رمز ورود:

تبلیغات

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احالت روزانه من ( My Mood )
نویسنده پیام
ZoomZoom

وضعيت : آفلاین
630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #1
احالت روزانه من ( My Mood )
[تصویر: 4wxauwh2e7alaq40oa.gif]

فکر نمیکنم سوالی مونده باشه S_23S_23 مرسی بابت اینکه برخی از دوستان یاد آوری کردن که باید اموزش رو میزاشتم چون کمی گنگ است S_16

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

04-03-2010، 04:58 PM
گــــــــولاخ

1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #2
RE: امکان جدید فروم ( حالت روزانه من )
تشکرا که صفر شد
فکر کنم از همه بیشتر مارشال و جواد و من خیط شدیم :s_13:

ولی امیدوارم تشکرای جدید درست شه و نمایش در بیاد و موقع سپاس گفتن ارور نده
04-03-2010، 06:12 PM
کیوان

41
رتبه: 69
Given 5566 thank(s) in 847 post(s)

ارسال: #3
چی چی !!!S_29
من تشکرام و میخوام....هزار و خورده ای تشکر پر....!!!S_13
بازم انگاری کار لازم داره..........به نظر یه ذره کند شده این هایبوری جدید......تا سه شنبه بهتره کار بازسازی هایبوری تموم بشه که روز شلوغی خواهد بود سه شنبه..........
من درست نگشتم توشو..........ولی اگه ایرادی ببینم حتما گزارش میکنم...S_13S_2
راستی یه کمی زیادی قرمزه........هایبوری قدیمی رنگش تیره تر بود باحال تر بود...
راستی عبارت های >>>>>>>>> "سپاس" و "سپاس کردن" هم دیگه زیادی قلمبه سلمبه هستن و زیادی رسمی....
همون تشکر هم بهتره همک تو زبون راحتتر میچرخه و هم دیگه این تشکر بین بچه ها جا افتاده............مثلا من میگم از فلانی تشکر میکنم تا به جاش بگم از فلانی سپاس می کنم با زدن دکمه سپاس.......................زیادی رسمی نیست.........
همون "تشکر" و عبارت های قبلی برگردن/......
و یه چیز دیگه.............
اون قسمت بالا،آخرین ارسالی ها رو کوچیکترش بکنید که بیشتر توش جا بشه و ببریدش پایین صفحه (منظورم سایز نوشته هاس)
بعدشم به جای اینکه وقتی کلیک میکنی روش و یه صفحه جدید باز بشه کاری کنید که با کلیک روی آخرین ارسالی ها تو همون صفحه بریم به اون آدرس و اینهمه صحفه از هایبوری باز نشه.........اینجوری به نظرم بهتره همه چیز جمع و جور تره تا اینکه هی بخوایم بریم یه صحفه دیگه .............
دکمه تشکر که دوستان گفتن.............سنت حسنه "تشکر کردن" امیدوارم دوباره احیا بشه.........البته مستلزم اینه که دکمه تشکر دیگه ارور نده و تشکر طرفو نشون بده...........مثل قدیم ندیما...

امضای dream
Vive la France
آخرين سنگر سكوته، حق ما گرفتني نيست/آسمونشم بگيري، اين پرنده مردني نيست...

04-03-2010، 06:35 PM
محمد امين

0
رتبه: 25
Given 28 thank(s) in 21 post(s)

ارسال: #4
(04-03-2010، 06:35 PM)dream نوشته است: راستی یه کمی زیادی قرمزه........هایبوری قدیمی رنگش تیره تر بود باحال تر بود...

آره،اصلاً یه جورایی چشم فقط رنگ قرمزو می بینه
یه کم قرمزش کم بشه بد نمیشه....
ضمن اینکه قبلاً که موضوعات جدید و قدیمی با رنگ لباسای اول و دوم و سوم آرسنال مشخص می شد خیلی عالی بود،اگه میشه دوباره اونجوری بشه.
با تشکرS_9

امضای 14TT
[تصویر: 56577503383825741299.jpg]
04-03-2010، 07:39 PM
کیوان

41

ارسال: #5
یه چیزه دیگه>>>>>>>>>>
تو قسمت آخرین ارسالی ها وقتی روی موضوع کلیک میکنی شما رو میبره به صفحه اول موضوع که عملا با عنوان "آخرین ارسالی" هیچ سنخیتی نداره،چون ما باید دوباره از اونجا بریم به صفحه آخر تا بتونیم آخرین ارسالی اون موضوع رو ببینیم و این یعنی دوباره کاری...........درستش کنید تا اونجوری با یک کلیک بریم به صفحه آخر و آخرین ارسال اون موضوع رو ببینیم....
در ضمن به پست قبلی من هم توجه کنید.........یه چیزای دیگه ای هم در مورد این قسمت اونجا گفتم...........

امضای dream
Vive la France

04-03-2010، 10:02 PM
کاربر خاک خورده قدیمی
*

511
رتبه: 90
Given 16591 thank(s) in 2206 post(s)

ارسال: #6
(04-03-2010، 10:02 PM)dream نوشته است: یه چیزه دیگه>>>>>>>>>>
تو قسمت آخرین ارسالی ها وقتی روی موضوع کلیک میکنی شما رو میبره به صفحه اول موضوع که عملا با عنوان "آخرین ارسالی" هیچ سنخیتی نداره،چون ما باید دوباره از اونجا بریم به صفحه آخر تا بتونیم آخرین ارسالی اون موضوع رو ببینیم و این یعنی دوباره کاری...........درستش کنید تا اونجوری با یک کلیک بریم به صفحه آخر و آخرین ارسال اون موضوع رو ببینیم....
در ضمن به پست قبلی من هم توجه کنید.........یه چیزای دیگه ای هم در مورد این قسمت اونجا گفتم...........

کیوان جان والا منکه وقتی آخرین ارسال ها رو میارم، روی آخرین ارسال کلیک می کنم،میره آخرین ارسال!S_13 مشکلی نداره!

امضای Marshall
We love them, they often leave us And that is why we should never forget
our love for the man who stays to pick up the pieces

ARSENE knows
04-04-2010، 01:33 AM
ZoomZoom

630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #7
در مرود تشکر ها !!!! اقایون من 3 روز تمام نت رو زیر و رو کردم متاسفانه این ورژن mybb تشکر صحیح و سالمی نداره ..... حالا تو انجم های مربوطه دارم بررسی میکنم .
در مورد ایکن ها هم چشم بزودی ...
در مورد رنگ قرمز ... حیف بابا :D خدایی تو قالب قبلی اصلا حال و هوای آرسنالی نبودش

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

04-04-2010، 01:44 AM
کیوان

41

ارسال: #8
(04-04-2010، 01:33 AM)Marshall نوشته است:

کیوان جان والا منکه وقتی آخرین ارسال ها رو میارم، روی آخرین ارسال کلیک می کنم،میره آخرین ارسال!S_13 مشکلی نداره!
میشه بگی شما دقیقا رو چی کلیک میکنی....آخه وقتی من رو اون تیتر خبری که ارسال جدید داشته (تو همون کادر آخرین ارسالی) کلیک میکنم ال میرم تو صفحه اول اون خبر........................
راستی یه بار دیگه >>>>>>>>>>>> یه کاری کنید وقتی این عملیات انجان میشه صفحه جدیدی باز نشه...........تو همون صفحه ای که هستیم بریم به آخرین ارسالی حالا بعدش میتونیم back کنیم به صفحه قبلی.........

امضای dream
Vive la France

04-04-2010، 09:58 PM
کاربر خاک خورده قدیمی
*

511
رتبه: 90
Given 16591 thank(s) in 2206 post(s)

ارسال: #9
(04-04-2010، 09:58 PM)dream نوشته است:
(04-04-2010، 01:33 AM)Marshall نوشته است:

میشه بگی شما دقیقا رو چی کلیک میکنی....آخه وقتی من رو اون تیتر خبری که ارسال جدید داشته (تو همون کادر آخرین ارسالی) کلیک میکنم ال میرم تو صفحه اول اون خبر........................
راستی یه بار دیگه >>>>>>>>>>>> یه کاری کنید وقتی این عملیات انجان میشه صفحه جدیدی باز نشه...........تو همون صفحه ای که هستیم بریم به آخرین ارسالی حالا بعدش میتونیم back کنیم به صفحه قبلی.........

من وقتی میرم توی صفحه ی اخرین ارسال ها، هر خبری که بخوام رو، روی "آخرین ارسال" کلیک می کنم، میاد!
در ضمن برای من توی همون صفحه باز میشه!

امضای Marshall
We love them, they often leave us And that is why we should never forget
our love for the man who stays to pick up the pieces

ARSENE knows
04-04-2010، 10:04 PM
کیوان

41

ارسال: #10
ok گرفتم پس شما رو این نوار بالای هایبوری که نوشته ها توش متحرکن!! کلیک نمیکنی...میری اون آیکن new posts (دو صفحه کاغذ روی همه شکلش) بالای صفحه رو میزنی و وقتی باز شد از اونجا رو "آخرین ارسال" اون مطلب مورد نظر کلیک میکنی و میری سر وقت پست آخری.........>>>>>>>>>>همین کار و میکنی دیگه؟؟؟؟

امضای dream
Vive la France

04-04-2010، 10:13 PM
موضوع بسته شده 

پرش در انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

ارتباط با ما | هایبوری - تالارگفتگوی آرسنالی های ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند RSS | مدال‌ها | مدال‌ها

Edit by: Milad Alipour | Yahoo Id:Ck_4747