رمز ورود:

میتینگ بزرگ 95

گالری تصاویر بازی با لیورپول

ضیافت با لیورپولی ها

کانال تگرام ما

درباره ما

تبلیغات

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادامه کنفرانس خبری بازی با استوک
نویسنده پیام

وضعيت : آفلاین
رتبه: 62
Given 39040 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #1
ادامه کنفرانس خبری بازی با استوک
[تصویر: 88ot0tp19wux09pfkhn1.jpg]

نقش الکسیس و اوزیل در تیم و تمدید قرارداد آنها...

در مورد نقش الکسیس و اوزیل در این فصل...

آنها بسیار مهم بوده‎اند. شما می‎توانید در کنفرانس‎های مطبوعاتی زیاد صحبت کنید ولی مهم‎ترین مسئله عملکرد بازیکن درون زمین است. تعهد الکسیس و اوزیل کاملا در راستای منافع تیم است و من از این موضوع خیلی راضی هستم. ما افراد فوتبالی حرفه‎ای هستیم و خیلی از مواقع مردم فراموش می‎کنند که نخستین کیفیت یک فرد حرفه‎ای این است که تا زمانی که در جایی حضور دارد 100 درصد توان خودش را برای آن کار می‎گذارد و فقط دنبال یک یا دو سال خوب بودن نیست. همین حالا و همین جا - حرفه‎ای بودن یعنی همین - همین حالا و همین جا من کاملا مسئول تیم هستم.

در مورد اینکه چرا اوزیل و الکسیس تا این حد کارآمد بوده‎اند...

باید بگویم شانس‎هایی که ایجاد می‎کنیم مسلم‎تر است و به همین خاطر تمام‎کنندگی بهتری هم داریم. ما شانس‎های با کیفیتی خلق می‎کنیم چون حرکات تیمی خوبی داریم و این همان چیزی است که می‎خواهیم در خانه هم خلق کنیم. احساس می‎کنم در خارج از خانه با آزادی بیشتری بازی می‎کنیم چون سطح اعتماد به نفس خوبی داریم و باید در خانه هم موانع موجود را کنار بزنیم و راحت بازی کنیم - در این حالت گل‎های بیشتری خواهیم زد.

در مورد آینده بلند مدت اوزیل و الکسیس...

بستگی دارد بلند مدت را چطور معنی می‎کنید. 18 ماه باقی مانده از قرداد آنها در فوتبال مدتی طولانی محسوب می‎شود.

در مورد اینکه چه تضمینی می‎توانید در مورد قرارداد آنها بدهید...

18 ماه از قرارداد آنها باقی مانده و آنها تا زمانی که اینجا هستند به کاری که انجام می‎دهند متعهد هستند. ضمنا ما سعی خواهیم کرد قرارداد آنها را تمدید کنیم ولی من نمی‎توانم در تمام کنفرانس‎های مطبوعاتی در این مورد صحبت کنم چون مذاکرات قسمتی از تمام تمدید قرادادها است - هر چه کمتر در موردش صحبت کنید، بهتر است.

در مورد ارائه پیشنهاد 400 هزار پوند در هفته برای الکسیس از لیگ چین...

بله، من این پیشنهاد را باور دارم، چرا که نه؟ ولی چرا باید وقتی در انگلستان بازی می‎کنید به چین بروید؟

در مورد اینکه آیا مذاکرات تمدید قراردادها بدترین قسمت مربی‎گری است...

نه. این کار همیشه قسمتی از شغل من بوده و همیشه دشوار بوده است. مشکل زمانی است که بازیکنان اسم بزرگی دارند و همیشه روند یکسانی در مورد آنها وجود دارد چون همیشه با خواسته‎های یکسانی مواجه هستید ولی این موضوع سرعت مذاکرات و تصمیم‎گیری را بالا نمی‎برد و شما باید در تک تک مذاکرات به روندی که وجود دارد احترام بگذارید. گاهی همه چیز خیلی سریع پیش می‎رود و گاهی کُند. تنها مزیتِ زمانی که مذاکرات کُند پیش می‎رود برای شما این است که در هر کنفرانس مطبوعاتی مسئله را مطرح می‎کنید!

در مورد اینکه آیا نگران نیستید که عدم قطعیت تمدید قرادادها تیم را تحت تاثیر قرار دهد...

نه، چون همه ما حرفه‎ای هستیم. 18 ماه در این بازی زمانی طولانی است و فکر نمی‎کنم اصلا مشکلی باشد.

arsenal.com
12-09-2016 11:46 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
 Thanks given by: mehran93
ارسال پاسخ