رمز ورود:

تبلیغات

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرسنال مطمئن از شکست منچستر در جذب ام ویلا
نویسنده پیام
HAMID

وضعيت : آفلاین
716
رتبه: 60
Given 39247 thank(s) in 2894 post(s)

ارسال: #11
RE: آرسنال مطمئن از شکست منچستر در جذب ام ویلا
نقل قول:توی متن به سانگ اشاره کرده بود
بنظرم به هیچ وجه خرید ام ویلا منافاتی با موندن سانگ نداره

نویسنده مطلب خواسته احتمال رفتن سانگ رو اینجور بیان کنه که میشه با دقت بیشتری در متن اینو متوجه شد:

اول گفته خرید ام ویلا که هم پست سانگ هست علامت سوال رو در مورد سانگ به وجود میاره به خاطر اینکه هر دوی این بازیکنا هم پستن و در حد ترکیب ثابت تیم هستن و بعدش این احتمال رو داده که سانگ یه خط بیاد جلوتر ( دقیقا اشاره کرده نمایش های درخشان سانگ در حمله بوده ) سپس این احتمال رو هم با حضور هافبک های خوبی نظیر ویلشر، آرتتا و روزیسکی و حتی چمبرلین ضعیف دونسته و با توجه به علاقه اینتر برای جذب سانگ احتمال رفتنش رو زیاد میدونه.

نقل قول: خرید ام ویلا اپسیلونی به سانگ مربوط نخواهد شد و سانگ هم همچنان تو تیم می مونه و پیشرفت خواهد کرد

به هیچ وجه نمیشه گفت بی ربطه ولی نظر من این هستش که هدف آرسنال از خرید ام ویلا فروش سانگ نیست.شاید بعد از سال ها به این نتیجه رسیده باشیم که باید در بعضی پست ها دو بازیکن آماده داشته باشیم و قطعا همیشه همه بازیکنامون رو در اختیار نداریم و البته تعریف و تمجید ونگر از سانگ با فروشش متناقضه بنابراین احتمال فروش سانگ خیلی کمه.

نقل قول:به نظرم خیلی زیادی به درد آرسنال و سیستمش می خوره و می تونه یه گیلبرتو سیلوای در اوج باشه

سبک بازیش زیاد شبیه گیلبرتو نیست چون اون بیشتر یه تخریب چی بود ولی ام ویلا علاوه بر این ویژگی قدرت توپ پخش کنی و حتی قدرت دوندگیش خیلی بیشتر از گیلبرتو هست و سبک بازیش شباهت زیادی به امانوئل پتی و یه کم به ویرا داره.

نقل قول:- اصلا فکر نمی کردم 21 سالش باشه و فکر می کردم کم کم باید 24 سالش باشه

دقیقا همین موضوع اصلی علاقه آرسنال به جذب ام ویلا هستش.نویسنده با استدلال هایی که کرده احتمال رفتن سانگ رو زیاد دونسته ولی به این موضوع توجه نکرده توماس و آرتتا مرز 30 سال رو رد کردن و چمبرلین هم بیشتر یه وینگ هست تا هافبک مرکزی.
نقل قول:ام ویلا تا اونجایی که من میدونم هافبک هجومی و بازیسازه
حالا چه ربطی به سانگ که هافبک دفاعی هست داره؟

هافبک دفاعی هست.

نقل قول:الان یکی به من بگه اگه ام ویلا بیاد جای فابرگاس رو تو تیم میگیره یا جای سانگ؟[تصویر: S_21.gif]

فابرگاس طی این هشت سال در دو پست بازی کرد.ابتدا با حضور روزیسکی بیشتر یه هافبک مرکزی بود چیزی شبیه الان آرتتا و ویلشر ولی بعدش هافبک تهاجمی تیم شد که همیشه به این موضوع منتقد بودم.ام ویلا یه چیزی بین همین دو پست هافبک دفاعی و مرکزی هستش یعنی میتونه جای سانگ و ویلشر بازی کنه.

نقل قول:چندتا ویدویو خوب ازش بذارید ببینیم.

یکی دوتا ویدیو ازش دارم ولی این ویدیو ها بیشتر برای بازیکنای تکنیکی کاربرد داره و برای یه بازیکن تدافعی مثل ام ویلا شاید چیز خاصی ازش مشاهده نشه و باید عملکردش در بازی رو ببینیم.

امضای Delgado
04-28-2012، 11:56 PM
GUNNER 4 LIFE

0
رتبه: 34
Given 15314 thank(s) in 1686 post(s)

ارسال: #12
بازم شایعات شروع شد S_18 من که از خدامه هافبکی مثل امویلا بیاد ولی آخه ونگر که دس بردار پیشرفت رمزی نیست!!!!
ویلشر هم که برمیگرده.آرتتا هم که هست.پس اینو کجا میخواد بزاره.

امضای SURVIVOR
Back on Track
04-29-2012، 01:23 AM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #13
کی هستش که امویلا رو نخواد ؟ حتی اگه تعدادمون زیاد باشه. خط میانی قلب یک تیمه.
امویلا در فرانسه مشابه جکی در انگلیس هست.

امسال با وجود نداشتن تابستان شلوغ بازیکنا در هفته های آخر کاملا خسته شدن و حضور بازیکنایی باکیفیت خطر مصدومیت و خستگی اونم در لیگی مثل لیگ برتر رو کمتر میکنه، حالا امسال یورو رو هم داریم. همچنین گاهی اوقات که بازیکنی در دوره افت هست میشه از جانشین خوب استفاده کرد.

اومدن امویلا رو شخصا به رفتن سونگ ربطش نمیدم. اگه میخواهیم در 4 جام حضور داشته باشیم باید ترکیب باکیفیت و پرتعدادی داشته باشیم.

فعلا که اومدن پولدی قطعی شده. با خرید احتمالی ورتونگن و شاید امویلا قدم بزرگی به طرف قهرمانی برمیداریم. البته خرید یک هافبک خلاق رو نباید فراموش کنیم. سایر خریدهامون بستگی به خروجی ها داره

بماند که این نوع خریدها تیم رو از لحاظ روحی هم تقویت میکنه

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
04-29-2012، 01:41 AM
GUNNER 4 LIFE

0
رتبه: 34
Given 15314 thank(s) in 1686 post(s)

ارسال: #14
اگر بخوایم خط هافبک یکدست و آماده ای داشته باشیم باید امثال رمزی و دیابی رو بفروشیم.این دو تا از نظر من دیگه لیاقت موندن در آرسنال رو ندارن مخصوصا رمزی که دیگه حجت رو بر همه تموم کرد با این استیل بدنی و کند بودن و خودخواه بودنش.
با رفتن این دو جا برای کوکلین هم باز میشه و اگر امویلا بیاد که دیگه نور علی نور

امضای SURVIVOR
Back on Track
04-29-2012، 01:55 AM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #15
(04-29-2012، 01:55 AM)SURVIVOR نوشته است: اگر بخوایم خط هافبک یکدست و آماده ای داشته باشیم باید امثال رمزی و دیابی رو بفروشیم.این دو تا از نظر من دیگه لیاقت موندن در آرسنال رو ندارن مخصوصا رمزی که دیگه حجت رو بر همه تموم کرد با این استیل بدنی و کند بودن و خودخواه بودنش.
با رفتن این دو انگل جا برای کوکلین هم باز میشه و اگر امویلا بیاد که دیگه نور علی نور
مخالفم
هیچ تیمی در یک فصل به جز پرسپولیس 12 نفر رو بیرون نمیکنه و 12 نفر رو هم نمیگیره
قرار بر رفتن باشه گزینه های بهتری نسبت به دیابی و آرون هستش. حالا دیابی قضیه مصدومیتش یذره فرق داره
آرون یکسال بازی نکرد و سن وسالی هم نداره. این فصل فشار زیادی روش بود، بنظرم کمتر بازی کنه و آهسته پیشرفت کنه به مراتب خیلی بهتر از این آرون میشه.
اگه ونگر به چمبرلین هم همینطور بازی میداد قطعا میگفتین که چمبو رو هم باید بفروشیم!
سبک بازی دیابی و آرون رو میپسندم اما یکی بخاطر مصدومیت یکی بخاطر مشکل نامعلوم افت کرده.
مشابه جفتشون رو تو تیم نداریم. دیابی تکنیکی و فیزیکی و آرون یک هافبک انگلسی به سبک جرارد.
از طرفی فکر نکنم آرون جز لیست 25 نفره قرار بگیره و اینم یک مزیت هستش.
اسکلاچی-آلمونیا-بنتنر-ولا- شماک-بنایون-آرشاوین لیست باشگاه رو پر کردن

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
04-29-2012، 02:22 AM
علی

0
رتبه: 60
Given 18515 thank(s) in 2689 post(s)

ارسال: #16
سانگ , ارتتا , جک , دیابی , با اینهمه بازیکن هم پست من واقعا فکر نمی کنم ام ویلا رو ارسنال بخره .

امضای ARIA
این داستان اینجا تموم نمیشه ...

This is not the end. This may just be the beginning

[تصویر: image.php?u=27&type=sigpic&dateline=1368468245]
04-29-2012، 11:11 AM
گــــــــولاخ

1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #17
(04-29-2012، 11:11 AM)ARIA نوشته است: سانگ , ارتتا , جک , دیابی , با اینهمه بازیکن هم پست من واقعا فکر نمی کنم ام ویلا رو ارسنال بخره .

نه پــــــــــــ

نخریم برید شما بخرید حالشو ببرید S_13
منچستری ( فحش بوداا S_36 )

درباره خروج ها به قول کاظم لیست رو بازیکنای دیگه همینطوری پر کردن نه رمزی بد بخت S_44
ضمننا دیابی کلا تو مسیره به نظرم باید بره مسیرش رو تو یه باشگاه دیگه پیدا کنه

همچنین مطمئن باشید ونگر از این همه لیست بازیکنای زیادی که می نویسید دلش نمیاد کسی رو بده بره
همه ماشالا پسراشن آخه
بزرگترین محبتش می تونه فروش اسکیلاچی باشه

امضای J - G
New Age...
04-29-2012، 12:04 PM
A day after life

136
رتبه: 63
Given 14498 thank(s) in 1533 post(s)

ارسال: #18
نقل قول:ضمننا دیابی کلا تو مسیره به نظرم باید بره مسیرش رو تو یه باشگاه دیگه پیدا کنه

به نظرم این بزرگتیرن اشتباه ممکن تو تابستونهS_23

دیابی واقعا بازیکن خوبیه و البته خیلی خاص! بازیکن با ویژگی های دیابی الات تقریبا وجود نداره تو اروپا. قبول دارم مصدومیت هاشو

اما همین رابین رو نگاه کید. من شخصا یادمه که تو همین هایبوری خیلی ها می اومدن می گفتن رابین کاری برای تیم نکرده و یه سره مصدومه بهتره بفروشیمش. و حتی روسیچکی هم همینطور بود. تعداد کسایی که همچین حرفی می زدن کم نبود اما داریم نتیجه نگه داشتنشونو می بینیم واقعا.

دیابی رو هم این همه براش صبر کردیم حالا که داره تازه بر می گرده دوباره بفروشیمش واقعا کار اشتباهی کردیم و یه استعداد خیلی خوب رو خیلی راحت از دست دادیم. امیدوارم دیابی مصدوم نشه و امسال هم به یورو نره که احتمال زیاد نمیره. تابستون یه ریکاوری و آماده سازی خوب داشته باشه قول می دم در اینصورت فصل بعد فیکس میشهS_2

امضای payam14
[تصویر: 2a8dw6e3gsi2rtt5mud6.jpg]
somebodies are alive
because
killing is crime
04-29-2012، 12:18 PM

1,377
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #19
(04-29-2012، 11:11 AM)ARIA نوشته است: سانگ , ارتتا , جک , دیابی , با اینهمه بازیکن هم پست من واقعا فکر نمی کنم ام ویلا رو ارسنال بخره .

بهتره بگیم٬ سانگ٬ آرتتا٬ ویلشر٬ روزیسکی٬ رمزی٬ دیابی و حالا تصور کنید ام ویلا.

اینطوری میشه ۷تا هافبک٬ حالا تو سیستم ۳ هافبکه کی باید بازی کنه؟

البته فروش دیابی بهترین گزینه ست که میشن ۶تا S_32

شما نمیتونید بگید حتما یکی مصدوم میشه! الان تو رئال ژابی آلونزو و کلا خط هافبکش همیشه بودن٬ بارسا هم همینطور٬ سایر تیمها هم همینطور.

در این صورت بازیکن ذخیره یعنی کاکا. هر n بازی یه بازی بهش میرسه! خب اینطوری دیگه بازیکن در نمیاد از طرف!

این قضیه ترافیک تو خطوط ظاهرا برای من حل شدنی نیست S_20

امضای Matador
[تصویر: n88gum9fjbtj0k6lwai.jpg]
.
Oh, tears make kaleidoscopes in your eyes
And hurt, I know you're hurting, but so am I
.
[but]
.
Even if we're breaking down, we can find a way to break through
Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you
Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by youl
04-29-2012، 12:52 PM
A day after life

136
رتبه: 63
Given 14498 thank(s) in 1533 post(s)

ارسال: #20
کلا ما آرسنالیا خیلی جالبیمS_13

وقتی تو ژانویه یهو تو یه پست از مصدومیت خالی میشیم همه میان اینجا ونگر و باشگاه رو به فحش می کشن که چرا بازیکن نمی خرید؟ تیم مدعی قهرمانی باید تو همه پستا دوتا بازیکن خوب داشته باشه. تیم مدعی قهرمانی باید نیمکتش قوی باشه تیم مدعی قهرمانی باید خرج کنه تیم مدعی قهرمانی نباید با مصدومیت دو تا بازیکن از هم بپاشه و ...

حالا که یارو می خواد بره بخره و اینکار رو انجام بده میایم میگیم ترافیک ایجاد میشه نیازی نیست ، اصن از کجا معلوم که مصدوم بشن !!S_22

بابا دمتون گرم خدایی! مگه آیه نازل شده که یه بازیکن اگه مصدوم نشد باید کل فصل رو بازی کنه؟؟ مث اینکه همه یادشون رفته اول در طول فصل چندتا جام هست که آرسنال تو همش باید شرکت کنه ، یادشون رفته که تو ژانویه یه روز درمیون باید بازی کنیم یادشون رفته که اول فصل بعد مث اول فصل قبل که جام جهانی بود چه مصیبتی داریم! یادموون رفته که دیابی یه فصله که اصن بازی نکرده و تازه برگشته و ویلشر تازه تو تابستون بر می گرده! یادمون رفته که آرتتا به خاطر استراحت نداشتن یهو آخر فصل پوکید و دستمونو گذاش تو پوس گردو ، یادمون رفته که سانگ جلو میلان از خستگی نای راه رفتنم نداشت دیگه و به خاطر نداشتن فقط یه هافبک روی نیمکت از لیگ قهرمانان در عین شایستگی توسط یه تیم بدرد نخور ایتالیایی حذف شدیمs_84

اشکان ژابی آلونسو رو مثال میزنه، مرد مومن اونجا لالیگاست! اونجا بازیکن خشنشون آبیداله و پیکه و پپهS_47 اونجا استوک و ویگان و بلکبرن و بولتون ندارن اونجا مالاگا و ختافه دارنS_13 اما اینجا لیگ انگلیسه اینجا کریستوفر سامبا هست شوکراس هست گری کهیل هست اسین هست میکل هست ویدیچ هست میکا ریچاردز هست کولوتوره هست کومپانی هست دیانگ هستS_30 لسکات هست یاکوبو هست دروگبا هست هسکی هست پالاسیوس هست ریچارد دان هست تیوته هست بازم بگم؟S_13

تازه هم سانگ قابلیت بازی تهاجمی داره هم امویلا یعنی جفتشون با همم می تونن تو زمین باشن.

واقعا اگه انتظار داشته باشیم مثلا ویلشر فصل بعد 50 تا بازی برامون انجام بده حماقته دلیلشم هممون می دونیم. به کرات آسیب های ناشی از بیش از حد بازی دادن یه بازیکن در طول فصل رو دیدیم اما هنوز عبرت نگرفتیم.

همین الان من واقعا نگرام راجع به رابین و سانگ که فصل بعد بدون مشکل در اختیارمون باشنS_50

در مورد دیابی هم تو پست قبلیم توضیح دادمS_14

امضای payam14
[تصویر: 2a8dw6e3gsi2rtt5mud6.jpg]
somebodies are alive
because
killing is crime
04-29-2012، 01:13 PM
موضوع بسته شده