هایبوری

نسخه کامل: مصاحبه آرسن ونگر پس از پیروزی برابر منچستر یونایتد...
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: gun__1294642134_wenger_press1.jpg]

درباره عملکرد تیم...
عملکرد خوبی داشتیم که همه را شامل می شد . در نظم و جنگندگی و بازی معمول پاس کاری خود . تا قبل از اینکه گلزنی کنیم احساس می کردم کاملا بازی را در کنترل داریم . پس از آن چرا که اخیرا به پیروزی نرسیده بودیم تلاش مردیم تا از این گل محافظت کنیم و زیر فشار بیشتری قرار گرفتیم . مجموعا باور داریم سزاوار پیروزی در این بازی بودیم .درباره گل آرون رمزی...
برای وی بسیار خوشحالم . وقتی شما به حادثه ای که 14 ماه قبل برای وی رخ داد نگاه می کنید و همینطور وقتی به بازگشت وی به بهترین شرایطش نگاه می کنید . اگر به تیم امروز تیم نگاه کنید فکر می کنم این بزرگترین امید برای باشگاه است . ما هافبک های بسیار جوانی داشتیم و امروز نمایش بسیار مثبتی ارائه دادیم .درباره ناثباتی اخیر آرسنال...
ما به دوره ای متفاوت رفتیم . وقتی شما به عقب نگاه می کنید و به بهترین بازی هایی که این فصل انجام داده اید , در لیگ برتر و همینطور لیگ قهرمانان این تیم کمی از لحاظ تجربه خالی بود و زیر فشار قرار داشت . تیم نتوانست با برخی لحظات نا امید کننده به خوبی کنار بیاید و من احساس می کنم نا خود آگاه تاثیر منفی بر تیم داشت .
درباره صحنه پنالتی ویدیچ...
این صحنه هند بود بله . فکر می کنم داور ان را ندید . از این بابت این فصل خوش شانس نبودیم چرا که 17 پنالتی علیه ما گرفته شده است .
صحبت ها درباره تکنولوژی ویدئویی...
من یکی از هواداران آن هستم و برای مدت زیادی این را گفته ام اما درباره این تصمیم با قدرت هستم .
درباره مجادله کلیچی و اوون در محوطه...
همچنین برای این صحنه نیز می توان پنالتی در نظر گرفت . این نسبت به پنالتی ویدیچ درجه کم ترین داشت .
درباره اینکه چگونه بازیکنان از زیر فشار بیرون آمدند ...
برای من این یک فشار بی اندازه برای خارج بودن از رقابت قهرمانی بود . به من باور داشته باشید چرا که احساس می کنم به اندازه ای قوی بودیم که این رقابت را ببریم. همچنان امیدواریم . می خواهیم تا آخرین ثانیه بجنگیم . واقعا این فصل تا اینجا بد شانس بودیم . جالا اجازه بدهید امید داشته باشیم کمی بیشتر شانس داریم که در این هفته های آخر بجنگیم . هیچ گاه نمی دانید . اما منچستر یونایتد در بهترین وضعیت قرار دارد و در رتبه دوم نیز چلسی است و آن ها نیز باید با هم بازی کنند .
چه کسی نزدیک تر به قهرمانی است ...
فکر می کنم منچستر مدعی تر باشد چرا که وقتی در خانه برای قهرمانی بازی می کنید می توانید از مزایای آن ببینید . اما اگر می خواهیم شانس کوچکی داشته باشیم این به علاقه ما است که چلسی در اولدترافورد پیروز شود و ما نیز بازی خود را ببریم . بعد از آن می توانیم به ریاضی نگاه کنیم اما فکر می کنم منچستر شانس بازی در خانه را دارد .
دادن شانس به بازیکنان جوان...

ما می خواهیم . البته می خواهیم نیاز ها را اضافه کنیم . من از بابت گفته هایم بسیار مراقبم چرا که می خواهم به هر دو راه بچرخد . من احساس می کنم این برای باشگاه مه است که بتوانیم به کاری که می کنیم اعتمادمان را حفظ کنیم . می توانید به رشد بازیکنان پس از بازی نگاه کنید . مانند ژسنی برای مثال می توانید ببینید و با دو ماه گذشته وی را مقایسه کنید . او بسیار رشد کرده است . این یک قانون در بازی ماست که می توانید فقط رشد کنید . در برخی مقاطع اگر بازی کنید مردم هر دو را می خواهند . می خواهند هر بازی را ببرید و همینطور کیفیت را با بازیکنان جوان خلق کنید . اما اگر ویلشر این فصل رشد می کند به دلیل بازی کردن وی است . اما در دیگر سو اگر پیروز نشوید مردم می گویند چرا به جوانان بازی دادید ؟
اینکه در چه زمانی آرسنال لیگ را از دست داد...
هفته گذشته . در بولتون و همینطور برابر لیورپول . هفته گذشته ما برابر لیورپول در دقیقه 97 پیش بودیم و همینطور سه بر یک برابر تاتنهام و دو شانس نیز برای برترین برابر بولتون داشتیم . اگر می توانستیم نه امتیاز را بگیریم به علاوه پیروزی امروز ما بالاتر از منچستر قرار می گرفتیم .
مصدومیت سس فابرگاس و سمیر نصری...
سمیر مشکل همسترینگ داشت . فکر می نم مشکل کوچکی است . سس نیز در رانش ضربه خورده که باعث ترکیدن برخی رشته ها شده است . سه شنبه می توان در تمررینات مجدد ارزیابی کرد . سس دیروز تستی داشت و نتوانست آماده شود . شانس بازی در یک شنبه بعدی را دارد .
منچستر و پیروزی های خانگی نسبت به بازی های دیگر....
من باور دارم منچستر اگر به قهرمانی های هر سالش نگاه کنید آن ها این را در اولدترافورد به دست می آورند . شما رکورد منچستر یونایتد و آرسنال را مقایسه می کنید و شما می بینید همیشه قابل مقایسه هستیم .
اولین باری که سسک و سمیر با هم بازی کردن دقیقا من گفتم جقدر لذتبخشه که این دو تا رو آدم کنار هم میبینه ...
حالا تقریبا 3 سال از این موضوع گذشته و میگم چقدر لذتبخشه که آرون و جک رو کنار هم میبینیم...S_32

آرون همین که بعد از این همه مدت تو این بازی حساس بازی میکنه و چند بار اقدام به شوتزنی میکنه نشون میده چه اعتماد به نفسی داره ...S_24

در کل هم جک و هم آرون تو پست خودشون بهترین جوونهای دنیا هستن...S_36

خدایی شخصیت ونگ رو مقایسه کنید با فرگوسن ...

فقط صحبتهای فرگوسن در مورد دو صحنه مشکوک پنالتی رو با این جمله مقایسه کنید...همه چیز مشخصه...S_35

نقل قول:درباره مجادله کلیچی و اوون در محوطه...
همچنین برای این صحنه نیز می توان پنالتی در نظر گرفت . این نسبت به پنالتی ویدیچ درجه کم ترین داشت .
نکته خوشحال کننده برگشت رمزی است. برای ما خیلی مهمه که یه آرون اماده (روحی و بدنی) داشته باشیم
خیلی از ماها منتظر این بودیم که آرون خودش رو نشون بده نه جک ، ولی الان جک داره عالی کار می کنه ، جک هم خوش شانس بود و هم با استعداد ، حالا نوبته اورن رمزی است تا بتونه نشون بده که چه استعدادی داره
من یو نشون داده ، تیمی نیست که مستحق قهرمانی باشه (البته وقتی لیگ امسال رو با گذشته مقایسه می کنیم)
دوست دارم چلسی من یو رو ببره و چلسی قهرمان شه به دو دلیل یکی اینکه من یو قهرمان نمیشه و دوم اینکه شانس باقی ماندن انجلوتی بیشتر میشه چون که فکر می کنم فقط انجلوتی می تونه چلسی رو با این همه بازیکن اینقدر بی ثبات نگه داره
البته دلیل سوم می تونه این باشه که ما هم باز امیدوار میشیم هر چند که ...

جواد 123 (جواد سابق)
واسه من بازی کردن جک و رمزی خیلی غرور افرینه بهم حس عجیبی می ده وقتی این دو با سسک کنار هم باشن اگر اینه چند سالی کنار هم باشن سگ کیه بارسا به هر حال ونگر که خیلی خوشحاله امیدوار به اینده ایم
(05-02-2011، 12:15 AM)J - G نوشته است: [ -> ]درباره صحنه پنالتی ویدیچ...
این صحنه هند بود بله . فکر می کنم داور ان را ندید . از این بابت این فصل خوش شانس نبودیم چرا که 17 پنالتی علیه ما گرفته شده است .
به نظرم اگه تاکید بیشتری روی این صحنه می شد بهتر بود
گرچه این تفاوت کلاس و شخصیت ما رو نسبت به رقیب ملعونمون نشون میده
اما وقتی اعتراض نکنی اونا رو پیدا می کنن در حد سگ
نمونش همین بازی که فرنی اومده بعد بازی از داوری انتقاد کرده
یا بازی اورتون رو یاد بیارید که اونا گل آفساید زدن (2-1) ولی بعد بازی مویس اعتراض کرد
واقعا روی سگ دارن اینا
امیدوارم چلسی بتونه منچسرو ببره و ماهم استوک را ببریم تا دوباره هیجان بهمون برگرده . کاش ...........