیم ، همواره دیدگاه فوق العاده داریم.

در مورد اینکه آیا گل اورتون تیم را راه انداخت

بله ، زیرا می توانید ببینید که بلافاصله واکنش خوبی نشان دادیم. باید بگویم که تا زمانی که اورتون گل زد ، سرحال نبودیم.

در مورد اینکه چرا تیم بازی را کند شروع کرد

نمی دانم اما ما پشت سر هم بازی داشته ایم. گاهی اوقات برای وارد جریان بازی شدن ، کمی به زمان نیاز دارید. فکر می کنم در نیمه ی دوم همه چیز در اختیار ما بود و می توانستید احساس کنید که هر لحظه می توانیم گل بزنیم. ما به حمله کردن ادامه دادیم و اورتون در نیمه ی دوم کم آورد.

در مورد مصدومیت الکس سانگ

او نمی تواند راه برود. نمی دانم مشکلش چیست. او ضربه خورده است ، فکر می کنم توسط کوشلنی. او همه بازیکنان تیم را می زند! بنابراین باید ببینیم که در چند روز آینده چه واکنشی نشان خواهد داد ولی در حال حاضر نمی تواند راه برود.
سلام برو بچ. من یه هفته بیمارستان بودم. این اولین بازی بود که بعد از عملم دیدم. خیلی حال کردم بردیم. از همه بیشتر از گل زنی آرشا خوشحال شدم. کلا خستگیم در رفت. خیلی حال داد
سلام ... پیام انشالله پات این بار خوب بشه واقعا ....

در مورد خبر هم باید تشکر ویژه کنم از هدایت :*** مرسییی که تا این موقع داری زحمت میکشی
( از نظر من گل اول آفساید بود. اگر کسی بتواند من را متقاعد کند که نبوده ، آماده ام تا قبول کنم. آفساید بود )

گفتم الان رئيس مي گه آماده ام تا فوتبال و بذارم كنار...S_15
باز هم خبر بد ... خبرهاي بعد بازي مثل اين مي مونه كه تيم از جنگ برگشته هر بار يكي ... خدا به خير كنه نفر بعدي رو ؟؟؟؟؟؟؟ S_18S_18
بهر حال كاش مصدوميت سانگ جدي نباشه چون وجودش لازمه...S_33
خدایی تو این اوضاع سانگ طوریش بشه من خودکشی میکنم
از اولش اصلا یه جوری بود
انگار میدونست میخواد بمیره!!
حال میکنین شخصیتو تو رو خدا؟ ونگر دیگه نمیاد مثل مربیای بیسواد لیگ ایران بگه اگه افساید نباشه فوتبالو میزارم کنار .
فک کنم سانگ در برخورد با ژسنی مصدوم شد نه کوشلنی و این ژسنی که همه رو میزنه > سانیا سانگ ...
خدا کنه جزئی باشه وگرنه دو هفته ی دیگه بازی خانگیمون با بارسا بدون سانگ و نصری خیلی برامون سخت تموم میشه. والکات و سانیا هم اوضاع خوبی ندارن
درمورد متقاعد کردنش برای آفساید خیلی جالب حرف زده.
من که تو کفش موندم جدا
اگه مصدومیت سانگ خدایی نکرده جدی باشه جلوی بارسا دیگه چی بره گفتن میخوایم داشته باشیم خدا میدونه!!!
لعنت به این شانس...اههههههه
اول برد آرسنال مبارك.و از اينكه مربي باسواد و خوبي كه داريم.
مثل این که ونگر حسابی دلش از کوسیلنی پره. با این مصاحبه کم کم داره به ذهنم خطور می کنه که فریمپونگ رو هم کوسیلنی زد - اول فصل سمیر رو هم کوسیلنی زد - آلمونیا رو هم احتمالا کوسیلنی به فرمان ونگر زده.ولی با وجود مصدوم من نگران بازی با بارسا نیستم. درسته که نبود یارهای اصلی بهمون ضربه میزنه ولی یه معادل سازی بکنم بد نیست:
فابیانسکی - ژسنی: برتری اصلی فابیانسکی اینه که تجربه بالاتری داره و بهتر می تونه از پس جو نیوکمپ بر بیاد. ولی ژسنی هم احتمالا این چیزا حالیش نیست. انگار توی گوشش پنبه هست. البته یه بازی در زمین نیوکاسل داریم که می تونه بهش کمک کنه که در یک مدل کوچکتر بازی کنه. البته از نظر فنی هم تا حدی فابیانسکی بهتره ولی ژسنی هم اگر قصدش این باشه که گل نخوره اون مسی هم نمی تونه بهش گل بزنه. البته یه برتری ژسنی هم توانایی گرفتن تک به تک ها هست که می تونه خیلی بهمون کمک کنه.( البته ونگر هنوز چیزی نگفته که فابیانسکی میرسه یا نه. )
سانیا - ابوئه : در این که سانیا از برترین مدافعین راست جهان هست شکی نیست. ولی اگر ابوئه توجیح بشه که دفاع رو ول نکنه و بیشتر روی دفاع تمرکز کنه می تونه به خوبی سمت راست دفاع رو کنترل کنه. هرچند ممکنه سانیا نشه ولی با همین ابوئه بود که به فینال لیگ قهرمانان رسیدیم. البته با توجه به غیرت و علاقه ای که ابوئه داره مطمئنا در چنین بازی مهمی سعی می کنه بهترین بازیش رو ارائه بده.
سمیر - آرشاوین: آرشاوین یه مدت افت کرده بود ولی نشون داده که داره برمیگرده. اگر همون آرشاوین بازی لیورپول باشه می تونه آلوز رو به خاک سیاه بنشونه.
سانگ - دیابی - دنیلسون - : اگر دیابی تا اون موقع به طور کامل برگرده می تونه تا حدی جای سانگ رو تا حدی پر کنه. البته با توجه به قدش روی ضربات سر موفق خواهد بود ولی شاید روی کارهای سرعتی کم بیاره. می تونیم دنیلسون رو هم در کنارش قرار بدیم تا با همکاری هم بتونند به خوبی مرکز زمین رو ببندند. البته ممکنه ونگر ریسک کنه و جک رو توی زمین قرار بده که به نظرم این کار رو نباید کرد. جک خیلی جوونه. ممکنه تحت تاثیر قرار بگیره. ولی دنیلسون و دیابی سال قبل در نیوکمپ بازی کردند و ترسشون ریخته.
توماس: یه فصلو بدون توماس سر کردیم بازی با بارسا هم روش. اگر کوسیلنی و ژورو هر 2 آماده باشند و پشت سرشون هم ژسنی سرحال قرار بگیره گل زدن به آرسنال می تونه برای بارسا رویا بشه. البته یه نکته که وجود داره اینه که کلیچی اخیرا عالی بازی کرده. همین جوری ادامه بده سمت چپ هم بیمه میشه.
تئو: ممکنه به بازی با بارسا برسه. چون ونگر نگفته که چقدر مصدومیتش جدیه و طول می کشه. هر چند بنتنر هم می تونه یه کارایی بکنه ولی اگر قرار باشه تئو نباشه بهتره رابین رو بذاریم وینگ و بنتنر رو در مرکز و جاشون رو مرتب عوض کنند. چون در بازی مقابل تیمی مثل بارسا سرعت وینگ ها خیلی مهم هست.
صفحات: 1 2