هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی میک مک کارتی پس از بازی با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: 58gun_1270139404_mccarth.jpg]

دو نیمه ی 1:0 با گل های رابین ون پرسی و عملکرد خیره کننده ی وین هنسی، دروازه بان وولورهمپتون، پیروز نبرد یونایتد در هفته ی گذشته را به نتیجه ی 2:0 راضی کرد. دیداری که به توصیف سرمربی نارنجی پوشان زمین نیز به سود تیم برتر زمین پایان یافته است.

میک مک کارتی در مصاحبه ی خود پس از این شکست گفت:«یک قاتل از زمین در حال خارج شدن بود و شخصی که او کشته بود، ما بودیم. هرچه می توانستیم تلاش کردیم ولی از شماره ی 1 تا 11 و یا هر عدد و رقم دیگری که باشد آن ها از ما بهتر و قوی تر بودند، در همه جای زمین.»

«آن ها بازی را بهتر کنترل کردند و بهتر از پس آن برآمدند و این گاهی اوقات در زمان هایی که مقابل یک تیم خوب بازی می کنیم برایمان اتفاق میفتد، تیمی که در لیگ قهرمانان بازی می کند و به رقابت با بارسلونا فکر می کند. آن ها در این بازی یک سیلی به ما زدند و ما را مغلوب کردند، شکایتی از این ندارم.»

«ما هم هر کاری که از دست مان بر می آمد انجام دادیم، از کارهای فردی تا تغییراتی که میتوانستیم در ترکیب ایجاد کنیم؛ بازیکنان مان هیچ چیزی را در زمین رها نکردند و آن ها را برای این تحسین کرده و به آن ها افتخار می کنم.
فقط آرسنال بهتر از ما بود، به همین سادگی.»

و عملکرد چشمگیر دروازه بان وولوز که به نظر بیشترین تاثیر در نتیجه ی رقم خورده را داشته است:«نمی توانم بگویم بد شانس بودیم یا فلان چیز می توانست رخ دهد؛ تلویزیون سعی دارد به این مساله بپردازد که گل دوم آفساید بوده یا چنین چیزی ولی اگر به خاطر وین هنسی و کلاس متفاوت کار او نبود، ممکن بود نشسته باشم و به 6، 7 و یا 8 تا فکر کنم. پس اگر هم آفساید بوده نمی توانم بگویم تاثیری در شکست داشته است.»

و مک کارتی، مربی تیم 19 جدول با رویای تیم دوم؛ وولوز برای آرسنال شدن تلاش می کند:«برای تیمم و خود من بهتر است بدانیم که برای بهتر شدن باید به بازی آن ها نگاه کرده و ستایش شان کنیم و آرزوی مان را در رسیدن به آرسنال تعبیه کنیم. ستایش ما ستایش شیوه ی آن هاست و کاری که آن ها در شغل خود انجام دادند.
اگر بتوانیم خود را به آن رسانده انجامش دهیم، شاید دوباره بالا رفتیم و بتوانیم سال آینده دوباره به اینجا بیاییم و تلاش مان را بکنیم.»

«البته از این که باخته ایم مایوس شده ام و ما نمی خواستیم شکست بخوریم اما وقتی به تقویم نگاه می کنم، بازی با منچستر و آرسنال خارج از خانه، و توجه به این که ما وولوز هستیم -تیم دوم از آخر- آیا قرار بود 6 امتیاز از آن دو بازی بگیریم؟ و یا فکر می کردیم بشود در هر دو بازی بهترین عملکرد را داشته باشیم؟ ما تمام 90 دقیقه را به سعی خود ادامه دادیم و اگرچه بعید بود، مدام تلاش خود را برای بدست آوردن چیزی از این بازی به خرج دادیم.
بازی های خوبی هم در برابر تیم های بزرگ داشته ایم ولی چیزی که امروز داشتیم، یک ضربه ی سخت به ما بود. استدلالی وجود ندارد و اگر منصف باشیم این یک شکست به تیم برتر زمین بود.»

[تصویر: 720_10307_9414597_00.jpg]
ایول خیلی خوشم اومد
چقدر به تیم احترام گذاشته
دمش گرم
بر خلاف مویس و مرب نیوکاسل با شخصیت و متین صحبت کرده ...حقیقت رو گفته و شکست رو پذیرفته ...این جای تحسین داره ...از ایرلندی جماعت بعیده که اینجور محترمانه صحبت کنه ...به هر حال امیدوارم ولوز تو لیگ بمونه ...اول به خاطر برد منچستروبعد به خاطر روحیه جنگندگیشون ...نسبت به خیلی از تیمها بهترن ...

گل دوم آرسنال هم اصلا آفساید نببود ...من خودم شک داشتم و چند بار گل رو دیدم و لحظه دادن پاس توسط والکات استپ کردم ...کاملا ون پرسی یک گام از والکات عقب تر بود ..پس در درست بودن گل هیچ شکی نیست...
قابل توجه برخی مربیان وطنی که وقتی حتی با اختلاف چند گل هم شکست می خورن، گیر میدن به اوتی که داور در دقیقه ی یک به اشتباه به سود حریف اعلام کرد و روند بازی رو کلا تغییر داد!!! S_22
(البته یه موقع فکر نکنید منظورم آقایان دایی و مظلومی هستند...)
از این جور مربی های واقع بین خوشم میاد ولی متاسفانه تو لیگ برتر داره کم میشه...

نقل قول:و مک کارتی، مربی تیم 19 جدول با رویای تیم دوم؛ وولوز برای آرسنال شدن تلاش می کند:«برای تیمم و خود من بهتر است بدانیم که برای بهتر شدن باید به بازی آن ها نگاه کرده و ستایش شان کنیم و آرزوی مان را در رسیدن به آرسنال تعبیه کنیم. ستایش ما ستایش شیوه ی آن هاست و کاری که آن ها در شغل خود انجام دادند.
اگر بتوانیم خود را به آن رسانده انجامش دهیم، شاید دوباره بالا رفتیم و بتوانیم سال آینده دوباره به اینجا بیاییم و تلاش مان را بکنیم.»

به نظر من مربی هایی از این دست که به بازی های خوب تیمهای دیگه به این شکل ارزش میدن میتونن به موفقیت برسن.
امیدوارم بنا به گفته مک کارتی بتونن به هدفشون تو این فصل و فصل بعد برسن.
زیاد باهاش حال نمیکردم ولی جدیدا ازش خوشم میاد
با این مصاحبه هم که دیگه.......
احیانا عضو هایبوری نیست بریم بهش اعتبار بدیم؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!