رمز ورود:

تبلیغات

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرسنال مطمئن از شکست منچستر در جذب ام ویلا
نویسنده پیام

وضعيت : آفلاین
1,377
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #31
RE: آرسنال مطمئن از شکست منچستر در جذب ام ویلا
(04-29-2012، 01:46 PM)payam14 نوشته است: خیلی مشخصه تو فوتبال هر بازیکنی که اون هفته بیشتر رو فرم باشه و بهتر تمرین کرده باشه میره تو زمین

خب اول بگم که در قاموس ونگر چیزی تحت عنوان هر کی آمده تره وجود نداره S_18 هر کی ونگر خوشش بیاد بازی میکنه S_18 S_13

مثالش هم این فصل زیاده :|

من هم تریجح میدم تا پایان فرصت نقل و انتقالات صبر کنم ببینم ونگر چیکار میکنه و بعد چجوری عمل میکنه. همه مسئولیت ها هم با پیام و ونگر S_14

امضای Matador
[تصویر: n88gum9fjbtj0k6lwai.jpg]
.
Oh, tears make kaleidoscopes in your eyes
And hurt, I know you're hurting, but so am I
.
[but]
.
Even if we're breaking down, we can find a way to break through
Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you
Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by youl
04-29-2012، 02:17 PM
A day after life

136
رتبه: 63
Given 14498 thank(s) in 1533 post(s)

ارسال: #32
S_13S_13S_13

خوبه دیگه پول نداری بری لندن می خوای بیای نظام آباد منو خفت کنی؟S_14

امضای payam14
[تصویر: 2a8dw6e3gsi2rtt5mud6.jpg]
somebodies are alive
because
killing is crime
04-29-2012، 02:27 PM
HAMID

716
رتبه: 60
Given 39247 thank(s) in 2894 post(s)

ارسال: #33
نقل قول:حمید حرفت کاملا درسته. ولی همین الان روزیسکی ۳۱ ساله داره از همه بازیکنامون بهتر بازی میکنه. درسته این حرف شاید منطقی نباشه ولی فعلا اینجوریه.

خب اشکان الان به نظرت روزیسکی تا چندسال دیگه میتونه این فرمشو حفظ کنه؟ حداکثر یک تا دوسال

در مورد اینکه میگی بازیکنی که قراره 10 تا بازی در یه فصل بهش برسه بستگی داره کی باشه.گفتم ام ویلا قابلیت بازی در سه منطقه رو داره.اگه آرتتا که یه کم سنش بالاست رو در نظر نگیریم در اون قسمت در صورت خرید ام ویلا سه بازیکن آماده میتونیم داشته باشیم.ویلشر سانگ و ام ویلا.حالا در نظر بگیر آرسنال باید در چهارجام رقابت کنه و قطعا در این چهار تورنومنت محرومیت و مصدومیت و خستگی به اندازه کافی خواهیم داشت تا به هریک از ین سه بازیکن به اندازه کافی بازی برسه بنابراین فکر نکنم از این نظر مشکلی وجود داشته باشه و البته ام ویلا در دفاع مرکزی هم میتونه بازی کنه حتی اگه از اینا هم بگذریم من ترجیح میدم با سانگ رقابت کنه و اگه بهتر از سانگ کار کرد این سانگ باشه که تیمو ترک کنه.

نقل قول:در مورد ورمالن٬ مرتساکر٬ کوشلنی و ورتنگن احتمالی من جواب قانع کننده ای نگرفتم [تصویر: S_21.gif]

قبلا نظرمو در مورد ورتونگن بهت گفتم.مرتساکر به نظر من برای لیگ جزیره اصلا مناسب نیست و احتمال اینکه با خرید ورتونگن بخوایم ردش کنیم زیاده اسکیلاچی رو هم بذار کنار ژورو هم که قطعا به نیمکت راضیه.پس میمونه سه مدافع.

حالا از بین این سه بازیکن ورما و ورتونگن میتونن در دفاع کنار هم بازی کنن و البته ورتونگن بازیکن با کیفیت، جوون ،قیمتش مناسب و خودشم دوست داره به آرسنال بیاد.باز از اینا هم که بگذریم بهتره بین مدافعینمون یه رقابت به وجود بیاد و اگه بخوایم تیمی در حد قهرمانی و رقابت در چهارجام رو داشته باشیم باید ذخیره های خوبی هم داشته باشیم چون احتمال مصدومیت محرومیت و خستگی خیلی بیشتر از وجود نداشتنشون هست.
نقل قول:خب اول بگم که در قاموس ونگر چیزی به عنوان هر کی آمده تره وجود نداره [تصویر: S_18.gif] هر کی ونگر خوشش بیاد بازی میکنه [تصویر: S_18.gif] [تصویر: S_13.gif]

در ترکیب فعلی بدون شک آماده ترین بازیکنامون هستن و در یه برهه که روزیسکی نیمکت نشین بود آمادگی الانو نداشت و این یه واقعیته.اگه یادت باشه اون فصل آخر هم یه رقابت بین کولو توره و گالاس ایجاد شد و هرچند که کولو توره رو خیلی دوست داشتم و از گالاس خوشم نمیومد ولی واقعیت این بود که گالاس بهتر عمل کرد و ونگر از بین این دو تصمیم بر فروش کولو توره گرفت بنابراین در قاموسش آمادگی هم وجود داره.

امضای Delgado
04-29-2012، 02:51 PM
گــــــــولاخ

1,649
رتبه: 133
Given 39750 thank(s) in 7188 post(s)

ارسال: #34
(04-29-2012، 01:29 PM)اشکان Matador نوشته است: انصافا من هیچوقت از اون دسته ای نبودم که معتقدن باید تو هر پست ۲تا بازیکن خوب داشته باشیم٬ چون بازیکن خوب رو نیمکت نمیشینه.

دیابی رو که ردش کنیم٬ ام ویلا رو اگه بگیریم میشیم ۶تا هافبک. از این ۶تا جناب رمزی که نیمکت باید بشینه (حالا ونگر نظرش چیه من نمیدونم S_18)٬ شد ۵تا. ویلشر رو هم اگه نخوایم روش فشار بیاریم شد ۴تا! حالا همین ویلشر به کررات ازش استفاده خواهد شد پس یه جوریایی همون ۵تاس. حالا ام ویلا رو بگیریم بزاریم رو نیمکت تا ژانویه که سانگ حسته بشه! این وسط اتحادیه و حذفی بازیش میدیم! ام ویلا هم دیوونست میاد میشینه رو نیمکت ما!

اولین و اصلی ترین مشکل تو اینه که به شکل عجیب و غریبی ترکیب می چینی
من سوالم اینه
اون سال هایی که تو هر پست چندین تا بازیکن داشتیم وضعیت چیدمان تیم چه طوری بود ؟
برو کل ترکیب های فصل رو در بیار
حتی جالبه از نظر تعداد از الان کم تر بودیم اما همه بازیکنا شارپ بودن و آماده بازی کردن تو تیم اصلی
من اصلا با این فکرت نمی تونم کنار بیام

البته ببین کلیت حرفت رو می فهمم
اما من میگم اینی که داری تصور می کنی متفاوت با بضاعت ترکیب فعلی هستش و این ترکیب ما با تقویت های این یکی دو بازیکن الان تازه میرسه به یه استاندارد
یا حتی خودت شاید بر می گردی میگی که ترکیب باید تقویت شه اما خوب از یه طرف این طوری میشماری
تقویت پس به چه معنی هستش ؟
وقتی بازیکن تراز اول بیاری نیمکتت تبدیل به نیمکت خوبی میشه برادر من

(04-29-2012، 01:29 PM)payam14 نوشته است: کلا منظورم این بود که اگه نخره یه جور گیر میدیم اگه بخره هم یه جور دیگه گیر میدیم. از این نظر واقعا جالبیم دیگهS_14

فعلا که بیشتر ما نخرش رو دیدیم S_13
بخره درست بخره

پارک ! ؟
شاماک رو با درصد کم تر میگم !

(04-29-2012، 01:35 PM)hamidf1212 نوشته است:
نقل قول:

یوسف جان این خبرا رو ما که از خودمون نساختیم.چیزی هست که در چندخبرگزاری معتبر زده شده و فکر نکنم کسی با خودش فکر کرده باشه ام ویلا الان با آرسنال تموم کرده و رفته پی کارش.مساله اینجاست که الان ام ویلا به آرسنال نزدیکه و چه بخوایم چه نخوایم واقعیت داره و اینجا هم یه بحث فنی و قشنگ شکل گرفته و هرکس خیلی خوب نظراتشو میده پس فکر نکنم مساله دیگه ای باقی بمونه.

در ضمن همین آقاهه هم بیش از یک ساله اینو میخواد و خریدنش فقط به خوش بستگی نداره.وظیفه مربی اینه که لیست بازیکنای مورد نیازشو بده و باشگاه برای خریدش اقدام کنه.

جسارتی نکردم بگم خبر رو خودتون زدید
بحث تحریریه که نکردم عزیز من

بحث بر سره اینه که ما هر سال این بحث ها رو داریم که خیلی هم خوب ( آریو )
اما مشکلات ما جاهای دیگس اینکه هر سال این منوال رو داریم و اوجش تابستون قبلی با کلی وعده آخرش اون طوری شد
می خوام بگم باز برای خودمون فلسفه ترکیبی نچینیم و واقعیت های تابستونو ببینیم
این مهم تره
در ضمن بازیکن همش دست ونگر نیست اما سوال بی پاسخی هم وجود داره که اون چیزایی که دست خوده ونگره چند درصدش رو اوکی کرده
[quote='payam14' pid='192882' dateline='1335687365']
من میگم الان که دیابی خوب شده واقعا چرا باید بفروشیمش؟ مگه دیابی هر موقع مصدوم نبوده بد بوده؟ توی مقایسه ای که با رابین کردی من مث تو اونقد تفاوت نمیبینم. رابین هم اینجوری نبوده هر موقع بازی کنه جریان بازی رو عوض کنه. البته کاری به این فصل ندارما. دیابی هم خیلی بازی های درخشان و تاثیر گذار داشته اما من واقعا دلیل این همه حساسیتی که اینجا روش وجود داره نمی فهمم. اون فصلی که آلونسو زد سسک رو 2-3 ماه مصدوم کرد دیابی بود که جمع کرد وسطو هر چند که تو همون برهه هم خیلی مصدوم بود اما هر موقع بود مفید بازی کرد

چند نکته : S_13
اول شما مشخص کن دیابی کلا کیا مصدوم نبوده من یادم نیست S_23S_14
دوما فقط یه مقطع های خیلی کوتاه و تک بازی هایی هستش که دیابی خوب بوده و رو اوج بوده
بعدش همش مصدوم بوده
الان هم خوب شده باور کن فکر کنم مصدوم شده
آخر بازی با استوک یه استارت زد دو نفرو دریبل زد بدون برخورد با کسی دوباره وایساد با پاش ور می رفت
که بعده بازی سوت رو زد اینم هی با خودش کلنجار می رفت S_15
بخوای نخوای موجود جالبیه
دست خودش که نیست بابا
فیزیکشه
ویرا هم پا داشت اینم پا داره خیره سرش
حالا شما تصمیم بگیر کی می خواد به تیم کمک کنه
میگم یه فصل قرضی بدن بازی کنه ثابت جا بیفته دیگه
از این بهتر؟

(04-29-2012، 02:06 PM)ramin نوشته است: به نظرتون کوتاه نیست برای این پست؟

چرا ولی هر کوتاهی در واقع کوتاه نیست

کلود ماکلله شاید مثال خیلی بارزی باشه

اما خوب به طور کلی یه جمع بندی بحثم بکنم به نظر من ما ورتونگن رو بگیریم بتونیم استفاده بهینه تری بکنیم اینکه هافبک دفاعی هم هست ( البته اگه جواب بده ) و بتونیم توی اون پست ازش استفاده کنیم

حالا ما در دفاع هم انتخاب های معمولی رو داریم و در صورت مصدومیت هایی تو هر دو پست هافبک دفاعی و یا دفاع میانی می تونیم ورتونگن رو استفاده کنیم

همینطور که تو سیستم فعلی می تونه با سانگ وسط زمین رو ببننده

این نظر من هستش یا الان شخصا علاقه دارم به ام ویلا

امضای J - G
New Age...
(آخرین تغییر در این ارسال: 04-29-2012، 03:20 PM {2} توسط J - G.)
04-29-2012، 03:10 PM
علی

0
Given 18515 thank(s) in 2689 post(s)

ارسال: #35
باو حالا بذارین اینو بخرین , بعد یجا ونگر براش پیدا می کنه دیگه S_47S_13
ولی مطمئن باشین اگه قراره باشه ام ویلا بیاد جداقل یه نفر از این 7 8 نفر خط هافبکتون باید بره .

امضای ARIA
این داستان اینجا تموم نمیشه ...

This is not the end. This may just be the beginning

[تصویر: image.php?u=27&type=sigpic&dateline=1368468245]
04-29-2012، 03:20 PM

1,377
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #36
حمید در مورد اینکه روزیسکی وقتی رو نیمکت بود آماده نبود قبول ندارم. چون دقیقا زمانی آرسنال اوج گرفت که روزیسکی از نیمکت به داخل زمین منتقل شد.

در مورد ۳+۱ مدافع چیزی که مشخصه با خرید ورتنگن‌٬ فصل بعد ما ۴ مدافع خواهیم داشت٬ بدون شک. (ژورو رو اگه نفروشنش با لباس شخصی میزارنش پشت نیمکت)

در مورد اینکه ورمالن و ورتونگن مدافع کناری هم هستن٬ بله هستن ولی حداقل ورمالن رسما اعلام کرد از بازی کردن تو اون منطقه خوشش نمیاد. اگه ورتنگن هم اونجا وایسه٬ گیبس و سانتوس باید سماق بمکن که باز در قاموس ونگر نمیگنجه! (همینطوریش وضعیت رمزی برای فصل بعد برای من علامت سوال بزرگیه)

اما در مورد گالاس و توره٬ اعتقاد من اینکه قضیه این ۲تا بیشتر از اینکه بعد فنی داشته باشه بعد انتخاب یه رهبر و کاپیتان رو داشت. ونگر بازوبند رو که باید به توره میرسید داد به گالاس٬ رهبرش رو انتخاب کرد و توره رفت. اگه بازوبند در میون نبود حرفت رو قبول میکردم.

(04-29-2012، 03:10 PM)J - G نوشته است: اولین و اصلی ترین مشکل تو اینه که به شکل عجیب و غریبی ترکیب می چینی
من سوالم اینه
اون سال هایی که تو هر پست چندین تا بازیکن داشتیم وضعیت چیدمان تیم چه طوری بود ؟
برو کل ترکیب های فصل رو در بیار
حتی جالبه از نظر تعداد از الان کم تر بودیم اما همه بازیکنا شارپ بودن و آماده بازی کردن تو تیم اصلی
من اصلا با این فکرت نمی تونم کنار بیام

اون موقع بازیکن خوب داشتیم٬ بهترین ها بازی میکردن که منطقا هم بهترین بودن. این وسطا مثلا یکی مثل ادو بود! خوب بازی میکرد ولی ستاره نبود. همون یار تعویضی که روی تعویضی بودنش حرفی نبود مثل رمزی.

(04-29-2012، 03:10 PM)J - G نوشته است: تقویت پس به چه معنی هستش ؟
وقتی بازیکن تراز اول بیاری نیمکتت تبدیل به نیمکت خوبی میشه برادر من

تقویت یعنی اینکه بازیکنای بدرد نخور رو بریزی بیرون و با توجه به نیازت و روی برنامه بازیکن بخری.

امضای Matador
[تصویر: n88gum9fjbtj0k6lwai.jpg]
.
Oh, tears make kaleidoscopes in your eyes
And hurt, I know you're hurting, but so am I
.
[but]
.
Even if we're breaking down, we can find a way to break through
Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you
Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by youl
04-29-2012، 03:20 PM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #37
اشکان برو خدا رو شکر کن دم دستم نیستی وگرنه یاد جوونی هامو زنده میکردم S_13
لیگ انگلیس با اسپانیا و جاهای دیگه فرق داره. یادم میاد شماک میگفتش بعد از هر بازی دچار ضربه و کوفتگی میشم و یه جوری خودم رو برای بازی بعدی آماده میکنم و البته احتیاج به مدتی استراحت دارم.
سمیر نصری همین الان تو سیتی خوشحالتره. میگفت تو آرسنال خیلی بازی میکرده جون میداده پاره میشده
همین هفته های پایانی اونایی که از اول ثابت بودن دیگه جونی براشون نمونده. اگه جون مونده باشه مخ نمونده
روسیچکی-جکی - دیابی که سابقه خرابی تو مصدوم شدن دارن. آرتتا رو اینجوری نگاه نکن، قبلا با بیارستان لیورپول قرارداد داشته
میمونه سونگ و شاید امویلا. بازیهای یورو و خستگی و شاید مصدومیتها وجود داره.
تیمی که میخواد قهرمان بشه حتی اون 4-5 امتیازهای ژانویه براش اهمیت داره.
بحث سر این نیست که سونگ 15 هفته فیکس باشه و بعدش امویلا بیاد.
تو بازیهای قدیم که نگاه کنیم همزمان سیلوا-ادو و فکر کنم ویرا تو زمین بوده.
حتی کانو-برکمپ-هانری و .. هم زمان بودن
ترکیب قوی باشه جا هم باز میشه.
به منسیتی نگاه کن، هروقت دلش بخواد با خیال راحت مردک تعویض میکنه نتیجش یک تیم سرحال و بدون مصدوم هستش.
جکی چند ماه پاش تو کفش مخصوص بود، آرتتا همین الان چوب دستشه.
دیابی هم همینطور و ...
زن و بچه ی اینا چه گناهی کردن، شوهرشون وقتی بازی میکنن پیششون نیست وقتی هم پیششونه معلولن

ویرایش: خبر آمد که دیابی یورو رو از دست داد :D

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
04-29-2012، 03:37 PM
HAMID

716
Given 39247 thank(s) in 2894 post(s)

ارسال: #38
نقل قول:جسارتی نکردم بگم خبر رو خودتون زدید
بحث تحریریه که نکردم عزیز من

بحث بر سره اینه که ما هر سال این بحث ها رو داریم که خیلی هم خوب ( آریو )
اما مشکلات ما جاهای دیگس اینکه هر سال این منوال رو داریم و اوجش تابستون قبلی با کلی وعده آخرش اون طوری شد
می خوام بگم باز برای خودمون فلسفه ترکیبی نچینیم و واقعیت های تابستونو ببینیم
این مهم تره

فکر کنم برات سوء تفاهم شد ولی منظور من هیچ ربطی به تحریریه نداشت.اینو کلی گفتم و حتی با بقیه بچه ها هم بودم که ممکنه همچین خبری رو در صحبتای فوتبالی بگن ولی منظور اصلی من این بود که خیلی خوبه یه بحث فنی شکل بگیره و هرکس نظرات خودشو بگه چیزی که هدف اصلی کانون هوادری هستش.به عنوان مثال سر همین ام ویلا الان شما ببین هرچه بیشتر پیش میریم داره بحث گسترده تری شکل میگیره و یه نمای کلی از وضعیت تیم در این چندسال رسم شد و اتفاقا بحث خیلی خوبی بود که همش ربطی به نقل و انتقالات نداشت.

در مورد وعده و وعید هم تابستون قبل از نظر خرید خوب بودیم و در صورت حفظ فابرگاس و نصری این خریدا خیلی بیشتر به چشم میومدن و هرکدوم مهره گمشده ای بودن که فصل گذشته اگه در ترکیب تیم بودت اونوقت ارزششون بیشتر به چشم میومد.

نقل قول:در ضمن بازیکن همش دست ونگر نیست اما سوال بی پاسخی هم وجود داره که اون چیزایی که دست خوده ونگره چند درصدش رو اوکی کرده

راستش دقیقا نمیدونم کدوما دست ونگرن اگه مثل میزدی شاید بهتر متوجه میشدم ولی بازیکنایی مثل گوتزه ام ویلا هازارد و ... چیزی که مشخصه ونگر خیلی بهشون علاقه منده اما خریدش دست خودش نیست.به نظر من فقط خرید گری کیهیل دست خودش بود که با حضور سه مدافع خوب در تیم نیازی به خریدش نبود.بازیکنایی مثل چمبرلین پودولسکی و مرتساکر هم بیشتر دست خودش بود که دیگه کارشوننو تموم کرده.بنابراین چیز خاصی یادم نمیاد.

امضای Delgado
04-29-2012، 03:39 PM

0
رتبه: 0
Given 20 thank(s) in 7 post(s)

ارسال: #39
نظر من اینکه آرسنال از لحاظ قدی در انگلیس مشکل داره.به غیر از کاپیتان همه زیر 184 سانتیمترن(لورن 184 سانتیمتره)و هافبک های آرسنال به غیر از دیابی همیشه مصدومه زیر 180 سانتیمتر.شما این رو هم در نظر بگیرین آرسنال فرینگپوینت رو هم برای فصل بعد داره به عنوان هافبک دفاعیه کوتاه قامت جنگجو . به نظر من ورتونگن گزینه بهتری برای آرسناله تا ام ویلا.چند پست هم میتونه بازی کنه:دفاع میانی.full back و مهمتر هافبک دفاعی.اسکیلاچی به احتمال زیاد از تیم جدا میشه در این صورت بعداز دوره مصدومیت پرمرتساکر دوتا زوج دفاعی داریم : ورمایلن و ورتونگن - لورن و پر .البته احتمال بازی دادن ورتونگن در صورت اومدن به آرسنال در پست هافبک دفاعی بیشتره!
توی همه تیم های مدعی حال حاضر هافک دفاعی قد بلنده.به عنوان مثال خدیرا در رئال یا بوسکت در بارسا ، گوستاوو در بایرن،ون بومل در میلان ، چلسی ،منچسترا،یووه و....

امضای ramin born to be a gunner
04-29-2012، 04:11 PM
عاشقتم رییس

745
رتبه: 92
Given 40595 thank(s) in 4139 post(s)

ارسال: #40
یه چیز بگم...............

پارسال تابستون چقدر به خاطر این امویلا بچه ها رو سره کار گذاشتیم من و مرتضیS_13

گفتیم خریدش قطعی شده...چقدر نظر دادن دربارشS_14 کلک کثیفی بود الان پشیمونمS_24

حتی به خاطر این دروغ ویکی پدیا رو هم دستکاری کردیمS_18 حــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلال کنید...

لینکش و گذاشتم .صفحه ها رو یکی یکی برید جلو.جالبه...

http://highbury.ir/showthread.php?tid=3251&page=1014

امضای MiladArsenal

[تصویر: pxtv51em5w2hex4rwfq.gif]

04-29-2012، 05:36 PM
موضوع بسته شده