هایبوری

نسخه کامل: روسیچکی دعوت نشد
شما در حال مشاهده نسخه ساده شده مطالب هستید. نسخه کامل را به همراه قالب بندی ببینید.
[تصویر: Arsenal-v-Tottenham-Tomas-Rosicky_2724478.jpg]

مصدومیت توماس روسیچکی مانع از دعوت وی به تیم ملی جمهوری چک شد ...توماس روسیچکی ملی پوش اهل جمهوری چک باشگاه آرسنال از لیست تیم ملی کشورش برای بازی دوستانه چهارشنبه شب در مقابل جمهوری ایرلند خارج شد. او در دربی شمال لندن دچار آسیب دیدگی شد و نمی تواند تیم ملی کشورش را همراهی نماید. بازیکن 31 ساله توپچی ها نمایش خیره کننده ای در دیدار برابر تاتنهام از خود ارائه نمود و موفق شد بعد از تقریبا دو سال برای تیمش گلزنی نماید.

اما مصدومیت از ناحیه کمر باعث شد تا روسیچکی شانس بازی در دیدار چهارشنبه شب در دوبلین را از دست بدهد ، جایگزین او در این پست یوری اشتاینر ، هافبک تیم اسلوان لیبرچ خواهد بود.

سخن گوی تیم ملی جمهوری چک ، یاروسلاو کولر ، گفت : " توماس روسیچکی یک بازی خیره کننده در برابر تاتنهام انجام داد و سرمربی تیم ، میکل بلیک هم این مساله را تایید نمود ، اما در نهایت بررسی هایی که روی کمر آسیب دیده او انجام شده بیانگر این موضوع است که او نمی تواند ما را در دیدار چهارشنبه شب در برابر ایرلند همراهی نماید. "
امیدوارم سیاست استراحت دادن به توماس باشه و مصدومیت جدی نداشته باشه ..

همون بهتر که با تیم ملی بازی نکنه ، فعلا این مهره های با ارزش رو نباید به سادگی از دست داد ..

رقص میانه ی زمینش توی بازی با تاتی فراموش نشدنیه ، همش جلوی چشامه طراحی هاشS_2
همونطور که قبلا اشاره اشاره کردم ممکنه اینم ترفندی باشه تا استراحت کنه و از این نمونه ها زیاد داشتیم.البته امیدوارم همینطور باشه وگرنه برای بازی با لیورپول ممکنه به مشکل بربخوریم.
اگه خدای نکرده به بازی با لیورپول نرسه خیلی بد میشه S_18