رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عقاب روزهای دور به آشیانه بازگشت
نویسنده پیام
ZoomZoom

وضعيت : آفلاین
630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #1
عقاب روزهای دور به آشیانه بازگشت
[تصویر: 38f5e3a1-8a8c-4367-bfcd-92f0fa283206.jpg]

ناصر حجازي، صبح امروز(دوشنبه) در بيمارستان كسري‌ تهران درگذشت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ناصر حجازي ، اسطوره فوتبال ايران، صبح امروز در سن 62 سالگي به دليل ابتلا به بيماري سرطان ريه درگذشت.

حجازي از يك سال و نيم پيش با اين بيماري مهلك دست و پنجه نرم مي‌كرد و جمعه در حين تماشاي بازي استقلال و پاس دوباره بيماري‌اش عود كرد و به بيمارستان منتقل شد.

او امروز ظهر در سن 62 سالگي درگذشت.

اين خبر را اصغر حاجيلو در جمع خبرنگاران و مردم اعلام كرد.

مراسم تشييع پيكر ناصر حجازي چهارشنبه صبح از مقابل ورزشگاه شهيد شيرودي تهران برگزار خواهد شد.

بر اساس اعلام خانواده‌ ناصر حجازي قرار است پيكر دروازه بان اسبق تيم ملي از ساعت 9 صبح روز چهارشنبه از مقابل ورزشگاه شهيد شيرودي تشييع شود.

خانوداه مرحوم حجازي اعلام كردند اين تصميم براي انجام هماهنگي‌هاي لازم و حضور هواداران خارج از تهران گرفته شده است.

اين درحالي است كه پيش از اين برخي اخبار درباره تشييع پيكر حجازي در روز سه‌شنبه منتشر شده بود.

کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران درگذشت عقاب سال های دور تیم ملی ایران را به تمامی اهالی فوتبال و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض میکند و برای بازماندگان این اسطوره ملی آرزوی طول عمر و صبر میکند.

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

05-23-2011، 05:15 PM
van_persie سابق
**

0
رتبه: 70
Given 6444 thank(s) in 720 post(s)

ارسال: #2
RE: عقاب روزهای دور به آشیانه بازگشت
خبر ناراحت کننده ای بود
خدا بیامرزتش
شاید مهم ترین ویژگیش این بود که "بله قربان"گو نبود...از کسی نمیترسید
چرا نباید قبل از این که کسی رو تخت بمارستان بیافته یادش باشیم؟؟؟
در حیرتم از مرام این ملت پست / ملت زنده کش مرده پرست
-----------
حرکت کانون هم با جا بود با این متن تسلیت

امضای Gunner90
[تصویر: 46862091465772912575.jpg]
05-23-2011، 05:51 PM
Only Arsenal till I die
*

0
رتبه: 12
Given 270 thank(s) in 92 post(s)

ارسال: #3
با اینکه میدونستم مریضه واقعا جا خوردم
خیلی ناراحت شدم
خیلی آدم نترس و شجاعی بود
اینو از آخرین مصاحبه ش که خیلی حرفای حق رو که هر کسی جربزه ی گفتنشو نداشت میشد فهمید

امضای Homayoun
Arsene The Lionheart

05-23-2011، 06:02 PM
ali

0
رتبه: 41
Given 9777 thank(s) in 1334 post(s)

ارسال: #4
امیدوارم همه بالا نشینها بفهمن که اخر زندگی همه ما همینه پس چه بهتر که مثل ناصر خان با افتخار و در کنار مردم این لحظه رو بگذرونیم ...
خوش باشی اسطوره
05-23-2011، 09:49 PM
عشق آرسنال

0
رتبه: 35
Given 1624 thank(s) in 688 post(s)

ارسال: #5
واقعا متاسفم.
تسلیت عرض میکنم.

امضای hamid_arsenal
[تصویر: gun__1378308215_ozil_shirt03.jpg]
05-23-2011، 10:12 PM
MY IRAN

0
رتبه: 49
Given 1556 thank(s) in 282 post(s)

ارسال: #6
اصلا حال و روز خوشی ندارم و اصلا حوصله امدن به هایبوری رو نداشتم اما وقتی این خبر رو دیدم دیگه نشد. از ارمانم بابت این تاپیک تشکر می کنم
امروز چقدر روز بدیه به اندازه این سختی، کلی سوال تو ذهن ادم می اد که چرا چرا چرا ????
حجازی به ادم هایی که بلدن فقط از رو ظاهر ادم ها قضاوت کنن درس ایمان داد
تو سخترین روزا فقط یاد خدا کرد و بازم جلوی بنده خدا سر تعظیم فرود نیاورد
بعد از خوندن اون مصاحبه جالب با همسرش تو این لحظات فقط به فکر اینم که الان همسرش داره چی می کشه
نمی دونم چطور بگم که دوسش دارم وای که باورم نمیشه دیگه نیست
ناصر خان عزیز اشک های من قابل تو رو نداره

http://img.irna.ir/1390/13900301/1007204...703800.jpg
http://www.jdtums.ac.ir/userfiles/4285.jpg
http://www.rajanews.com/Files_Upload/27216.jpg

جواد 123 (جواد سابق)
05-24-2011، 01:20 AM
GUNNER 4 LIFE

0
رتبه: 34
Given 15314 thank(s) in 1686 post(s)

ارسال: #7
نمیخواد الکی خودمونو گول بزنیم.ناصر حجازی در زمانی که باید مورد توجه و ستایش*(ستایش واقعی و به جا و به دور از منافع و ریاکاری)* قرار می گرفت هیچکس اینکار رو نکرد.من از لحاظ کاراکتر و شخصیت قبولش داشتم ولی در سطح فنی مربی گری در حد متوسطی بود.حالا که مرده همه سعی دارن تبدیلش کنن به بهترین آدم دنیا و همه چی تموم...............البته که ایشون خصوصیات بارز و توانایی هایی داشت که در زمان و مکان مناسب باید ازشون اسفاده میشد.همه دنیا اسطوره های فوتبالشون رو میزارن رو چشمشون.اگر هم مربی خوبی نباشن تو صد تا شبکه تلویزیونی و روزنامه منتشون رو میکشن که به عنوان مفسر کار کنن............. در هر صورت مرگ سخت و زجر آوری داشت و باز هم به ما به صورت موقت (نهایتش 1 ماه) یادآوری شد که در زمان جون کندن و پر پر شدن یه آدم بهش پست و مقام ندیم و بتش نکنیم.بت کردن کار ما آدمای بی خرد و سست عنصره.تا زمانی که زنده ایم و و نیاز داریم همدیگه رو آزار ندیم.........(باش تا صبح دولتت بدمد)

امضای SURVIVOR
Back on Track
05-24-2011، 01:06 PM
هوادار آرسنال
*

0
رتبه: 10
Given 74 thank(s) in 17 post(s)

ارسال: #8
(05-24-2011، 01:06 PM)SURVIVOR نوشته است: نمیخواد الکی خودمونو گول بزنیم.ناصر حجازی در زمانی که باید مورد توجه و ستایش*(ستایش واقعی و به جا و به دور از منافع و ریاکاری)* قرار می گرفت هیچکس اینکار رو نکرد.من از لحاظ کاراکتر و شخصیت قبولش داشتم ولی در سطح فنی مربی گری در حد متوسطی بود.حالا که مرده همه سعی دارن تبدیلش کنن به بهترین آدم دنیا و همه چی تموم...............البته که ایشون خصوصیات بارز و توانایی هایی داشت که در زمان و مکان مناسب باید ازشون اسفاده میشد.همه دنیا اسطوره های فوتبالشون رو میزارن رو چشمشون.اگر هم مربی خوبی نباشن تو صد تا شبکه تلویزیونی و روزنامه منتشون رو میکشن که به عنوان مفسر کار کنن............. در هر صورت مرگ سخت و زجر آوری داشت و باز هم به ما به صورت موقت (نهایتش 1 ماه) یادآوری شد که در زمان جون کندن و پر پر شدن یه آدم بهش پست و مقام ندیم و بتش نکنیم.بت کردن کار ما آدمای بی خرد و سست عنصره.تا زمانی که زنده ایم و و نیاز داریم همدیگه رو آزار ندیم.........(باش تا صبح دولتت بدمد)

با نصف نظراتت مخالفم چون
ناصر حجازی رو همیشه طرفداران فوتبال دوست داشتند و فقط نسل جدید ازش اطلاعات نداره
در مورد مربیگری این افتخارات به نظر تو کمه
1-صعود به جمع 8 تیم برتر جام باشگاه ها با محمدان بنگلادش1366
2-عنوان چهارم جام در جام اسیا با استقلال1375
3-قهرمان جام پرچم ترکمنستان با استقلال 1376
4-قهرمان لیگ هفتم ازادگان با استقلال 1377
5-نایب قهرمان جام باشگاه های اسیا با استفلال 1377
6-نایب قهرمان لیگ هشتم ازادگان با استقلال 1378
7-نایب قهرمان جام حذفی کشور با استقلال 1378
در ضمن حجازی در طول سال های مربیگری خود ده ها شاگرد به تیم ملی هدیه داد مثل علی دایی و رحمان رضایی

به گفته خانواده حجازی او خیلی ارام به اسمون پر کشید سختی بیماری درست ولی هنگام مرگ زجر نکشید.
حجازی درسته همیشه به خاطر صراحت کلام معروف بود و به همین دلیل در ایران توسط مدیران تحویل گرفته نمی شدولی همه مردم اون رو دوست داشتند.

در ضمن از همه ی تهرانی ها خواهش می کنم فردا به ازادی بیان
استقلالی پرسپولیسی هم نداره من خودم پرسپولیسی هستم ولی شرکت می کنم.

امضای M.I.S [تصویر: www.pichak.net-37.gif][تصویر: www.pichak.net-94.gif][تصویر: www.pichak.net-92.gif][تصویر: www.pichak.net-96.gif][تصویر: www.pichak.net-37.gif]
05-24-2011، 01:44 PM
یه دختر آرسنالی دلتنگ!

0
رتبه: 96
Given 11123 thank(s) in 1229 post(s)

ارسال: #9
دیشب برنامه 90 دیدم فهمیدم فوت کرده.واقعا متاسف شدم.فکرکردم شوخیه...........عجب خرداد نحسیه بنظر من.خیلی دوسش داشتم.
جاودانه شد برای من..................S_33

امضای Nashmil
[تصویر: a5zz51a35sv16lpmw459.jpg]
05-24-2011، 09:20 PM
یه روزی ........آرسنال.........همه چیز
**

0
رتبه: 28
Given 2003 thank(s) in 466 post(s)

ارسال: #10
ناصرخان! فردا که میری آزادی.. دیگه کسی برات دسیسه نمی کنه.. دیگه نگران تماسهای مشکوک با بازیکنات نیستی..
ناصرخان! فردا رو نیمکت دلت قرص ِ قرص باشه..
ناصرخان! فردا دستیارات با جون و دل باهات کار می کنن.. دیگه کسی برات زیر و رو نمیکشه..
ناصرخان! بازیِ فردا رو از حالا بردی.. هیات مدیره هم واسه یه بارم که شده هواتو داره.. فردا کسی بهت حسودی نمیکنه.. رو دوش ِ هوادارات جشن قهرمانی میگیری..
ناصرخان! دیگه گلایه نکنی که برات بازی خداحافظی نگرفتن!
فردا دلت قرص ِ قرص باشه، خیالت راحت، همه دلشون با تو صافه.. همه چی همونجوری ِ که تو میخوای..
ناصرخان! فقط گوشت به سکوها هم باشه.. قول بده به حرف ِ سکوها باشی وقتی میخونن..
ناصر ِ حجازی برگرد به تیمت، جای ِ تو خالیه دیگه تو تیمت..جای ِ تو خالیه دیگه تو تیمت..جای ِ تو خالیه دیگه تو تیمت...

امضای aspicoeleta
عاشق الف بام .... ر .. سین .. نون .. الف بعدش لام
05-25-2011، 12:39 AM
موضوع بسته شده 

پرش در انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

ارتباط با ما | هایبوری - تالارگفتگوی آرسنالی های ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند RSS | مدال‌ها | مدال‌ها

Edit by: Milad Alipour | Yahoo Id:Ck_4747