رمز ورود:

میتینگ بزرگ 95

گالری تصاویر بازی با لیورپول

ضیافت با لیورپولی ها

کانال تگرام ما

درباره ما

تبلیغات

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مصاحبه ونگر پس از پیروزی برابر ساندرلند
نویسنده پیام

وضعيت : آفلاین
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #1
مصاحبه ونگر پس از پیروزی برابر ساندرلند
[تصویر: 4ymlpxcms9hq5lh4d0.jpg]

نتیجه، نگرش تیم، ژیرو، الکسیس و...

در مورد رضایت از نتیجه...

از عملکرد تیم و از نتیجه راضی هستم. در مقطعی از بازی روحیه‎مان هم تحت آزمون قرار گرفت چون موقعیت‎های زیادی را از دست دادیم. وقتی بازی 1-1 می‎شود، ممکن است بازی را ببازید ولی ما به حمله کردن ادامه دادیم و به گل رسیدیم. در نهایت راحت بازی را برنده شدیم. در مجموع فکر می‎کنم برای ما مهم بود که بازی امروز را برنده شویم چون 6 بازی متوالی برنده شده بودیم و هفته قبل در خانه مساوی کردیم و این باعث ناامیدی بود. پشت سر گذاشتن یک بازی دیگر بدون پیروزی ممکن بود کمی تردید به دنبال داشته باشد - به همین خاطر بردن بازی مهم بود.

در مورد عزم تیم پس از 1-1 شدن بازی...

در آن لحظه پیش خودم فکر کردم بازی را 1-2 می‎بریم ولی 10 دقیقه پایانی بازی برای ما راحت بود. دو توپ نخستی که ژیرو لمس کرد به گل تبدیل شد و این نشان می‎دهد وقتی روی نیمکت کیفیت دارید، راحت است که تصمیمات خوبی بگیرید. با برگشتن ژیرو و رمزی و تمام شدن محرومیت ژاکا، فکر می‎کنم وضعیت خوبی خواهیم داشت.

در مورد نگرش تیم...

نمی‏‎خواستیم به آنها اجازه دهیم اعتماد به نفس پیدا کنند و بازی را به دست بگیرند. می‎دانستیم که انها کمی مشکل اعتماد به نفس دارند، به همین خاطر برای ما مهم بود که به بازی مسلط شویم و همین کار را هم کردیم.

در مورد اینکه حضور آرسنال در بالای جدول چه مفهومی دارد...

بالای جدول جایی است که همه می‎خواهند در آنجا باشند و به همین دلیل شکایتی ندارم! ولی هنوز خیلی زود است و رقابت فشرده‎ای هم وجود دارد. تیم‎های خوب زیادی در لیگ هستند. ما بازی به بازی پیش می‎رویم و احساس خوبی است وقتی بازی‎تان را برنده می‎شوید. حداقل داستان این است که روز خوبی خواهید داشت!

در مورد اینکه آیا دو گل ژیرو باعث دردسر شما در انتخاب ترکیب خواهد شد...

وقتی بازیکنان گل می‎زنند، دردسری وجود ندارد. ما هر سه روز یک بار بازی می‎کنیم و راه حل ساده است - هیچکس نمی‎تواند همه بازی‎ها را بازی کند و به وجود آوردن بالانس مناسب بین دفاع و حمله در هر بازی به عهده من است، حتی اگر تیم ما تیمی تهاجمی باشد. گاهی می‎توانم همزمان به ژیرو و الکسیس بازی بدهم، گاهی جدا از هم - در مجموع به اندازه‎ای بازی داریم که به همه آن تعداد بازی که می‎خواهند برسد.

در مورد فرم الکسیس در پست مهاجم نوک...

او عالی کار می‎کند و فکر می‎کنم از بازی در آنجا لذت می‎برد. ما همچنین می‎توانیم با سیستم 4-4-2 و دو مهاجم نوک بازی کنیم چون مسوت می‎تواند هم پشت مهاجم بازی کند و هم در کناره‎ها. باید ببینم. بیایید حالا که مشکلی وجود ندارد برای خودمان مشکل تراشی نکنیم.

در مورد رضایت از ژیرو...

الیویه از نظر ذهنی فوق‎العاده است. او قوی است و هر بار که زیر سوال برده می‎شود، پاسخ مناسب را درون زمین می‎دهد. من این را تحسین می‎کنم. او از میان انتقادهای زیادی عبور کرده است - حتی پیش از یورو در فرانسه، هواداران فرانسه او را زیر سوال بردند ولی در پایان همه به او ایمان آورده بودند.

arsenal.com
10-30-2016 01:01 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 Thanks given by: ICE-MAN , mehran93 , ارسنال کبیر , TTHENRY
ارسال پاسخ