هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی آلن پاردیو پس از بازی با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
[تصویر: 920_10278_9396692_00.jpg]

25 دقیقه آتش بازی برای شاگردان آرسن ونگر و 19 دقیقه بازگشت برای راه راه های پاردیو .... یک نتیجه ی کلاسیک و دومین شب خوشحالی نیوکاسلی ها برابر آرسنال.

آلن پاردیو، سرمربی نیوکاسل یونایتد، پس از سومین دیدار تیمش در این فصل برابر توپچی ها:«وقتی پس از 26 دقیقه 4:0 عقب باشید دیگر هیچ رقابتی در خود نمی بینید و حتی نمی توانید به آن نزدیک شوید و پس از آن کم کم از این می ترسید که بدتر از این نشود. (این همان حس من بود) و می ترسیدم که بدتر نشود.
مهم ترین دوره ی زمانی در بازی همان مدت خوردن چهارمین گل تا پایان نیمه بود. هنوز 18 دقیقه دیگر برای ادامه داشتیم و خود را نگه داشتیم.»

«در بین نیمه باید نگاهی به خود بیاندازید - می خواهید چه کنید؟ چگونه می خواهید واکنش دهید؟
به آن ها گفتم اگر می خواهید برای هفته ی سختی که در آن به فولام باخته ایم و یک بازیکن جوان خوب را از دست داده ایم برای خود تاسف بخورید، در نهایت یک سرافکندگی و شرمندگی دیگر نیز در استادیوم خود خواهیم داشت.»

«چیزهای فضاحت باری داشتیم ولی از آن چیزها نیمه ی دوم را ساختیم. ما بیرون رفتیم و در نیمه ی دوم مثل شیرها بازی کردیم. این همان چیزی است که در اکثر مواقع سال خواستارش بودیم، حتی پیش از این که من بیایم. شخصیت، رقابت کردن و زیر فشار قرار دادن دیگر تیم ها. آن وقت می توانید هر بازی ای را تغییر دهید.
یک گل زدیم و مجبورشان کردیم یک بازیکن خود را از دست بدهند، آن وقت بود که مردم فکر کردند شاید اتفاقاتی بیافتد.»

«این یکی از خاطره انگیزترین بازی هایی بود که من در آن شرکت داشته ام و این درست مثل یکشنبه صبحی است که از یک مصاوی 7:7 برگشته باشید. یک روز آینده را برای فکر کردن به این بازی و نگاهی دوباره به آن کنا گذاشته ام. این باعث غرور من است؛ نحوه ی بازخورد هواداران و بازیکنان مان؛ باورنکردنی بود.»

[تصویر: 4800.jpg]
داور هم مثل شیر با شما بود!!!
جداقل یه تشکر ازش میکردی!
فقط برو بشین و فیلم بازی رو دوباره ببین...آقای پاردو با انصاف باش و بگو پنالتی هایی که براتون گرفتن درست بود؟ لطفا فقط آره یا نه جواب بده...
خیلی بی انصافی اگه بگی آره...
ادامه ی صحبت های آلن پاردیو:
بله ما بازی خوبی انجام دادیم خوشبختانه داوری هم به نفع ما بود و مثل کوه پشتمان ایستاده بود.
در کل من از این بازی لذت بردم البته بیشتر از داوری.
باید هم خطره انگیز باشه... هر جور اتفاق خوشایند که بگی براشون رخ داد.
کارت قرمز رو که گرفتیم ، دو تا پنالتی عجیب S_30 ، گل سالم ما رو آفساید گرفت ، یه سوپر گل هم که فقط ما میتونستیم بخوریم زدن...
انصافا همه صفات یک بازی خاطره انگیز رو داشت براشون!
(02-06-2011، 11:46 AM)AK5 نوشته است: [ -> ]«در بین نیمه باید نگاهی به خود بیاندازید - می خواهید چه کنید؟ چگونه می خواهید واکنش دهید؟
به آن ها گفتم اگر می خواهید برای هفته ی سختی که در آن به فولام باخته ایم و یک بازیکن جوان خوب را از دست داده ایم برای خود تاسف بخورید، در نهایت یک سرافکندگی و شرمندگی دیگر نیز در استادیوم خود خواهیم داشت.»
S_47S_47S_47S_47S_47
به خدا اگر اینا رو گفته باشی من یکی دیگه فوتبال نگاه نمیکنم...

برو بابا خودتم از نا امیدی داشتی میمردی ....واسه ما داره ادای مربیای باهوش رو درمیاره...S_27

آره تو گفتی و ما باور کردیم ...این حرفای تو بود که بازی رو ببرگردوند نه سوتهای داورS_41 عجب مربی ای هستی تو ...جانشین به حق فرگوسن تو منچستر توییS_47S_47

الان دیگه همه به قدرت تاثیرات داور در یک بازی ایمان دارن ...خدا ریشه ی هر چی داور منچستریه از زمین بخشکونه ...به امید روزی که همشون نابود بشنS_28
میگه نحوه ی برخورد هوادارا گوساله بعد از گل سومو که خوردید داشتن ورزشگاهو ترک میکردن یه تماشاگرتون که پیرهن ابی داشت کلی فحش داد بعد ررفت الاغ مستی چرا داری زر میزنی
چه خوشحاله هر کی ندونه فکر میکنه ارسنال اول 4 تا خورده بعد 4 تا زده الان لابد به خودش افتخار میکنه که چه تیمی بسته تو لیگ برتر کسی حریفش نیستS_15 دو تا پنالتی بیخود و رای های مدام داور که به یه تیم داده شه مطمئنا میتونه اون تیم رو به صدر جدول بیاره S_31S_31
متاسفم بخاطر وجود همچین بی قانونی هایی داخل ورزش فوتبال..
" شخصیت، رقابت کردن و زیر فشار قرار دادن دیگر تیم ها. آن وقت می توانید هر بازی ای را تغییر دهید. "

اره جون خودت من كه هيچ كدوم از اينايي كه گفتي رو نديدم تو بازيتون...S_47
يكي نيست بزنه سر شونه اش بگه خودتي... اينا رو به يكي بگو باور كنه
به جاي اينكه اينقدر لفظ قلم حرف بزني تو يه جمله از داور تشكر مي كردي حداقل !!( چقدر نمك نشناسن ) ... S_47
چنان میگه مجبور کردیم یه بازیکنشون رو از دست بدهند انگار نیوکاسل داشته حمله می کرده و آرسنال زیر فشار مجبور به خطا شده و بازیکنش اخراج شده.
پاردیو جان!!!!!!!!! یا واقعا نفهمی یا خودتو زدی به نفهمی. ما شما رو مجبور کردیم که اخراجی بدید. ولی خلا شعور در شخصی به نام داور باعث شد که به جای این که تیم وحشیه تو اخراجی بده ما اخراجی بدیم. مثل این که خودتم باورت شده که تیمت جوانمردانه بازی کرد. خیلی زودتر باید بازیکنای تو توسط داور رام میشدند که نشدند و نتیجش اینه که دیابی خودش وارد عمل شد. دستش درد نکنه. دیابی مرسی. جواب خرو باید با چوب داد.
در ضمن یه جا گفته که ما مثل شیر بازی کردیم. تصحیح می کنم .شما یه مشت وزغ بودید که نمی توسنتید فکر گل زدن به تیم بزرگ آرسنال رو بکنید. ولی وجود یک موجود عظیم الجثه ( هر چی فکر کردم برای توصیف داور لغت مناسبی به ذهنم نرسید ) باعث شد که با 2 نفر برتری نسبت به آرسنال بازی کردید. البته داور خودش 10 تا حساب میشه. پس فکر نکن تیمت وارد حیطه تیم ها شده. چون لیاقت تو و تیمت و امثال تیمت ( استوک ) رقابت با تیم هایی مثل بریستول و شفیلد هست در یه لیگ پایین تر. اون جا برای وحشی بازی پپسی باز می کنند . برید اون جا اون قدر همدیگه رو گاز بگیرید تا جونتون در بیاد. البته خواهشا داود رو هم با خودتون ببرید.
صفحات: 1 2