رمز ورود:

میتینگ بزرگ 95

گالری تصاویر بازی با لیورپول

ضیافت با لیورپولی ها

کانال تگرام ما

درباره ما

تبلیغات

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سس خواهان انتقال به بارسا است
نویسنده پیام
I'm Legendist , Henryist!
**

وضعيت : آفلاین
رتبه: 34
Given 1170 thank(s) in 325 post(s)

ارسال: #21
RE: سس خواهان انتقال به بارسا است
(06-15-2011 06:32 PM)Hindu Kush نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(06-15-2011 06:22 PM)maradona نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(06-15-2011 06:05 PM)Hindu Kush نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(06-15-2011 05:02 PM)maradona نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.هم تو غلط میکنی از این حرف ها بزنی هم اون سسک غلط میکنه بره بارسا . خوبه به خدا با آرسنال به همه جا برسی بعد بخوای بری بارسا

این لحن صحبت کردن درست نیست.اکثر پست هات که دقت کردم تقریبا تو اینجور فازها هستی.S_21
----------
اینا جوابهای سانیا هست باید دقت کنید که مصاحبه کننده چی می پرسه.
اگه پرسیده باشه به نظرت سسک دوست داره بارسا بره؟خب معلومه که دوست داره بره وقتی خودش میگه من بارسا رو دوست دارم سانیا این وسط چی بگه ،نمیتونه بگه ساکت شو و مال خودمونه.
من هر چی دقت کردم سانیا حرف بی ربطی نزده و کاملا حقایق را بیان کرده.
------------
مصاحبه هایی که در مورد رفتن سسک اگه باشه اصلا نمیخونم و شاید گذرا از روش رد بشم چون این رو مطمئنم سسک این فصل و فصل بعدش در آرسنال میمونه.پس بهتره نه اعصاب خودمان را خراب کنیم نه اعصاب دیگران
سسک هم جز باشعورترین بازیکنای دنیاست و درست نیست اینطوری در مورد کاپیتان تیم صحبت بشه.

خب اول عذر خواهی میکنم . به نظر شما تو این مقطع این بازیکن شریف و عزیز دل آرسنال(سانیا) باید بیاد در مورد سسک نظر بده؟ مگه سسک خودش زبون نداره؟ نمیتونه بگه برین از خودش بپرسین؟ اصلا سسک بارسا رو دوست داره خب هر حقیقتی رو که نباید همش علنی کرد خب هر کس اینو بگه معلومه دیگه سسک تو آرسنال نمیمونه . من نمیدونم چرا نباید با این بازیکن عزیز اینجوری حرف نزنم ؟ چون شایسته این جور حرف زدنه. منم یه سوال از شما میپرسم از کجا میدونی سسک میمونه تو آرسنال؟

خب وقتی مصاحبه کننده یا گزارشگر در مورد سسک ازش سوال میپرسه مجبوره که جواب بده.البته این رو بگم خودم هم با این مصاحبه ها موافق نیستم ولی وقتی گوشه ی رینگ میری کاری نمیشه کرد.
این که نباید این حقیقت را علنی کرد فایده نداره.این حقیقت را تمام فوتبال دوستا میدونن که سسک بارسا رو دوست داره اما سسک آرسنال رو هم دوست داره و تو مصاحباتش بارها این نکته را متذکر شده که مدیون آرسنال و ونگر هست.و ونگر را مثل پدرش میدونه.
اما از کجا میدونم که میمونه. اولا هر احتمالی وجود داره اما به احتمال 90 درصد سسک میمونه.
سال گذشته این همه تبلیغات و ...سسک ماندنی شد و ونگر گفت کاپیتان فروشی نیست و تمام.
این فصل هم ونگر گفت کاپیتان فروختنی نیست و سالهای سال توپچی میمونه.
دوما بارسا بودجه ی خرید سسک را نداره.با 30 میلیون نمیتواند سسک را بگیره .خود سسک هم انقدر فهم داره که میفهمه با 30 میلیون به بارسا نمیتونه بره و دوست نداره آرسنال صدمه ببینه.
سسک هم چندین بار گفته به قراردادش پایبند هست اما علاقه اش به بارسا را تکذیب نکرده که به نظرم کاملا حق داره.
هیچوقت نباید یکطرفه به قاضی رفت.
سسک از بچگی لباس بارسا که پشتش اسم گواردیولا بوده را میپوشیده و به نیوکمپ میرفته.اسطوره والگوی ورزشیش گواردیولا بوده و الان اسطورش سرمربی تیم محبوب شهرش هست.و تیم شهرش بهترین تیم دنیاست.خب حق نداره به تیم شهر و کشورش ابراز علاقه کنه؟
سسک 8 سال در بالاترین سطح بوده و برای تیم هر کار کرده.
فصل گذشته با پای مصدوم لنگ لنگان جلو بارسا بازی کرد.
این فصل هم وسطهای نیمه اول مصدوم شد وپاش درد میکرد اما به خاطر اینکه هوادارا برچسب بی غیرتی بهش نزنن تا آخر 90 دقیقه با درد بازی کرد.
در کل مهمترین دلیلم که سسک در آرسنال میمونه صحبت های ونگر هست

دوست عزیز حق با کاربر maradona است ,
چرا شما سعی می کنید از فابرگاس دفاع کنید!؟
واقعیت این است که فابرگاس علاقه ای به ماندن در آرسنال ندارد و بارسلونا را تیم خود می داند!
درست است سسک زیر نظر آکادمی بارسا بوده اما بعد از اینکه در امتحان باشگاه بارسا رد شد , ونگر او را به آرسنال آورد و باعث اصلی رشد او بوده!
خود فابرگاس در یکی از مصاحبه های قدیمی اش می گفت : باورم نمی شد وقتی که تنها 16 سال داشتم می توانستم کنار ستارگانی چون تیری هانری , پاتریک ویرا و دنیس برگکمپ تمرین کنم ...
حالا فابرگاس کاپیتان آرسنال است ! کاپیتان یعنی , کسی که روی تیمش تعصب و غیرت خاصی دارد و تیمش را با هیچ تیمی عوض نمی کند!
حال زمانی که او کاپیتان و نماد آرسنال است , وقتی در مقابل مصاحبه های بازیکنان و مقامات باشگاه که مرتب از آمدن وی به باشگاهشان حرف می زدند , سسک حتی کوچکترین حرفی و ابراز وفاداری ای به باشگاهش نمی کند!؟ آنگاه شما می گویید که حق دارد!
و جالب آنکه با تمام بی اعتنایی فابرگاس به زحمات ونگر و هواداران آرسنال , بعضی از دوستان کم لطفی می کنند و وی را فردی متعصب به باشگاه نشان می دهند!
به نظر من نه تنها فابرگاس آرسنالی محسوب نمی شود بلکه به نوعی دشمن آرسنال هم شمرده می شود !

امضای Sepad Henry
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
i began Soccer with Henry , Following it with him and i will End with him !!!
06-17-2011 08:30 PM
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 Thanks given by: A-N
A day after life

رتبه: 63
Given 14498 thank(s) in 1533 post(s)

ارسال: #22
کلا این سانیا تابستونا از این مصاحبه نکنه نماز و وزش مقبول درگاه احدیت واقع نمیشه..

امضای payam14
[تصویر: 2a8dw6e3gsi2rtt5mud6.jpg]
somebodies are alive
because
killing is crime
06-20-2011 12:28 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 Thanks given by: Real Gooner
بانوی توپچی
*

رتبه: 59
Given 1694 thank(s) in 401 post(s)

ارسال: #23
کار سسک پشتیبانی لازم نداره بزارید هر جا دلش میخاد بره ....

امضای آران
"هی فلانی! زندگی شاید همین باشد؟!!یک فریبِ ساده و کوچکآن هم از دست عزیزی که تو دنیا راجز برای او و جز با او نمی خواهیمن گمانم زندگی باید همین باشد...
اخوان
06-20-2011 01:27 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 Thanks given by: A-N
موضوع بسته شده