رمز ورود:

میتینگ بزرگ 95

گالری تصاویر بازی با لیورپول

ضیافت با لیورپولی ها

کانال تگرام ما

درباره ما

تبلیغات

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه ونگر پس از بازی با نوریچ
نویسنده پیام

وضعيت : آفلاین
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #1
مصاحبه ونگر پس از بازی با نوریچ
[تصویر: f4438dba-5c03-400b-80d4-c4fdf80ccf4d.jpg]

بعضی هواردان معترض بودند، بله، اما اکثریت بزرگی اینگونه نبودند و اکثریت پشت تیم بودند ...

درباره پیروزی بسیار مورد نیاز آرسنال...

بسیار مورد نیاز و مهم بود . دست یابی به آن سخت بود . برابر تیمی بازی کردیم که به خوبی سازماندهی شده بود . در بازی خود به خوبی فضاها را پیدا نمی کردیم اما جدی بودیم و سازماندهی خوبی داشتیم، در نهایت توانستیم بازی را پیروز شویم . در نیمه اول نیاز داشتیم صبور باشیم و یکی دو بار نیز پیتر با واکنش های خوبش به ما کمک کرد .در نیمه دوم سزاوار پیروزی برابر تیم جنگنده نورویچ بودیم . بازی سختی برای پیروزی بود . برابر ساندرلند و نورویچ بازی کردیم و این دو بازی در یک سبک بودند .

درباره حرکت تماشاگران برابر ونگر...

این جو ورزشگاه کمی غریب بود . باید با آن زندگی کنیم . بعضی هواردان معترض بودند، بله، اما اکثریت بزرگی اینگونه نبودند و اکثریت پشت تیم بودند . آن ها نشان دادند که این قدردانی ای برای کار هایی است که تا کنون انجام دادم . پس این خوب است . بله فضای سختی بود اما باید با آن سپری کرد، بیشتر کار کرد و روی عملکردمان تمرکز کنیم و تلاش کنیم که 100 درصد هواداران را خوشحال کنیم . این هدف ماست .

جو ورزشگاه برای چه کسی سخت بود...

بازی به نوبه ی خود سخت بود و جو ورزشگاه نیز اینگونه بود . فکر می کنم هواداران پشت تیم بودند و من باور دارم عملکرد با استایلی برای بلند کردن هواداران از سر جایشان نداشتیم . عملکرد منظم و جدی ارائه دادیم و برخی مواقع آرام بودیم . می خواستیم قطعا به پیروزی برسیم .

آیا شعار " یک آرسن ونگر وجود دارد" را شنیدید ؟

در طول بازی بله.

اینکه آیا در آن زمان احساساتی شدید...

نه، روی بازی تمرکز کرده بودم . شغل من پیروزی در بازی را می طلبد، پس از لحظه شروع بازی روی آن تمرکز می کنم . می توانید هر دو را داشته باشید و در کنار این قدردانی تمرکز کنید .

درمورد ناررضایتی الکسیس برای خروج از بازی...

این شغل من است که تصمیم گیری کنم در این موارد. اینکه همه را 100% راضی نگه دارید کار سختی است.

آلکسیس بعد از خروج از زمین یک سره به تونل رفت...

واقعا ندیدم ! بیشتر نگران نگه داشتن نتیجه 1-0 بودم

در مورد امروز و وقایع آن ...

من یک حرفه ای هستم و 19 سال است سعی کردم بهترین کاری که میتوانم را برای آرسنال انجام دهم. قضاوت را به هواداران میسپارم. تنها چیزی که هرگز به آن شک نداشته ام، علاقه ام و پایبند بودن به باشگاه آرسنال است.
متاسف هستم اگر نتوانسته ام افرادی را 100% راضی نگه دارم. این فصل کمی متفاوت بود ، همه هواداران برای مدتی حس کردند ما میتوانیم قهرمان شویم ، اما نشد و این اتفاق آنها را بیشتر ناامید کرد.

آرسنال در فصل جاری کمتر از فصل قبل گل زده است...

مشکلی که این فصل داشتیم دقیقا مشکل فصل پیش بود! در ابتدای فصل به تیمی باختیم که در بازی خود عقب نشت و منتظر ماند تا بتواند به ما گل بزند. در بازی امروز هم تیم رقیب عقب نشست و ما (جز یک گل) نتوانستیم راهی از زمین یا هوا برای زدن گل پیدا کنیم. ما نمیتوانم در مقابل تیم هایی که بسته بازی میکنند خوب نتیجه بگیریم ! گاهی 1-0 میبریم، گاهی مثل بازی با پالاس 1-1 میشود ! نتایج خوبی دربرابر تیم های بالا جدولی داشته ایم، آنها از لاک خود بیرون میآیند و اجازه بازی کردند میدهند.

مترجم You are not allowed to view links. Register or Login to view.
05-01-2016 03:23 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 Thanks given by: Vishka Gunner , Werewolf , ارسنال کبیر , MAG1991 , مجتبی هانری , alireza88 , TTHENRY , mehran93 , Back_Sagna , AliAres2010
亨利 king henry
**

وضعيت : آفلاین
رتبه: 16
Given 7407 thank(s) in 643 post(s)

ارسال: #2
RE: مصاحبه ونگر پس از بازی با نوریچ
(05-01-2016 03:23 PM)Matador نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.درباره حرکت تماشاگران برابر ونگر...

و تلاش کنیم که 100 درصد هواداران را خوشحال کنیم . این هدف ماست .

الان کی و کجا دقیقا ؟؟ S_20S_20

سناریو تکراری : تلاش برای قهرمانی / ناکام بودن / گرفتن سهمیه / و بعدش حذف از چمپیونز لیگ ..

خدایی حرفاش بیش از فوتبالش خسته کننده تر شده ...S_46

امضای مجتبی هانری s_77 ⓚⓘⓝⓖ ⓗⓔⓝⓡⓨ

[تصویر: p0rkdjojwchh45hok1pa.jpg]
05-01-2016 06:53 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 Thanks given by: MAG1991 , ارسنال کبیر , Vishka Gunner , TTHENRY , mehran93 , Werewolf
ارسال پاسخ