هایبوری

نسخه کامل: ویلشر از تیم ملی خط خورد
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: gun__1285937590_wilshere_england2.jpg]

در نهایت جک ویلشر از لیست تیم ملی زیر 21 ساله های انگلستان کنار رفت...پس از صحبت های فراوان مبنی بر حضور و یا عدم حضور جک ویلشر در تیم ملی زیر 21 ساله های انگلستان برای مسابقات تابستان پس از دعوت اولیه استیوارت پیرس مربی این تیم در نهایت این بازیکن از ترکیب نهایی تیم ملی خط خورد تا خبری خوب برای هواداران آرسنال باشد .
آرسن ونگر نیز پیش از این اعلام کرده بود این مسابقات می تواند ریسک بزرگی برای این بازیکن جوان باشد که در اولین حضور خود در تیم اصلی آرسنال در تعداد بازی های زیادی به میدان رفته و عدم استراحت مناسب وی در تابستان می توانست برای فصل بعدی وی در آرسنال زیان های بسیاری به بازیکن و تیم وارد کند .
استیوارت پیرس درباره این بازیکن ارزشمند گفت :

" هفته گذشته با جک صحبت کردم و او صحبت هایش که در ماه مارس گفته بود را توضیح داد که می خواهد بخشی از ترکیب باشد . حالا وی این احساس را دارد که در بهترین فرمش نیست که بتواند در تیم نهایی باشد .
این بر پایه تعداد بازی هایی است که وی برای آرسنال در این فصل انجام داده و علم ورزشی که جک هفته گذشته برای آمادگی وی برای فصل بعد انجام داد .
جک همیشه از لذت بردنش برای بودن در تیم ملی زیر 21 ساله ها صحبت کرده و تا زمانی که من وی را تا فینال نداشته باشم نا امید خواهم بود . "
اگه در این مسابقات شرکت میکرد هم به خودش و هم به آرسنال ضربه میزد. نرفتنه جک به این مسابقات بدونه شک کاره آرسن بوده. دمش گرم
بالاخره مشخص شد که از اشتباهات گذشته درس عبرت گرفتیم(ماجرای تئو) البته اگه کار ونگر باشه.
مطمئنا اگه جک تو این رقابت ها شرکت می کرد سال بعد نمی تونست موفقیت امسالش رو تکرار کنه.
بازم خدا رو شکر که این انگلیسی های احمق فهمیدن که یه بازیکنی که تو تیم ملی بزرگسالان بازی می کنه نباید برای تیم ملی زیر 21 سال بازی کنه.


(05-24-2011، 11:01 PM)*MEHRAN* نوشته است: [ -> ]اگه در این مسابقات شرکت میکرد هم به خودش و هم به آرسنال ضربه میزد. نرفتنه جک به این مسابقات بدونه شک کاره آرسن بوده. دمش گرم

آره به بدبختي اجاره داد بره تيم ملي ميترسيد مصدوم بشه!![تصویر: S_42.gif]
آخرش هم همون شد كه ونگر ميخواست!!