هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه ی تونی پولیس پس از بازی با آرسنال
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: 65stoke_tony_pulis_cropp.jpeg]

نخستین دیدار دو تیم آرسنال و استوک سیتی، در بیست و هفتمین هفته ی فصل که به هر زحمت تمام امتیازاتش به توپچی ها رسید و شاگردان پولیس را دست خالی به خانه برگرداند.

سرمربی سیتی که از عملکرد تیمش و نحوه ی فوتبال آن ها راضی به نظر می رسید، تیم خود را شایسته ی کسب چیزی از این بازی دانست و گفت:
«فکر می کنم اولین باری باشد که به ورزشگاه امارات آمده و یک بازی واقعی برای آرسنال ترتیب داده ایم. چیزهای خوب زیادی در نیمه ی دوم داشتیم اما همان طور هم که قبلا" گفته بودم در عین حال نیاز دارید تو در اطراف و داخل محوطه برای شما بگردد؛ متاسفانه این اتفاق برای ما نیافتاد.
چند شانس خوب داشتیم و چند موقعیت عالی نیز بدست آوردیم ولی متاسفانه تنها چیزی که بود، آن ها به نفع ما اتفاق نیافتاد. و در آخر بازی آن ها(آرسنالی ها) حسابی از 5 دقیقه وقت اضافه ناراحت شده بودند، چون برای حفظ جان شان در بازی می جنگیدند.»

«بازی را کند آغاز کردیم و اگر بخواهیم صادق باشیم در 10 دقیقه ی ابتدای بازی محو بودیم. مانند خوگوشی بودیم که جلوی چراغ یک ماشین افتاده باشد و هر لحظه می توانستند گل بزنند؛ به نظر می رسید شبی طولانی در پیش داشته باشیم.»

پولیس در ادامه با تمجید از کاپیتان تیمش، رایان شاوکراس برای بازی در برابر فشار شدید امارات، وی را این گونه ستود:«فکر می کنم امشب بازی درخشانی داشت و واقعا" از او راضی هستم؛ در برابر چند بازیکن عالی خوب ظاهر شد و ابدا" در برابر آن ها ناتوان نشد. فکر می کنم به خوبی کارش را انجام داد.»

«چیزهای زیادی در رسانه ها گفته می شود ولی من باشگاه فوتبال آرسنال را دوست دارم و وقتی برای بازی به بارسلونا بروند برای آن ها آرزوی پیروزی خواهم کرد؛ این برای فوتبال بریتانیا فوق العاده خواهد بود. البته واضح است که وقتی باید در برابر آن ها قرار بگیری، می خواهی برنده شوی.»
(02-24-2011، 09:39 PM)AK5 نوشته است: [ -> ]1- و در آخر بازی آن ها(آرسنالی ها) حسابی از 5 دقیقه وقت اضافه ناراحت شده بودند، چون برای حفظ جان شان در بازی می جنگیدند.»

2- مانند خوگوشی بودیم که جلوی چراغ یک ماشین افتاده باشد و هر لحظه می توانستند گل بزنند؛

1- دقیقا منظورش حفظ جان بوده. موقعی که 11 تا سگ دنبال آدم می افتند که گازش بگیرند طبیعتا آدم می ترسه.

2- نه عزیزم. شما مثل خرگوش نبودید. خرگوش گاز نمیگیره. بلکه موجود خیلی دوست داشتنی هست. بهترین تشبیه اینه که شما مثل سگی ( بولداگ ) بودید که قلادتون رو بسته بودند.

این اتحادیه اگر یه کم بخار داشت سر هر بازی با استوک تن بازیکنا نمی لرزید. با وحشی بازی 3 امتیاز گرفتن ارزشی نداره.

در ضمن برام جالبه که اینا میگند فوتبال بازی می کنیم. اصلا پاشون در طول بازی به توپ می خوره؟ فقط کله.

نظر هواداراشون ( منبع آفتاب ورزشی - البته مربوط به سال قبل هست ) :
- Q : بازیکنی که می خواهید در انتهای فصل در تیم بماند ؟
- A : رایان شوکراس. او فقط 21 سال سن دارد ولی با همین سن کم بازیکن فوق العاده ای است. ( از نظر وحشی بودن ) ما نباید به هیچ وجه او را از دست بدهیم چون او روزی به عنوان ستاره تیم ملی انگلیس خواهد درخشید ( مگه بارتلی مرده که این دسته بیل بشه ستاره انگلیس ؟ )

- Q : چه توصیه ای برای مربی باشگاه دارید؟
- A : هر کاری که فکر می کنی بهترین است انجام بده و به صحبت های دیگران توجه نکن. البته ما مطمئن هستیم که او تا کنون نیز همین کار را کرده و به پیشنهاد ما اهمیت میدهد.

برام جالب بود که به این تیم افتخار می کنند. یعنی موندن توی لیگ با قلم کردن پای این و اون ارزشی داره؟ کاشکی یه لحظه خودشون رو جای بازیکن تیم حریف میذاشتند. اگر قرار بود آرسنال هم این جوری جام بیاره سر به بیابون میذاشتم.
تو هر ارزویی می خوای بکن مهم نیست چون اصولا به حرف گربه کوره ..............
من ارزو می کنم تیمت بره دسته پایین اصلا از فوتبال بریتانیا محو بشی اون شوکراس هم بره زیر 18 چرخ و مغزش (اگه داشته باشه) با اسفالت جاده یکی بشه