رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جام جهانی من
نویسنده پیام
گــــــــولاخ

وضعيت : آفلاین
1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #1
جام جهانی من
در این تاپیک که پیش از جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی افتتاح می شود دوستان عزیز می توانند با مصاحبه های بازیکنان آرسنال و دیدگاه های آنان نسبت به جام جهانی و تیم ملی کشورشان در این رقابت های مهم آشنا شوند..... S_8

امضای J - G
New Age...
06-08-2010، 05:45 PM
گــــــــولاخ

1,649

ارسال: #2
جک ویلشر...
[تصویر: fe45b182-f359-491a-8828-f3e932d4ac39.jpg]

اولین خاطره من در مورد انگلستان در جام جهانی...
"جام جهانی 98 فرانسه. بازی مقابل رومانی را به یاد دارم که آن بازی را 2-1 واگذار کردیم. همچنین بازی برابر آرژانتین را نیز به خاطر دارم. اخراج شدن دیوید بکهام و گل مایکل اوون."

بهترین جام جهانی ما....
"1966. چون قهرمان شدیم. چیز زیادی در مورد آن تیم نمیدانم ولی پدرم همیشه میگفت که تیم وستهم آن جام را برنده شده است. چون 3 تن از بازیکنان وستهم در آن تیم بازی میکردند و "جف هرست" در فینال هتریک کرده بود."

بهترین بازی تیم ملی کشور من خارج از جام جهانی...
"فینال جام جهانی 1966. آلمان غربی را 4-2 شکست دادیم."

به یادماندنی ترین عملکرد شخصی یکی از بازیکنان تیم ما در جام جهانی...
"در جام جهانی نبود، ولی گل دیوید بکهام مقابل یونان در مقدماتی جام جهانی 2002. او درست در دقایق پایانی گل تساوی را به ثمر رساند."

جام جهانی مورد علاقه من...
"2002. احتمالا برای اینکه آن جام جهانی را بیشتر به یاد دارم. مسابقات در کره جنوبی و ژاپن برگزار میشد. بازیها را همراه خانواده ام در خانه تماشا میکردم.

خاطره انگیزترین بازی برای من در مجموع...
"در سال 2002 و بازی برابر آرژانتین که در آن بازی بکهام ضربه پنالتی را گل کرد."

فکر میکنم تیم کشور من بهتر از برزیل است چون...
"ما اشتیاق بیشتری داریم."

امضای J - G
New Age...
06-08-2010، 05:50 PM
گــــــــولاخ

1,649

ارسال: #3
یوهان ژورو...
[تصویر: a9c51af7-054d-4627-8e2b-081b342e6aa2.jpg]

اولین خاطره من از حضور تیم ملی سوئیس در جام جهانی....
"اولین خاطره من باز میگردد به جام جهانی 1994 امریکا، جایی که تیم ملی سوئیس با امریکا بازی میکرد، به خاطر دارم آنها در استادیومی بازی میکردند که میتوانستند سقف آن را ببندند. آن استادیوم تا چند روز در فکرم مانده بود! دوست داشتم در آنجا بازی کنم. فکر میکردم که آن استادیوم فوق العاده باشد، چطور توانسته بودند استادیومی مانند آن را درست کنند؟ بازی هم به اندازه سبک استادیوم عالی بود. بازی 1-1 تمام شد و گلی که به ثمر رسید از روی یک ضربه ایستگاهی از فاصله دور بود."

بهترین جام جهانی من...
"برای من جام جهانی 2006 آلمان. تجربه فوق العاده ای برای من بود و با توجه به سن کمی که داشتم، شگفت انگیز بود."

بهترین بازی تیم ملی کشور من در جام جهانی...
"بازی مقابل فرانسه در جام جهانی 2006 آلمان. آنها سرشناس ترین تیم گروه بودند. بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و با یک تساوی از میدان خارج شدیم."

"احتمالا مقابل توگو. "ترانکوئیلا بارنتا" روز بسیار بسیار خوبی را سپری کرد. او یک گل به ثمر رساند و فکر میکنم که یک پاس گل نیز داد. بنابراین بازی بسیار خوبی برای او بود."

"باز هم جام جهانی 2006 آلمان که من هم در آن حضور داشتم. باورنکردنی بود و همه چیز فوق العاده پیش رفت."

"برای من بازی مقابل کره جنوبی بود زیرا به عنوان یار تعویضی وارد زمین شدم و بسیار خوب بازی کردم. با توجه به پیروزی 2-0 که بدست آوردیم به دور بعد صعود کردیم، به همین دلیل آن بازی شگفت انگیز بود."

فکر میکنم تیم ملی کشور من بهتر از برزیل است چون...
"ما برای تحقق هدف به سختی تلاش میکنیم، شاید به اندازه آنها ستاره در تیممان نباشد، ولی به سختی تلاش میکنیم و این موضوع نقطه قوت تیم ماست."

امضای J - G
New Age...
06-08-2010، 05:54 PM
گــــــــولاخ

1,649

ارسال: #4
RE: جام جهانی من
[تصویر: bljk5gbea7bnitbg1oq3.jpg]

ویتو مانونه، دروازبان ایتالیایی و جوان توپچیها...

اولین خاطره من از حضور تیم ملی ایتالیا در جام جهانی....
"اولین خاطره من باز میگردد به جام جهانی 1994 امریکا، جایی که روبرتو باجو آخرین ضربه پنالتی را از دست داد. ناامید کننده بود ولی فینال خوبی بود. زمانی که بچه بودم اشتیاق بسیار زیادی داشتم. من در سال 1988 به دنیا آمده ام، بنابراین در آن زمان 6ساله بودم."

بهترین جام جهانی من...
"جام جهانی 2006 و شاید 1982 که در هر دوی آنها قهرمان شدیم. آن تیم، تیم بسیار خوبی بود و در فینال آلمان غربی را شکست داد."

"احتمالا بازی فینال مقابل فرانسه در جام جهانی 2006 و شاید هم نیمه نهایی برابر آلمان. و پیروزی تاریخی برابر آلمان در فینال جام جهانی 1982. فینال 2006 را همراه دوستانم در لندن تماشا کردم ولی باقی مسابقات را در ایتالیا دیده بودم."

"دوست دارم در مورد دروازبانان صحبت کنم، پس بوفون. او در سال 2006 فوق العاده بود و بهترین دروازبان تورنمنت نیز شد."

"1986 مکزیک. با مردم انگلستان همدردی میکنم ولی همه مارادونا و گل فوق العاده اش را به یاد دارند. آن جام جهانی، تورنمنت بسیار خوبی بود."

"برای دفعات زیادی مقابل برزیل بازی کرده ایم و همه آنها بسیار خوب بوده است. در مجموع ما در 4 بازی پیروز شده ایم و برزیل در 5 بازی."

فکر میکنم تیم ملی کشور من بهتر از برزیل است چون...
"ما متحد هستیم."

امضای J - G
New Age...
06-08-2010، 05:57 PM
گــــــــولاخ

1,649

ارسال: #5
RE: جام جهانی من
[تصویر: o3w5rb8cys49o4y7etaq.jpg]

آندری آرشاوین، مهاجم روس و جنجالی توپچیها...

اولین خاطره من از حضور تیم ملی روسیه در جام جهانی....
"برای اولین بار تیم اتحاد جماهیر شوروی را در جام جهانی 86 مکزیک دیدم، ولی دقیقا به یاد ندارم در کدام دیدار. بازی را از تلویزیون سیاه و سفید نگاه میکردم. برای آن زمان تلویزیون سیاه و سفید خوب بود. بازی را در شب نگاه میکردم زیرا اختلاف زمانی زیادی میان روسیه و مکزیک وجود داشت."

"میتوانم بگویم پیروزی 6-1 مقابل کامرون (در جام جهانی 94 امریکا). سالنکو 5 گل به ثمر رساند."

"جام جهانی 1994 امریکا. هرچند که روسیه نتوانست از دور گروهی صعود کند."

"بازی عجیب تیمهای هلند و پرتغال را به یاد دارم (جام جهانی 2006 – مرحله یک-هشتم). داور روس بود(والنتین ایوانوف) و در آن بازی تعداد زیادی کارت زرد و قرمز نشان داد."

بازیکن مورد علاقه من در دوران کودکی...
"دوست داشتم بازی برزیل را نگاه کنم، بنابراین "روماریو" را دوست داشتم."

امضای J - G
New Age...
06-08-2010، 05:58 PM
موضوع بسته شده 

پرش در انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

ارتباط با ما | هایبوری - تالارگفتگوی آرسنالی های ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند RSS | مدال‌ها | مدال‌ها

Edit by: Milad Alipour | Yahoo Id:Ck_4747