رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیانیه شماره 11 کانون هواداری
نویسنده پیام
kHaSHaYar

وضعيت : آفلاین
163
رتبه: 70
Given 8530 thank(s) in 1055 post(s)

ارسال: #21
RE: بیانیه شماره 11 کانون هواداری
ببخشيد ولي من اصلا تحت تاثير اين بيانيه قرار نگرفتمS_33
اصلا نيازي به اين كارا نيست حرفي كه از ته دل زده نشه هيچ فايد ه اي ندارهS_28
امروز تعدادي رسما آرزوي قلبي شون رو گفتن خواستار اخراج ونگر شدن..هيچ مشكلي هم نيست اين تعداد ونگر رو نمي خوان ولي يكي مثل من مي خوادS_11امروز از قرمز هاي سايت يكي گفت من سيتي به مراتب از ما قوي ترهS_22 من خودم از صيح تا حالا كلي اس ام اس داشتم كه ميگفتن اين بود كانون هوادريتون كه پز ميدادي 10000 نفر بازديد داره! من واقعا جوابي نداشتم .هرچي مي خواين بگين به ونگر به بازيكن ها ولي نياين بگين من سيتي از ما قوي ترهS_27
اين بيانيه چه فايد هاي داره؟S_21اون هايي كه به تيم و ونگر ايمان دارن هميشه پشت تيم وايستادن چه برديم چه باختيم.اينكه اولين بار نيست كه چنين چيز هايي تو سايت ميبينيم..بارها بارها از اين كسايي كه اعتقاد دارن و عاشق آرسنال هستن اززمان ها گذشتن..اون هايي هم كه عاشق آرسنال هستن و ولي درواقع هنوز با اون "11مرد طلايي"زندگي ميكنن هم بار اولشون نيست كه به طرز شديدي به تيم ميپرن و انزجارشون رو از بازيكن ها و تيم اعلام ميكنن مطمئنن بار آخرشون هم نيست..
شرمند كه نظر مخالف دادم ولي ما با تجربياتمون زندگي ميكنيمS_11S_32

امضای wenger_love
[تصویر: 120220wenger.jpg]
Arsène Wenger
02-02-2010، 04:45 AM
Aaron

0
رتبه: 101
Given 40216 thank(s) in 3233 post(s)

ارسال: #22
فکر نکم کسی تو سایت بوده که به اندازه من از سیاستهای باشگاه و ونگر حمایت کرده باشه
من هرگز از جام نگرفتن آرسنال انتقاد نکردم هرگز از سیاستهای باشگاه انتقاد نکردم و همیشه و بعد از هر باختی در حالی که همه انتقاد میکردن من حمایت کردم ولی دیگه تحمل این همه تحقیر در برابر من یو رو ندارم فقط همین تو این چند بازی اخیر در برابر منچستر واقعا تحقیر شدم
هرگز ونگر رو بخاطر این ظلم در حقم نمیبخشم با وجود اینکه از ته دل دوسش دارم
S_36S_36S_36S_36S_36S_27S_27S_27S_27S_27S_27

امضای legend killer
[تصویر: bl92_cjp_sn1umaalxfp_-_copy.jpg]
02-02-2010، 09:51 AM
Editor

87
Given 435 thank(s) in 106 post(s)

ارسال: #23
تاکید میکنم که اینجا همه دربیان دیدگاه هاشون ازاد هستن اینکه این بیانیه شمارو تحت تاثیر قرار نداده بخاطر اینه که ذهن شما جنبه انتقاد از ونگر رو نداره ماهمه انتقاد کردیم ودرعین حال حمایت هم میکنیم بالاخره بچه ها عصبانیتشون رو کجا باید بروز بدن؟متاسفانه همه هم مثل شما تحملشون زیاد نیست خشایار جان الان که چند روزی میگذره ازاون باخت سنگین بچه ها عقلانی تر به موضوع نگاه میکنن درمورد منسیتی هم بایدبگم این تیم قویه یه نگاه به لیست بازیکنهاش بنداز ضمن اینکه بازی رفت روکه بهشون باختیم دقیقا شیوه بازیشون مثل منیونایتد بود یعنی تجمع در دفاع وناگهان ضدحمله باید تحلیل درستی از رقبا داشت شما میای ایراد میگیری که بچه ها نمیتونن ایراد فنی به ونگر بگیرن اونوقت خودت میای حرف خودتو نقض میکنی؟ منچستر سیتی 2بازی کمتراز ماداره که اگر ببره به فاصله 2امتیازی ما میرسه پس اینکه سرمون رو بکنیم زیر برف اصلا راه حل مناسبی نیست....البته انتظار ندارم حرفهای من درشما موثر واقع بشه
02-02-2010، 10:44 AM
ZoomZoom

630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #24
(02-02-2010، 04:45 AM)wenger_love نوشته است: ببخشيد ولي من اصلا تحت تاثير اين بيانيه قرار نگرفتمS_33
اصلا نيازي به اين كارا نيست حرفي كه از ته دل زده نشه هيچ فايد ه اي ندارهS_28
امروز تعدادي رسما آرزوي قلبي شون رو گفتن خواستار اخراج ونگر شدن..هيچ مشكلي هم نيست اين تعداد ونگر رو نمي خوان ولي يكي مثل من مي خوادS_11امروز از قرمز هاي سايت يكي گفت من سيتي به مراتب از ما قوي ترهS_22 من خودم از صيح تا حالا كلي اس ام اس داشتم كه ميگفتن اين بود كانون هوادريتون كه پز ميدادي 10000 نفر بازديد داره! من واقعا جوابي نداشتم .هرچي مي خواين بگين به ونگر به بازيكن ها ولي نياين بگين من سيتي از ما قوي ترهS_27
اين بيانيه چه فايد هاي داره؟S_21اون هايي كه به تيم و ونگر ايمان دارن هميشه پشت تيم وايستادن چه برديم چه باختيم.اينكه اولين بار نيست كه چنين چيز هايي تو سايت ميبينيم..بارها بارها از اين كسايي كه اعتقاد دارن و عاشق آرسنال هستن اززمان ها گذشتن..اون هايي هم كه عاشق آرسنال هستن و ولي درواقع هنوز با اون "11مرد طلايي"زندگي ميكنن هم بار اولشون نيست كه به طرز شديدي به تيم ميپرن و انزجارشون رو از بازيكن ها و تيم اعلام ميكنن مطمئنن بار آخرشون هم نيست..
شرمند كه نظر مخالف دادم ولي ما با تجربياتمون زندگي ميكنيمS_11S_32

من هنوزم میگم با رفتنش تغییرات خوبی رخ میده اما بازم میگن انشالله که تا هست از این بی جامی فرار کنیم

اما در مورد بیانیه !

1- نظر شخصیه من برای خودم مهمه و طبیعتا نظر کانون هواداری نیست
2- بیانیه از سمت دبیر کانون ( که معرفی شده به باشگاه ) صادر شده که کاملا حق انجام این کار رو داره و سخنگوی کانون است پس او هم نظر شخصی نداده و نظر عمومی کانون هواداریو داده
3- به کسی مربوط نمیشه تو دل من چی میگذره مهم نظر عموم کانون هواداریه S_5
4- 3 بار موارد بالا رو بخونید !
S_37
5- ایمان داشتن ! عده ای به گوساله سامری ایمان آوردند ( به خدا منظورم بی احترامی به ارسن نیست ، فقط مثالی میزنم قرآنی )
ایمان آنها پشیزی ارزش نداشت ! داشت ؟!
ایمان داشتن یه ماجراست ، ایمان داشتن به ردی مناسب یه ماجراست !

من بیام بگم آقای x نویسنده خوبیه هی هم حمایت کنم اما یارو نتونه اسمشو به انگلیسی بنویسه این حمایت به چه دردی میخوره ؟؟؟
بعدش هم دلیل بیارن چون آقای xرفته زبان روسی یاد بگیره انگلیسی یادش رفته یا انشالله یادش میاد

در ضمن خشی جان نظر دادن اصلا بد نیست به هم نپریم به هم بی احترامی نکنیم مچ گیری بی دلیل نکنیم ( که شما چند وقتی است دست از این کارا برداشتی ، شکر ) بحث ایرادی نداره

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

02-02-2010، 10:51 AM
گــــــــولاخ

1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #25
فقط در مورد بازی با منچستر
بالاخره من سعی کردم همیشه عقلا حرف بزنم
تو نقل و انتقالات حمایت کردم
از نظر فنی حمایت کردم
اما صد در صد بر این عقیده هستم از لحاظ فنی و شیوه بازی در بازی منچستر یونایتد اشتباه کرده و پاسخگو باید باشه
نکته مهم در مورد یه عده که خیلی هم ناراحت می شن اینه که مثلا ونگرم میاد می گه افتضاح بودیم ما هم میگیم بد بودیم دوباره یه سری میان می گن نه بابا عالی بود نمی شد کاری کرد تقصیره هیل ووده

پس بیان دیدگاه آزاده
کسی دوست داره ونگر بره یا نه به خودش مربوطه
از باشگاه اصلی منتظر جمع بندی نظرات ما نیستن که ونگر رو بر کنار کنن یا نه
کسی رو به درصد خاصی شیفته باشگاه و ونگر و ... ندونیم
مرسی

امضای J - G
New Age...
02-02-2010، 12:20 PM
کیوان

41
رتبه: 69
Given 5566 thank(s) in 847 post(s)

ارسال: #26
کاملا با یوسف موافقم،با حرف من وشما کسی نمیره ولی>>>>>>>
طرفدارای تو لندن که میان امارات آخر فصل مشخص میکنن که ونگر میمونه یا باید بره بالاخره اونا هم به انگلیسی یه چیزایی شبیه حیا کن و رها کن دارن دیگه و مثلا ممکنه بگن:
...Wenger shame on you!Quit and let ARSENAL shines...چون هوادارا با ونگر طرفن و کاری ندارن که هیلوود و گازیدیس چی گفتن...بعد 6 سال حق دارن دادشون بلند بشه...البته دوستان ما کاری نداریم که آخر فصل چه اتفاقی قراره رخ بده،چیزی که مهمه اینه که الان پشت تیم باشیم و جو کانون و خراب نکنیم و حمایت کنیم...آخر فصل شاید یکی باشگاه رو بخره و ونگر مجبور به تغییر سیاست هاش بشه....بالاخره هیچکس دوست نداره ونگر بره ولی اگه اون فرگوسن هم با این همه افتخارات 6 سال بی جام بمونه،پشتش خالی میشه...خیابونای لندن تو ماه می امسال شاید دیگه مثله سال قبل نباشه...هم اکنون ونگر در پایین ترین جایگاه خودش تو 13 سال اخیره و هوادارا حق دارن...هوادارا بیان سرود قهرمانی بخونن تو خونه،ولی بعدش تیم محبوبشون اینجوری امیدشونو و ناامید میکنه...6 سال بی جامی تقصیر هیلوود یا ونگر ولی مطمئن باشید یکی تاوان این بی جامی رو میده و انتظار اینکه اون شخص مثلا هیلوود باشه خیلی مسخرس،تو این مواقع معمولا همه چیز رو سر یکی دیگه خراب میشه...به هر ترتیب کار ما فعلا فقط حمایته و بس چون در حال حاضر فقط ونگره که میتونه این کشتی غرق در دریاهای متطلاطم رو به ساحل امن برسونه!!...منم امیدوارم تا ونگر بالا سر این تیمه طلسم بی جامی بشکنه.S_17S_17

امضای dream
Vive la France
آخرين سنگر سكوته، حق ما گرفتني نيست/آسمونشم بگيري، اين پرنده مردني نيست...

02-02-2010، 01:20 PM
محسن

412
رتبه: 105
Given 25234 thank(s) in 2469 post(s)

ارسال: #27
نرود میخ اهنین در سنگ
S_26S_26S_26S_26S_26

امضای kolo toure
[تصویر: qat07k3dg1n48ajpcwyy.jpg]
02-02-2010، 01:30 PM
kHaSHaYar

163
رتبه: 70
Given 8530 thank(s) in 1055 post(s)

ارسال: #28
من فقط يه چيز ميگم چه عثمانوف بياد كه حامي اصليش ديويد دين هست چه كرونكه هر دو ونگر رو نگه ميدارن ..من نمي دونم اين شايعه كه كرونكه به ونگر پريده از كجا شروع شده ولي من خيلي تحقيق كردم و ثابت شد كه يه شايعه بي اساس بوده تو اون جلسه فقط تعدادي سهامدار معمولي در مورد سيلوستره و استفاده از بعضي بازيكن ها در پست غير تخصصيشون انتقاد كردن كه ونگر هم بهشون جواب داد و يك نفر هم داد زد ما بهتر از ونگر هم داشتيم..به هيچ وجه كرونكه گستاخي نكرد حتي چند وقت پيش گزارش معتبري آمد كه ونگر شفاف به هيت مديره گفته اگه قراره فروشي انجام بشه فقط دوست داره كرونكه آرسنال رو بخره!!! با توجه به پيگيري هايي كه كردم به هيچ وجه جايگاه ونگر با تيك اور شدن آرسنال متزلزل نميشه...خيلي هم كرونكه و عثمانوف مصاحبه دارن كه توش گفتن عاشق ونگر هستن..

امضای wenger_love
[تصویر: 120220wenger.jpg]
Arsène Wenger
02-02-2010، 01:41 PM
Mehrdad Henry

17
رتبه: 101
Given 23600 thank(s) in 3872 post(s)

ارسال: #29
با حرفای بقیه کاری ندارم.من از این بیانیه حمایت مینکم.در این مقطع از فصل حمایت بهترین کاره(چه از طرف ما چه از طرف آرسنالیای لندن) تا ببینیم آخر فصل چی میشه.معراج جان دست درد نکنه.(فقط بگم اینایی که اگه ونگر 10 تا باختم بیاره مث باخت جلو منچستر انتقاد به ونگرو باهاش کنار نمیان فک نکنن که از بقیه با تعصب ترن.به کسیم بر نخوره. یا علی)

امضای The King Of Highbury
Arsenal till I die,
I'm Arsenal till I die
I know I am,
I'm sure I am,
I'm Arsenal till i die
02-02-2010، 01:46 PM
Editor

87
Given 435 thank(s) in 106 post(s)

ارسال: #30
اقا جان واکنش منفی نشون ندین به پستهای همدیگه ای بابا
هرکس نظری داره اینکه ما بیانیه دادیم به ااین معنی نیست که خیلی از تیم ونتایجش راضی هستیم کاملا هم ناراضی هستیم ولی الان باید حمایت کنیم از تیممون ضمنا فروم جای بحثه اگرتو فروم نشه بحث کرد ونظر داد بهتره که اون فروم تعطیل بشه ادم باید نظرات مخالف خودش رو تحمل کنه باب انتقاد برای همه بازه هرکس هم بضاعتی داره یعنی برداشتش از فوتبال درحد بضاعتشه قرار نیست همه مثل هم فکرکنن که هرکس ازاده نظرشو بگه شما دوستان عزیز من منو چند وقت پیش محکوم کردید به دیکتاتوری منم دیدم رفتارم درست نبوده تغییرش دادم شما هم ازهمون قاعده پیروی کنید اگر قرارباشه کسی نظر مخالف نده اونم میشه دیکتاتوری تنها راه اینه که ظررفیتمون رو بالا ببریم من این بیانیه رو دادم که همه پشت تیم قرار بگیرند نه اینکه دوباره روز از نو روززی از نو کیوان نظراتشو گفته وحق داره هرچی دلش میخواد بنویسه بقیه هم همینطور پس همینجا تمومش میکنید
02-02-2010، 01:51 PM
موضوع بسته شده