هایبوری

نسخه کامل: ریو ستاره ای برای آینده
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
صفحات: 1 2
[تصویر: gun__1297758884_miyaichi2.jpg]تحلیل روزنامه تلگراف از ستاره آینده , ریو میایچی ...آرسنال ژانویه امسال بازیکن جوان ژاپنی را از تیم های مدارس ژاپن خریداری کرد و این بازیکن به دلیل نا توانی در کسب مجوز کار در انگلستان به صورت قرضی راهی تیم فاینورد هلند شد تا خیلی زود نامش بر سر زبان ها بیفتد .
میایچی 18 ساله پس از درخشش در کشورش و مسابقات مختلف سریعا توسط استعداد یاب های آرسنال شناسایی شد و حالا وی یکی از ستارگان آینده دنیای فوتبال نامیده می شود .
این بازیکن در نیم فصل حضورش در تیم فاینوری توانست در 12 بازی از ابتدا در ترکیب این تیم حضور یابد و ضمن دریافت میانگین نمره بالا سه بار دروازه حریفان را باز کند .
روزنامه تلگراف به بررسی این بازیکن پرداخته و در مقاله ای توسط جاپ د گروت وی را بررسی کرده است .

" او همه چیز دارد . او سرعت دارد و بسیار با مدیریت کار می کند . توانایی دارد و می تواند جذب کند . او گلزنی می کند و تکنیک خوبی دارد و همچنین بازی را دوست دارد . وقتی به وی نگاه می کنید می توانید کسی را ببینید که از فوتبال بازی کردن لذت می برد . او جوان است و نیاز دارد تا بالغ و با تجربه شود اما او بازیکن بسیار جذابی است که قطعا در آینده می تواند تبدیل به ستاره شود .
او استعداد بزرگی است و یک بازیکن فوتبال خالص . بازیکن پیچیده شده ای نیست که فقط بخواهد بازی خودش را بکند . من فکر می کنم این بسیار مهم بود که برای باشگاهی بازی کند که بتواند این توانایی ها را کامل کند و فاینورد تیمی بود که در راه فوتبال هلندی با دو وینگر بازی می کرد و یک مهاجم نوک داشت . او در سمن چپ بازی می کرد و این به این معنی است که نیاز به دفاع زیادی نداشت و می توانست بازی خودش را بکند . تصمیم آرسنال مبنی بر فرستادن وی به این باشگاه هلندی تصمیم بسیار خوبی بود .
از زمان اولین بازی خانگی در روتردام تماشاگران از بابت وی دستپاچه بودند . آن ها نگرش تازه وی را دوست داشتند و همینطور نگاه خالصانه وی را . او به زمین مسابقه آمد و راهش را پیمود . او تکنیک خوبی دارد و فقط می خواهد یک کار کند . سریع تر از حالت ممکن حرکت کند و به گل برسد . او به خوبی این کار را کرد .
او خوش شانس بود که در اولین بازی حضورش توانست گلزنی کند و این توانست یک حس و تجلیل والا دریافت کند . این بسیار عالی است که ببینید عادت قدیمی ژاپن بر می خیزد و در برابر 48 هزار نفر و در 4 جهت خم می شود و این یک خاطره و لحظه بسیار خاص برای همه بود . "
یکی از امید های اینده ارسناله. امیدوارم روز به روز پیشرفت کنه و زود به ارسنال برگرده.
منم از سبک بازیش خوشم میاد . امیدوارم به زودی به تیم اصلی ملحق بشه
S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_2S_8S_8S_8S_8S_8S_8S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16S_16
البته امیدوارم مثل بازیکنای دیگه تا معروف شد بهونه دستمزد و ......... رو نیاره و تحت فشار قرار نده
علاوه بر فوتبال خوب،اخلاق بسیار خوبی داره.کلا شرقی جماعت همینه.
توی ژاپن حتی یک نفر رو مخصوص احترام استخدام میکنن.واقعا دمش گرم از اون تیکه که از هوادارا تشکر و تعظیم کرده خوشم اومد.
شرقی جماعت کارش براش از همه چیز مهمتره و پای بند پول نیست.همون جومونگ منچستر رو ببینید بی سر و صداست اما بسیار موثر
0000
از لحاظ فنی باید فصل بعد هم توی فاینورد باشه .کلیپاش رو دیدم تکنیک سرعت و استعداد فوران میکنه اما قدرت بدنی پایینی داره و گاها تصمیمات خوبی در هنگام پاس نمیگیره که چون جوونه.
دو فصل دیگه ایشالله توی ارسناله
فایده هم داره ؟! نصری ... سسک ... هلب .... فلامینی .... همه میان و میرن !!!! مگه اینکه مثل ادواردو و توماس نابود شن تو تیم :(
ارمان جان همه میان و میرن.سسک هم ایشالله میمونه سمیر هم میمونه.
(05-18-2011، 02:58 AM)arman نوشته است: [ -> ]فایده هم داره ؟! نصری ... سسک ... هلب .... فلامینی .... همه میان و میرن !!!! مگه اینکه مثل ادواردو و توماس نابود شن تو تیم :(اره اگه جام ها بیاد هیچکس قصد ترک باشگاه را نمیکنه مگر ادم بدرنخور برعکس الان . ما باید جام بگیریم تا بازیکنا به درخورمون با افتخار تو تیم بمونن
(05-18-2011، 12:46 PM)salar2020 نوشته است: [ -> ]
(05-18-2011، 02:58 AM)arman نوشته است: [ -> ]فایده هم داره ؟! نصری ... سسک ... هلب .... فلامینی .... همه میان و میرن !!!! مگه اینکه مثل ادواردو و توماس نابود شن تو تیم :(اره اگه جام ها بیاد هیچکس قصد ترک باشگاه را نمیکنه مگر ادم بدرنخور برعکس الان . ما باید جام بگیریم تا بازیکنا به درخورمون با افتخار تو تیم بمونن
درسته ما باید افتخاراتی کسب کنیم چون هر بازیکنی تو بازی حرفه ای دوست داره فاتح جام های مختلف بشه وقتی آرسنال جام نگیره خب حق دارن برن تیم های دیگه
صفحات: 1 2