رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام حمایت ما از بیانیه کانون یونتوس ...
نویسنده پیام
ZoomZoom

وضعيت : آفلاین
630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #1
اعلام حمایت ما از بیانیه کانون یونتوس ...
آرسنال هم مانند تیم های ایتالیایی مدت هاست که بازی های مهم خود را در شبکه سوم نمیبیند ....

مدتی است به پخش بازی های دو تیم بارسلونا - رئال مادرید از شبکه ی سه سیمای جمهوری اسلامی ایران عادت کرده ایم و این کار تا حدی بالا گرفته که طرفداران دیگر تیم ها اسم شبکه ی سه را به بارسا تی وی تغییر داده اند و به نظر می رسد مسئولان شبکه ی سه ارزش و اهمیتی برای طرفداران دیگر تیم ها به خصوص طرفداران فوتبال کشور ایتالیا قائل نیستند.

این غرض ورزی مسئولان شبکه ی سه هنگامی بالا گرفت که در کمال تعجب دیدار حساس دو تیم یوونتوس - لاتزیو که در مکان های دوم و سوم جدول سری آ قرار داشتند را پخش نکرده و همانند همیشه تمام تمرکز و حواس خود را به دیدارهای باشگاه بارسا معطوف کردند و بازی بدون حساسیت بارسلونا یک تیم بی نام و نشان پخش شد و این موضوع یعنی بی احترامی محض به طرفداران فوتبال ایتالیا.

//این موضوع برای آرسنال هم زیاد رخ داده بازی های مهمی مثل آرسنال - منچستریونایتد ، آرسنال - چلسی و آرسنال - لیورپول هرگز به صورت مستقیم پخش نشد .

ناگفته نماند که این اتفاق در هفته های گذشته نیز رخ داده بود و محبوبیت تیم بارسا در شبکه ی سه به حدی بالا رفته بود که برنامه ی ورزشی - فیلم - سریال و اخبار شبکه ی سه سیما به علت پخش بازی های بارسلونا تغییر پیدا می کرد اما برای دیدارهای حساس تیم های کشور ایتالیا ( و لیگ برتر ، خصوصا آرسنال ) هیچ برنامه ای در دست نبود و تمامی برنامه های شبکه سه بدون تغییر پخش و توجهی به دیدارهای حساس سری آ نمی شد اما طرفداران فوتبال ایتالیا تصور نمی کردند دیدار حساس و دیدنی یوونتوس - لاتزیو به خاطر یک دیدار معمولی باشگاه بارسا پخش نشود.

مشخص نیست ملاک مسئولان شبکه ی سه سیما برای پخش زنده ی مسابقات فوتبال چه می باشد. ایا تعداد هوادار ملاک اصلی تهیه کنندگان برنامه های ورزشی می باشد ؟ ایا زیبا بازی کردن تیم ها در اولویت قرار دارد ؟ شاید هم پخش دیدارهای تیم مورد علاقه ی خود از شبکه سه در صدر قرار دارد.

به نظر شما تیم های رئال و بارسا در ایران طرفدار بیشتری در اختیار دارند یا تیم های اینتر میلان - رم - میلان - یوونتوس - فیورنتینا و لاتزیو ( تیم های لیگ برتری هم جای خود را دارند ) ؟ مگر سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران جایی به ثبت رسیده که بر این مبنا اقدام به پخش بازی ها از شبکه سه می کنند ؟

تنها سر شماری تعداد طرفداران تیم های خارجی در ایران توسط روزنامه ی خبر ورزشی انجام شد که دو تیم یوونتوس و بارسلونا به صورت مشترک در صدر قرار گرفتند و بعد از ان رئال تنها تیم اسپانیایی حاضر در ان لیست بود و از کشور ایتالیا تیم های اینتر میلان - رم و میلان نیز حضور داشتند که نشان از تعداد بیشتر طرفداران فوتبال ایتالیا نسبت به اسپانیا دارد.

در صورتی که به نظر سنجی بالا نیز استناد نکنیم و برای تعداد هوادار به وب سایت های هوادارای این باشگاه ها در ایران مراجعه کنیم می توانیم به اختلاف فاحش بین تعداد بازدید کنندگان به وب سایت های تیم های اسپانیایی و ایتالیایی ( و انگلیسی ) پی برد که در این صورت باز هم شاهد کم لطفی شدید مسئولان شبکه سه به فوتبال دوستان ایتالیایی هستیم.

شاید هم ملاک مسئولان شبکه ی سه برای پخش دیدارهای زنده تماشایی بودن ان می باشد که در این صورت هم نمی توان قانع شد !!! ایا تعریف مسئولان شبکه ی سه یا همان بارسا تی وی از فوتبال زیبا یک طرفه بودن مسابقه و پیروزی پر گل یک تیم می باشد ؟ شاید هم ملاک انها حضور یک تیم در زمین باشد و به تیم حریف توجهی ندارند و بازی فوتبال را یک مسابقه ی یک طرفه قلمداد می کنند که فقط و فقط بازیکنان یک تیم در زمین فعالیت کنند و حتی تیم مقابل نیز تماشاگر نمایش یک تیم باشد و بس .

مگر طرفداران فوتبال ایتالیا چه گناهی مرتکب شده اند که همواره باید فوتبال های یک طرفه و بدون هیجان لیگ اسپانیا را مشاهده کنند ؟؟ این حرکت مسئولان ورزش شبکه سه بیشتر به عناد با فوتبال ایتالیا ( و بی تردید تیم آرسنال ) شبیه است تا توجه به لیگ اسپانیا ! تمامی فوتبال دوستان جمهوری اسلامی ایران بازی زیبا و تماشاگر پسند را دوست دارند اما حرکت شما در پخش مدام دیدارهای لیگ اسپانیا یکنواخت و خسته کننده شده و صدای اعتراض تمامی فوتبال دوستان غیر اسپانیایی را در اورده است.

به نظر می رسد اصل مهم برای پخش مسابقات فوتبال به صورت زنده توجه به اهمیت و خاص بودن ان دیدار دارد نه نام تیم ها که متاسفانه این اصل اساسی و مهم در شبکه ی سه در چند وقت اخیر رعایت نشده و این موضوع برای شبکه سه که هموراه سعی در راضی نگاه داشتن بینندگان خود دارد یک نقطه ضعف بزرگ به حساب می اید.

البته نا گفته نماند که مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس ایتالیا در ایران بر حسب وظیفه ی خود همواره گزارش لحظه به لحظه دیدارهای تیم یوونتوس را به اطلاع طرفداران خود می رساند تا کم لطفی مسئولان شبکه سه بسیار دلنواز نباشد.

[تصویر: tv3.jpg]

مدیریت وب سایت یوونتوس دات ای ار به عنوان اولین حامی تیم های اروپایی در ایران به نمایندگی از طرف تمامی طرفداران فوتبال ایتالیا در جمهوری اسلامی ایران بدین وسیله اعتراض رسمی خود را مبنی بر عدم پوشش مناسب بازی های سری آ باشگاه های ایتالیا به اطلاع مسئولان محترم شبکه سه سیما می رساند و امیدوار هستیم این اعتراض همانند تماس های بسیار زیاد فوتبال دوستان ایتالیایی با بخش ورزشی شبکه سه سیما بی نتیجه نماند و پخش بازی های لیگ فوتبال ایتالیا که از طرفداران زیادی در کشور عزیزمان برخوردار می باشد در اولویت بیشتری نسبت به گذشته قرار گیرد.

و من الله توفیق
حسین صالحی
مدیریت وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس در ایران

// افزونه ها در () قرار گرفته است .....

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

01-04-2011، 01:15 PM
P O U R I A
*

0
رتبه: 14
Given 470 thank(s) in 111 post(s)

ارسال: #2
RE: اعلام حمایت ما از بیانیه کانون یونتوس ...
کاملا موافقم!!!
دیگه اعصاب همه خورد شده از دست اینا.S_26

امضای arsenal for ever [تصویر: gun__1216220384_wenger1998.jpg]
01-04-2011، 01:51 PM
van_persie سابق
**

0
رتبه: 70
Given 6444 thank(s) in 720 post(s)

ارسال: #3
این متن رو فکر کنم حدود یک ماه پیش خوندم
منظورم اینه که اگه این بیانیه ها میخواست تاثیری داشته باشه باید این رویه تو این یک ماه تغییر میکرد !!
ولی بازم داستان ادامه داره
به جز اعتراض هم کاری نمیشه کرد...ولی متاسفانه همه خودشونو به نشنیدن زدن !

امضای Gunner90
[تصویر: 46862091465772912575.jpg]
01-04-2011، 02:04 PM
محمد

0
رتبه: 47
Given 17696 thank(s) in 1156 post(s)

ارسال: #4
به نظر من باز هم بازیهای لیگ ایتالیا و تیم هایی مثل میلان بیشتر پخش میشه نسبت بازی های مهم آرسنال.تا اونجا که یادم میاد بازیهای یووه با میلان و رم و اینتر پخش شد اما در مورد آرسنال.....(خودتون بهتر میدونین!!!)ولی عدم پخش مسابقه های آرسنال با یونایتد و چلسی و لیورپول و تاتنهام هیچکدوم من رو به اندازه پخش نکردن آرسنال-سیتی به دلیل بازی بارسلونا(اون هم تو جام حذفی) متعجب نکرد.فقط یه چیز جالب اینه که بازیهای آرسنال با بلکپول و بلکبرن و بولتون و یونایتد و چلسی همگی با تاخیر چند هفته ای و تو زمان های غیر متعارف مثل ساعت 7 صبح یا 1 شب پخش شدن!!!
01-04-2011، 02:32 PM
I'm The Same...
**

0
رتبه: 47
Given 1794 thank(s) in 458 post(s)

ارسال: #5
واقعا الان که اینو دیدم به فکر فرو رفتم....
شاید توی یه سال شاید شاید 2 بار بازی یوونتوس رو پخش کردن....من احساس همدردی میکنم...خدا صبرتون شون مون بده!

امضای nasserNOEND
[تصویر: sb9pw99nb4npdpseprf.png]
KEEP THE FAITH
01-04-2011، 02:37 PM
هوادار آرسنال
*

0
رتبه: 17
Given 803 thank(s) in 142 post(s)

ارسال: #6
تا اونجایی که من یادم میاد این فصل 4 بازی ارسنال پخش زنده شده(بازی با منسیتی& بیرمنگام&اورتون&استون ویلا) و این درحالیست که ارسنال این فصل 29 بازی انجام داده/ و شخصا 6 بازی یوونتوس رو از شبکه سه به خاطر دارم(بازی با میلان & اینتر&رم& پالرمو و فکرکنم کیه وو &و منسیتی) ولی با این وجود کاملا حق رو به یوونتوسی ها میدم./ ولی فکر میکنم اگه قراره بیانیه ای داده بشه ارسنالیها میتونند یه بیانیه جداگانه داشته باشند و اینکه تا اونجایی که یادم باشه بازیهای رئال شاید حتی بیشتر از بارسا پخش شده باشه ولی علیرغم همین شاید بهتر باشه که اسمی از بارسا و رئال نیاریم چون به هر حال باید به طرفدارهای سایر تیمها هم احترام گذاشت و البته باید احترام همه طرفدارهای فوتبال گرفته بشه
01-04-2011، 03:18 PM
Moriteta
*

0
رتبه: 18
Given 446 thank(s) in 123 post(s)

ارسال: #7
شدیداً موافقم...
البته همون طور که دوستمون اشاره کردن این بیانیه مال 1 ماه پیشه.و اگه میخواست تاثیری بذاره باید تا الآن میذاشت...
ولی اینا دیگه دارن شورشو در میارن... ):

امضای mhsoft1990
Still the BEST
[تصویر: thierry-henry-03.jpg]
01-04-2011، 03:19 PM
We Are Alive We Are Green

0
رتبه: 66
Given 10917 thank(s) in 3546 post(s)

ارسال: #8
به شخصه از اینکه فوتبالامون پخش نمی شه خوشحالم
فکر اینکه فرضا وسط فوتبال ارسنال با یه تیم دیگه امثال جواد خیابانی بی سواد شایدم بهتره بگیم بی ثواد بگن ارسنال می خواد مثل بارسلونا بازی کنه یا اینکه ارسنال نمونه ی کوچیک بارساست ادم را دیوانه می کنه
همین بهتر که پخش نشه

امضای Ramin1886
[تصویر: rhsc8gpjfy736j4cs2.jpg]

Egal wie tief du gefallen bist, ich weiss genau wie schwer das ist
Steh wieder auf und sing Halleluja
01-04-2011، 03:54 PM
آنتی ونگر
**

0
رتبه: 50
Given 2787 thank(s) in 657 post(s)

ارسال: #9
بعله.چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو این یک ماهه با انواع و اقسام تقلید صدا از پیر و جوون و زن و مرد زنگ زدم و خواهش کردم بازیا رو پخش کنن.میخندین؟؟؟؟؟؟اشکال نداره.خودمم میخندم.خنده ای تلخ.قبل از بازی زنگ میزدم و خواهش میکردم اما تو این یه ماه بعد از بازیا هم زنگ میزدم.زنگ میزدم و فقط فحش میدادم.فحش میدادم تا دلم خالی بشه.تا بفهمن که بفرما و بتمرگ یه معنی داره.که باز هم تاثیری نداشت.اگر میخواین بازیا پخش شه باید همه ی کانون ها جز بارسلونا و رئال جمع شن و یه بیانیه ی مشترک با تفاوت هایی مثل تعداد بازیایی که پخش شده و بازیایه مهمشون و که پخش نکردن بفرستن به طویله ی همایونی.البته حیف کلمه ی همایونی باشه که اینجا بکار ببریم.راستش میدونم باید چی بگم.وافعا نمیدونم.فقط این میدونم که من خیلی واسه پخش بازیا تلاش کردم.خیلی.......... .انقدر که دیگه به رادشو واسه دیدن!!!!! بازیا روی آوردم.چشامو میبندمو فک میکنم دارم بازیو میبینم.بخندین چون خودمم از این همه فلاکت و بدبختی که داریم تحمل میکنیم خندم میگیره.

امضای MR DJ [تصویر: 15647930878071540713.jpg]
01-04-2011، 04:16 PM
هوادار آرسنال
*

0
رتبه: 17
Given 803 thank(s) in 142 post(s)

ارسال: #10
(01-04-2011، 03:54 PM)Ramin1886 نوشته است: به شخصه از اینکه فوتبالامون پخش نمی شه خوشحالم
فکر اینکه فرضا وسط فوتبال ارسنال با یه تیم دیگه امثال جواد خیابانی بی سواد شایدم بهتره بگیم بی ثواد بگن ارسنال می خواد مثل بارسلونا بازی کنه یا اینکه ارسنال نمونه ی کوچیک بارساست ادم را دیوانه می کنه
همین بهتر که پخش نشه

واقعا این مقایسه دیوانه کننده ست با اینکه بعداز ارسنال طرفدار بارسا هستم ولی فکر میکنم این فوتبال بارساست که شاید(البته شاید) وامدار ارسنال اوایل این دهه ست و هرچند که نوع بازی دو تیم از نظر زیبایی قابل مقایسه ست ولی تفاوتهای زیادی باهم دارند/ با این وجود ندیدن بازیهای ارسنال دیوانه کننده تره/ شخصا بازی با ویگان رو که نتونستم از ماهواره هم ببینم روانی شده بودم
01-04-2011، 04:39 PM
موضوع بسته شده