رمز ورود:

تبلیغات

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ورتونگن،گزینه بعدی
نویسنده پیام
HEMO

وضعيت : آفلاین
0
رتبه: 84
Given 9399 thank(s) in 1969 post(s)

ارسال: #11
RE: ورتونگن،گزینه بعدی
ژورو S_45S_45S_45S_45S_45S_31S_33S_33............. خیلی دوسش دارمS_32 ............... حیف که هیچی بارش نیس S_14

مجبورم برای فروش ژورو موافقت کنم S_14S_14S_13
05-01-2012، 03:11 PM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #12
نقل قول:به نظر من در صورت جذب ورتونگن رفتن مرتساکر و اسکیلاچی و اضافه شدن میکل یا بارتلی به تیم اصلی بهتره تا اون تعادل لازم روی نیمکت و ترکیب اصلی هم ایجاد بشه.
اسکلاچی که آره اما رفتن مرتساکر رو درک نمیکنم. اونم وقتی که ژورو هم هست.
میکل و بارتلی نصف قابلیتهای ژورو رو هم ندارند.
طرف بازیهای ملیش برای آلمان داره سه رقمی میشه اونوقت بهمین راحتی این تجربه های ارزشمند رو رد کنیم؟
درک نمیکنم
مرتساکر و آرتتا جدا از مسائل فنی بهترین خریدهای چند سال اخیر آرسنال بودن

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
05-01-2012، 03:49 PM
HAMID

716
رتبه: 60
Given 39247 thank(s) in 2894 post(s)

ارسال: #13
نقل قول:اسکلاچی که آره اما رفتن مرتساکر رو درک نمیکنم. اونم وقتی که ژورو هم هست.
طرف بازیهای ملیش برای آلمان داره سه رقمی میشه اونوقت بهمین راحتی این تجربه های ارزشمند رو رد کنیم؟
درک نمیکنم

کاظم من میگم در صورت جدب ورتونگن.حالا شما در نظر بگیر چهار مدافع کلاس جهانی داریم که دوتاش باید رو نیمکت باشه و این یه کم بعیده.میکل هم هنوز جوونه و بالاخره باید اضافه بشه تا اون تجربه لازمو به دست بیاره.مرتساکر هم به نظر من کاملا متوسط بوده و به هیچ وجه اون چیزی که انتظار داشتیم رو برآورده نکرده.اگه به نیمکت نشینی راضی باشه قطعا برای ذخیره مناسبه ولی خیلی بعیده که همچین بازیکنی تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه

امضای Delgado
05-01-2012، 04:02 PM

1,377
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #14
من اصلا دلیلی برای نیکمت نشینی مرتساکر نمیبینم. ورمالن و مرتساکر مطمئنا کیفیتشون از سایر مدافعامون بیشتره و باید فیکس باشن.

امضای Matador
[تصویر: n88gum9fjbtj0k6lwai.jpg]
.
Oh, tears make kaleidoscopes in your eyes
And hurt, I know you're hurting, but so am I
.
[but]
.
Even if we're breaking down, we can find a way to break through
Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you
Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by youl
05-01-2012، 04:12 PM
کاظم
*

452
رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #15
(05-01-2012، 04:02 PM)hamidf1212 نوشته است:
نقل قول:اسکلاچی که آره اما رفتن مرتساکر رو درک نمیکنم. اونم وقتی که ژورو هم هست.
درک نمیکنم

کاظم من میگم در صورت جدب ورتونگن.حالا شما در نظر بگیر چهار مدافع کلاس جهانی داریم که دوتاش باید رو نیمکت باشه و این یه کم بعیده.میکل هم هنوز جوونه و بالاخره باید اضافه بشه تا اون تجربه لازمو به دست بیاره.مرتساکر هم به نظر من کاملا متوسط بوده و به هیچ وجه اون چیزی که انتظار داشتیم رو برآورده نکرده.اگه به نیمکت نشینی راضی باشه قطعا برای ذخیره مناسبه ولی خیلی بعیده که همچین بازیکنی تحمل نیمکت نشینی رو داشته باشه

خب جذب ورتون به منظور تقویت خط دفاعیه. ما این رو اضافه کنیم اما مرته رو بیرون کنیم سودی نداره.
میکل که اصلا باید یکی دو سال قرضی بره.
مرته در حد و اندازه های کوسیلنی و ورمایلن نبوده اما با اینحال خیلی ارش راضیم. اشتباهاتش کم بوده، درسته کنده اما از فکرش استفاده میکنه. قابلت رهبری کردن تیم رو داره. فراموش هم نکنیم که مرته فصل قبل مصدوم بود و بدون پیش فصل به آرسنال اومد. تفاوت بوندس لیگا با لیگ برتر خیلی زیاده.
در مورد نیمکت نشینی...
یه بازیکن هیچوقت نمیاد بگه اگه فلانی بیاد من میرم. میمونه و برای جایگاهش مبارزه میکنه. یکی دو سال گذشت اگه به جایی نرسید میتونه تصمیم به رفتن بگیره.
اگه مرته بره تعداد مدافعان راست پای قابل اطمینانمون فقط یکیه، اونم کوسیلنی.
تیمی که برای 4 جام بازی میکنه باید ترکیبش پر باشه.بازیکنایی مثل مرتساکر به تیم شخصیت میدن

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
05-01-2012، 04:14 PM
HAMID

716

ارسال: #16
کاظم من که آرزومه یه نیمکت قوی داشته باشیم ولی مرتساکر نمیتونه بیش از یه ذخیره باشه و این یه واقعیته.قبول برای بعضی از بازی ها که به قدرت سرزنیش نیاز داریم مناسبه ولی به طور کلی لیگ انگلیس که سرعت و قدرت درش حرف اولو میزنه نمیتونه برای مرته مناسب باشه و امکان نداره بتونه با سایر مدافعین رقابت کنه وگرنه نظر من اینه که برای نیمکت میتونه فوق العاده باشه ولی برای ترکیب اصلی به هیچ وجه.

نقل قول:من اصلا دلیلی برای نیکمت نشینی مرتساکر نمیبینم. ورمالن و مرتساکر مطمئنا کیفیتشون از سایر مدافعامون بیشتره و باید فیکس باشن.

اشکان بدون شک این فصل کوشلنی بهترین مدافع ما بوده و اینم که میگیم ورمالن بهترین مدافع ماست از رو ذهنیت و علاقه قبلیه وگرنه کوشلنی یه سر و گردن بهتر از مرتساکر هست پس دلیل برای نیمکت نشینیش وجود داره و البته اینا رو با اجتمال جذب ورتونگن هم باید در نظر بگیریم که میتونه بهتر از مرته کار کنه

امضای Delgado
05-01-2012، 04:28 PM

1,377
رتبه: 62
Given 39041 thank(s) in 3815 post(s)

ارسال: #17
(05-01-2012، 04:28 PM)hamidf1212 نوشته است:
نقل قول:من اصلا دلیلی برای نیکمت نشینی مرتساکر نمیبینم. ورمالن و مرتساکر مطمئنا کیفیتشون از سایر مدافعامون بیشتره و باید فیکس باشن.

اشکان بدون شک این فصل کوشلنی بهترین مدافع ما بوده و اینم که میگیم ورمالن بهترین مدافع ماست از رو ذهنیت و علاقه قبلیه وگرنه کوشلنی یه سر و گردن بهتر از مرتساکر هست پس دلیل برای نیمکت نشینیش وجود داره و البته اینا رو با اجتمال جذب ورتونگن هم باید در نظر بگیریم که میتونه بهتر از مرته کار کنه

اصلا بحث سر علاقه نیست. چون ورمالن فصل اولش نیست که ما بازیش رو میبینیم. ورمالن این فصل مصدوم بوده و شرایط مرتساکر هم که مشخصه.

از بین ژورو و کوشلنی٬ قبول میکنم که کوشلنی بهتره.

کوشلنی هنوز تو مقوله ساده آفسایدگیری مشکل داره. من (نظر شخصی) به هیچ وجه کوشلنی رو به عنوان فیکس آرسنال قبول ندارم.

مرتساکر با n‌بازی ملی و n‌بازی تو بوندسلیگا رو به روی همه بازیکنای تاپ دنیا بازی کرده و عملکردش فوق العاده بوده.

همونطور که کاظم گفت مرتساکر از هوشش استفاده میکنه.

امضای Matador
[تصویر: n88gum9fjbtj0k6lwai.jpg]
.
Oh, tears make kaleidoscopes in your eyes
And hurt, I know you're hurting, but so am I
.
[but]
.
Even if we're breaking down, we can find a way to break through
Even if we can't find heaven, I'll walk through Hell with you
Love, you're not alone, 'cause I'm gonna stand by youl
05-01-2012، 04:33 PM
Ghost of Highbury

1,437
رتبه: 109
Given 66302 thank(s) in 6702 post(s)

ارسال: #18
(05-01-2012، 04:28 PM)hamidf1212 نوشته است: کاظم من که آرزومه یه نیمکت قوی داشته باشیم ولی مرتساکر نمیتونه بیش از یه ذخیره باشه و این یه واقعیته.قبول برای بعضی از بازی ها که به قدرت سرزنیش نیاز داریم مناسبه ولی به طور کلی لیگ انگلیس که سرعت و قدرت درش حرف اولو میزنه نمیتونه برای مرته مناسب باشه و امکان نداره بتونه با سایر مدافعین رقابت کنه وگرنه نظر من اینه که برای نیمکت میتونه فوق العاده باشه ولی برای ترکیب اصلی به هیچ وجه.

چرا؟ چرا فکر می کنی مرته نمی تونه بازیکن ثابت باشه؟ درسته که سرعتش کمتر از بقیه است اما در عوض ویژگی ها و فاکتور هایی داره که می تونن کمک زیادی به تیم بکنن مثلا تجربه، هوش بالا، قدرت رهبری و انگیزش به عملکرد این فصلش نگاه نکن چون وقتی در نظر بگیری که این بازیکن بدون پیش فصل با سابقه ی مصدومیت از بوندس لیگا اومده پریمیر لیگ می بینه که به نسبت خوب عمل کرده بازم تاکید می کنم هنوز یک فصل کامل باید تو تیم باشه تا بعد بشه نظر درستی ارائه کرد

(05-01-2012، 04:28 PM)hamidf1212 نوشته است: اشکان بدون شک این فصل کوشلنی بهترین مدافع ما بوده و اینم که میگیم ورمالن بهترین مدافع ماست از رو ذهنیت و علاقه قبلیه وگرنه کوشلنی یه سر و گردن بهتر از مرتساکر هست پس دلیل برای نیمکت نشینیش وجود داره و البته اینا رو با اجتمال جذب ورتونگن هم باید در نظر بگیریم که میتونه بهتر از مرته کار کنه

شکی ندارم که کوش این فصل حتی از ورما هم بهتر بوده اما یه نکته رو در نظر بگیر، هدف اصلی ما باید قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به مراحل بالای CL باشه و به نظرم با 3 تا مدافع درست و درمون(کوش ورما ورتونگن) به جایی نمی رسیم یکی مثل مرته هم باید باشه تا سیستم چرخشی اجرا بشه مطمئنا تو بحران فشردگی بازی ها نه میشه همیشه از کوش استفاده کرد نه میشه به امثال استاد جورو دل بست

امضای AliAres2010
[تصویر: 2tqasb3gnnyoexp7ejlo.jpg]
05-01-2012، 04:36 PM
A day after life

136
رتبه: 63
Given 14498 thank(s) in 1533 post(s)

ارسال: #19
(05-01-2012، 04:12 PM)اشکان Matador نوشته است: من اصلا دلیلی برای نیکمت نشینی مرتساکر نمیبینم. ورمالن و مرتساکر مطمئنا کیفیتشون از سایر مدافعامون بیشتره و باید فیکس باشن.

S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22S_22

مرتساکر بهتر از کوشلنیه اشکان؟S_23

خداییش این حرف از ظلمی یزید به امام حسینم ظالمانه تره:s_82

مرتساکر یادت رفته اول فصل چقدر سوتی میداد؟

واقعا این فصل بهترین مدافعمون کوشلنی بودهS_2

البته من اینم بگم که موافق رفتن مرتساکر نیستما

من دوس دارم اسکیلاچی و ژورو برن و ورتونگن بیاد

و همواره بر این عقیده خودم استوارم که در مورد اینکه کی باید فیکس باشه و کی نباشه فقط در طول مسابقات و تمرینات و با توجه به فرم بازیکنا میشه قضاوت کرد. کاملا یه رقابته تو هر بازی ، هر کی تو اون مقطع بهتر باشه حقشه که فیکس بازی کنهS_2

امضای payam14
[تصویر: 2a8dw6e3gsi2rtt5mud6.jpg]
somebodies are alive
because
killing is crime
05-01-2012، 04:39 PM
HAMID

716

ارسال: #20
آقا چرا هی صحبتای من براتون سوء تفاهم میشه ؟ s_80

منظورم این نیست که نباید نیمکتمون خوب نباشه ولی در صورت جذب ورتونگن سه مدافع خیلی خوب خواهیم داشت.
به نظر من که مرته نمیتونه فیکس باشه و خیلی بعیده که به نیمکت نشینی هم راضی بشه وگرنه من که با موندنش مشکلی ندارم.اصلا دست من نیستS_24

نقل قول:کوشلنی هنوز تو مقوله ساده آفسایدگیری مشکل داره. من (نظر شخصی) به هیچ وجه کوشلنی رو به عنوان فیکس آرسنال قبول ندارم.

مشکل اینه که آدما هرچقدر هم خوبی داشته باشن ما همون بدی های کمشون رو میبینیم.یعنی واقعا به نظرت کوشلنی در حد ترکیب فیکس آرسنال نیست ولی مرته هست؟ به نظر من که از نظر فنی کوشلنی خیلی بهتر از مرتساکر هست و به هیچ وجه به خاطر تجربه نمیتونم مرته رو برتر از کوشلنی بدونم.من نمیگم مرتساکر خوب نیست ولی میگم خیلی از فاکتورای بازی در لیگ برترو نداره حداقل به عنوان بازیکن ثابت.

نقل قول:چرا؟ چرا فکر می کنی مرته نمی تونه بازیکن ثابت باشه؟

زیرا زیرا S_13 عزیز دلیل برادر من میگم در قیاس با سایر مدافعینمون ( ورتونگن رو هم در نظر گرفتم) در حد ترکیب ثابت نیست.

نقل قول:هدف اصلی ما باید قهرمانی در لیگ برتر و رسیدن به مراحل بالای CL باشه و به نظرم با 3 تا مدافع درست و درمون(کوش ورما ورتونگن) به جایی نمی رسیم

بارسا رئال بایرن و ... در این سال ها هیچکدوم بیش از دو تا سه مدافع خیلی خوب نداشتن و اگه قرار باشه با سه مدافع خیلی خوب به جایی نرسیم قطعا مشکل از نقاط دیگه تیمه و باید اونا رو بهبود ببخشیم.

امضای Delgado
05-01-2012، 04:53 PM
موضوع بسته شده