رمز ورود:

میتینگ بزرگ 95

گالری تصاویر بازی با لیورپول

ضیافت با لیورپولی ها

کانال تگرام ما

درباره ما

تبلیغات

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وست برمویچ 2 آرسنال 3
نویسنده پیام
هوادار آرسنال
*

وضعيت : آفلاین
رتبه: 21
Given 459 thank(s) in 51 post(s)

ارسال: #91
RE: وست برمویچ 2 آرسنال 3
تبریک به همه دوستان بابت سوم شدن ارسنال، که با بضاعتی که برای خودمون درست کرده بودیم کم از قهرمانی نداشت.۳ساله هر سال برادر خانمم میگه ارسنال امسال جز ۴تا نیست، من هم میگم ارسنال ونگر را داره. امسال قرار شده اگه تو ۴تا بودیم بگه که ونگر بهترینه،ولی فعلا کاریش ندارم ششم شدن و رفتن فینال نمیشهباهاش حرف زد.

اینقدر از عملکرد باشگاه تو نقل وانتقالات پارسال ناراضیم که حد نداره، چرا زودتر ماتا را تمام نکردن،چرا ما که وینگ میخواستیم بجای ژروینیو،اشلی یانگ را نگرفتیم که خودش ادعا کرده بود عاشق ارسناله و خیلی مسایل دیگه.

بزرگترین اشتباه امسال ونگر بازی دادن به سانتوس در بازی برگشت با المپیاکو بود، بقیه اشتباهات نمیشه قطعی نظر داد راجع بهش.
اما دوستانی بودند امسال که خیلی زیاد و بی ربط ونگر را متهم میکردند، حتی فکر سوم شدن را هم نمیکردند، جا داره بیان و به ونگر اعتبار بدن.

من همیشه گفتم از نظر من بزرگترین مربی دنیا ونگره، حتی اگه دیگه جام هم نبره. اما این دلیل نمیشه که ونگرپرست خطابم کنند، این از هر فحشی بدتره برای من. هر ادمی اشتباه میکنه و ونگر هم استثنا نیست ولی باید کلیت را دید. امسال ونگر بهترین دستاورد دوران مربیگریش را بدست اورده بنا بر گفته گراهام ( اسمش را گفتم تا بدونید که وقتی گراهام میگه یعنی چی).

من دوست دارم امسال خریدهای خوبی داشته باشیم تا ونگر بتونه ارسنال را به جایگاه واقعیش برسونه

در مورد بنایون خوشحالم که بعضی دوستان از به کاربردن اون الفاظ پشیمونند، هر چند xionist فحش حساب نمیشه ولی با نیتی که بکار برده میشه ارتباط داره. ( من به شخصه با xionism مخالفم)

به امید موفقیت روزافزون
05-14-2012 05:42 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 Thanks given by: TTHENRY , payam14 , kazem13 , MiladArsenal , Delgado , AliAres2010 , *MEHRAN* , Hossein90 , legend killer , ARASH.F , J - G , abedi72
کاظم
*

رتبه: 98
Given 39297 thank(s) in 5699 post(s)

ارسال: #92
آرسنال هرچقد بی پول باشه در حد +30 میلیون رو پول داره
حتی اگرم این رقم کمتر باشه با مدیریت و فروش اضافه ها پول نقد به باشگاه میرسه.
الان خودتون فکر کنید چقدر آدم تکراری و اضافی تو باشگاه داریم، 20 میلیون دیگه هم باشگاه بهش اضافه کنه این تیم مدعی قهرمانی در اروپا میشه
اتلتیکومادرید 35 میلیون بابت فالکائو میده
یه تیم چینی برای خرید باریوش از دورتموند 10 میلیون داد!
درن بنت با 18 میلیون منتقل میشه
دورتموند حدود 15 میلیون پوند برای مارکو رئوس داد
و ...
خداییش اندازه اینا که میتونیم پول بدیم

امضای kazem13
[تصویر: vw1sgzpx000k3s9c0m1z.jpg]
رفت ولی پشت مرا هم شکست
05-14-2012 05:52 PM
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 Thanks given by: TTHENRY , payam14 , Hossein90 , legend killer , J - G , wengerist
HAMID

رتبه: 60
Given 39247 thank(s) in 2894 post(s)

ارسال: #93
نقل قول:خداروو شکر که اینو قبول داری ، حرف ما هم همینه که وقتی طرف تواناییشو داره چرا دریغ میکنه؟؟ این یه چیز واضحه که در سالیان گذشته ما به حد نیازمون خرید نکردیم و یه سری اشتباهاتمون رو بارها تکرار کردیم. این شاکی می کنه منو

پیام کجای حرفم گفتم تواناییش رو داره.پول چمبو که اونقدرا زیاد نبود و به علاوه دست مزد هفتگیش هم پایینه.حالا شما بگو کجا سر 10-15 میلیون پوند یه بازیکن رو نخریدیم.مطمئن باش اگه چندتا تا بازیکن دیگه با قیمت، آینده و کیفیت چمبرلین رو به ونگر نشون بدی همه رو میخره چون ارزششو داره.

یه مثال ساده تر بزنم.تو همین بازی های کامیپوتری مثل فیفا و یا همین بازی های آنلاین یه قسمت مربی گری داره.یه بودجه محدود هم برای خرید ودست مزدها اختصاص میدن.وقتی میری قیمت بازیکنا رو نگاه میکنی ممکنه به چندتاشون خیلی نیاز داشته باشی ولی توانایی خریدش رو نداری چون بودجت محدوده.شاید بشه دوتا رو خرید ولی مقدار بدهی و قرض هات به شدت افزایش پیدا میکنه پس مجبوری بری با توجه به اون بودجه و پولی که داری بازیکن هایی رو بخری که نسبت به قیمتشون کیفیت خوبی دارن.

در دنیای واقعی هم همین مسئله هستش.سیتی و غیره بودجه و ثروتشون بیشتر از ماست و میرن اون بهترها رو جذب میکنن ولی ما از نظر مالی از اونا پایین تریم و مجبوریم بریم بازیکنای ارزون تر که با توجه به قیمتشون کیفیت خوبی دارن رو به خدمت بگیریم.

اگه اشتباه نکنم ماه گذشته بود که مجله فوربز لیست ثروتمند ترین تیم های اروپا رو منتشر کرد و در ادامه هم مهدی یه جدول کامل از این تیم ها گذاشت.

در اون جدول چیزی که خیلی جلب توجه میکرد درصد بدهی باشگاه ها بود.درصد بدهی آرسنال 32 درصد بود در حالی که هزینه ساخت ورزشگاه هم محسوب میشه و درصد بدهی بارسلونا 54 درصد بود! یا منچستر اندازه ما بود در حالی که هیچ کدوم از این تیم ها ورزشگاه نساختن و این مدیریت قوی تیم ما رو میرسونه که موفق شدن در این سال ها بالانس خوب مالی تیم رو حفظ کنن و به علاوه تا یکی دو سال دیگه با تمدید قرارداد تعدادی از اسپانسرهامون یک مبلغ کلان به باشگاه تزریق میشه و قاعدتا در افزایش سود سهام و غیره تاثیر به سزایی داره.به نظر من همینطور که این چندسال هوادارا صبر کردن بهتره یه کم دیگه هم صبر کنن و آخر کار نتیجه رو ببینم نه اینکه بخوایم با ندونم کاری به سرنوشت تیم هایی مثل پورتسموث دچار بشیم.

نقل قول:دلیل قانع کننده ای نیست اما مثالی مشخص هستش
این جوون این فصل چند بازی برامون کرد
بله چند ساله آینده ما یه استعداد خیلی بزرگ داریم اما آخر وقتی برای یه جوون 12 میلیون می دیم پول داریم نیاز هامون رو برطرف کنیم یا نه ؟
سوال ساده ای هستش دیگه
من می گم قطعا داریم.... [تصویر: S_44.gif]

یوسف نمیدونم دیگه چجور در مورد چمبرلین توضیح بدم.پست قبل در جواب آسو و پست صادق رو بخونی شاید بهتر متوجه بشی.

نقل قول: میشه اون متن قراردادی که برای شما فکس شده رو اسکن کنی اینجا برای ما هم بزاری تا اطلاعات غلطی که دادم رو برای خودم درست کنم ؟
چه طوریاست کهرقمی که ن گفتم غلطه اما رقم فرضیه شما درست ؟

البته اینو آرش باید جواب بده ولی همون اوایل فصل اسکای مبلغ بازیکنان خریداری شده و فروخته شده رو گذاشت که یادداشتش کردم:

چمبرلین: 7 میلیون پوند قابل افزایش تا 15 میلیون.

ژروینیو: 10.570 میلیون پوند قابل افزایش تا 12 میلیون

آرتتا: 10 میلیون پوند

سانتوس: 6.2 میلیون پوند

مرتساکر: 8 میلیون پوند.

کارل جنکینسون: 1 میلیون پوند

پارک چو یانگ: 3 میلیون پوند قابل افزایش تا 5 میلیون پوند

جوئل کمپل: 930. قابل افزایش تا 1.1 میلیون پوند

این رقم قرارداد بازیکنای ما در این فصل بود که سعی میکنم لینکش رو هم پیدا کنم تا دیگه به کسی برنخوره.

نقل قول: و در نهایت ونگر از ترس دادن پول بیشتر بازیشم نمیده
اگه اینو نزارم توی مهد کودک هایبوری می خوام کجای دلم بزارمش ؟

منظورت رو از این جمله متوجه نشدم

امضای Delgado
05-14-2012 06:19 PM
 Thanks given by: Matador , MiladArsenal , Hossein90 , legend killer , TTHENRY , ARASH.F , OpOOsiTioN666 , CeSe , ICE-MAN , wengerist , Arsenal14out
REZA

رتبه: 64
Given 10057 thank(s) in 1114 post(s)

ارسال: #94
ما که دیگه خیلی خیلی دیر اومدیم ولی بازم جا داره سومی رو تبریک بگم.اونم اینجور سومی رو.خدایی خیلی چسبید.S_31

الان به هر کدوم از رفیقام میگم ارسنال سوم شده باورش نمیشه.طبیعی هم هست تیمی که اول فصل 17 باشه بیاد تو حضور این همه تیم که خیلی بیشتر از ارسنال خرج کردن سوم بشه تعجبم داره.

کوش با این گلی که زد خیلی بیشتر از گذشته پیش من محبوب شد.

حالا برای فصل بعد هیچ بهانه ای برای نبستن یک تیم قوی نداریم.

به امید یک ارسنال موفق در فصل بعدS_36

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

امضای rezaarsenali You are not allowed to view links. Register or Login to view.
05-14-2012 07:26 PM
 Thanks given by: AliAres2010 , MiladArsenal , Michael Jackson , Hossein90 , legend killer , TTHENRY , mamb , OpOOsiTioN666 , CeSe , Asoo , ارسنال کبیر , wengerist , MAG1991
Aaron

رتبه: 101
Given 40216 thank(s) in 3233 post(s)

ارسال: #95
نقل قول:آرسنال هرچقد بی پول باشه در حد +30 میلیون رو پول داره

کاظم رو چه حسابی ؟؟

اوایل امسال گازیدیس گفت 160 م پوند پول باشگاه تو بانکه .

ولی همونجا گفت این پول هزینه میشه در طول فصل .

25 بازیکن به طور میانگین سالانه 3 م پوند دستمزد بگیرن میشه 75 م پوند .(هر چند 34 بازیکن داریم)
کادر مربیان -تیمهای رزرو و جوانان و بانوان و کارکنان باشگاه و زمین چمن و تاسیسات زمین تمرین و ورزشگاه و... سهامدارار و مدیرا و ... همه اینا حقوق میگیرن .کلی هزینه چمن ورزشگاه و زمین تمرین میشه و...

همه اینا رو حساب کنی میبینی تهش پول زیادی نمیمونه .(ضمن اینکه باید مبلغی هم به عنوان قسط وام بدیم )

این چیزیه که من با یه حساب سر انگشتی ساده به دست اوردم .

اینکه باشگاه میتونه یا نه به نظر من هم میتونه .باشگاهی بزرگ با اعتبار مثل آرسنال قطعا میتونه 20 م بیشتر هزینه کنه یا وام برداره .

ولی سیاست باشگاه این نیست .باشگاه از کروئنکه تعهد گرفت که سرمایه شخصیش رو به باشگاه تزریق نکنه .کاملا گویاس این موضوع .

بدهی باشگاه آرسنال بر خلاف چیزی که فکر میکنیم به مراتب کمتر از یونایتد و سیتی و چلسی و... هست .
آرسنال کمتر از 100 م پوند بدهی داره در حالی که چلسی و یونایتد بالای 400 م پوند .

ولی فرق آرسنال با اونا اینه که آرسنال بدهیهاش رو از در آمد خالص باشگاه پرداخت میکنه و چلسیو یونایتد و ...به مالکاشون متکی هستن .

آرسنال اگر بخواد بازیکن بخره باید به میزان نقدینگیش نگاه کنه -به دستمزد بازیکن و سبک و سنگین کنه که در آخر فصل سود دهی داشته باشه .ولی برای رقیبان خیلی ساده تره .پول از طریق مالک پرداخت میشه و همون پول پرداخت شده میره به حساب بدهیهای باشگاه .

ما نباید انتظار تحول اساسی داشته باشیم .حتی اگر بدهیها کامل تموم بشه و در آمد ها افزایش پیدا کنه رشد باشگاه چشمگیر نخواهد بود .مگر اینکه یک مالک ثروتمند دیگه باشگاه رو خریداری کنه .

نقل قول:حتی اگرم این رقم کمتر باشه با مدیریت و فروش اضافه ها پول نقد به باشگاه میرسه.

حرف زدنش خیلی سادس .

ولی عمل کردن بهش اونقدرام پیش پا افتاده نیست .

تابستون قبل آلمونیا-اسکیلاچی-دنیلسون-بنتنر- تو لیست فروش بودن .ولی هیچ تیمی حاضر نشد اینها رو بخره .چرا؟چون دستمزدی که اینا میگیرن بالاس و تیمای دیگه توانایی پرداختش رو ندارن .
این بازیکنا هم ترجیح میدن تو باشگاه بمونن تا اینکه برن و با دستمزد کمتر با تیمی ضعیفتر قرار داد ببندن .

اینجاس که چاره ای برای باشگاه نمیمونه مگر اینکه قرضشون بده و حد اقل بخشی از دستمزد اونها رو تیم میزبان تقبل کنه و به امید پیدا شدن مشتری جدید برای فصل بعد میمونه .

الان بهترین بازیکن قرضی ما ولا هست .ولا که 12 گل تو لیگ زده هنوز مشتری دست به نقد نداره .سوسیداد 3.5 م میده وبتیش نسیه میخوادش .

دیابی همیشه مصدومه .کدوم تیم حاضر میشه یه بازیکن که در طول 2 سال گذشته 4 تا بازی نکرده و همیشه مصدومه رو بخره؟با اون دستمزد نجومی!!

رئیس بوردو میاد میگه ما شاماک رو میخوایم ولی شاماک به دستمزد لیگ انگلیس عادت کرده و ما نمیتونیم بخریمش .

این یعنی یاباید شاماک دستمزدش رو پایین بیاره (که نمیاره) یا نمیخریمش یا باید آرسنال مبلغ قرار داد رو پایین بیاره .

همه اینها دخیله .

================
یوسف پول داشتیم .در حد 12 تا نهایتا 20 م پوند .
ماتا رو میخواستیم .تا 17 م پوند هم پیش رفتیم .ولی چلسی برنده شد .و باشگاه رفت سراغ چمبرلین .

هلب رو 12 م فروختیم و نصری رو 12 م خریدیم .اگر هلب نمیرفت نصری هم نمیومد .
ما نمیتونستیم در کنار چمبو یه وینگر دیگه بخریم .یا باید چمبو میومد یا یک نفر دیگه .
اینطور نیست که بگیم حالا که به چمبو 12 میلیون دادیم پس پول داریم و باید یه بازیکن 30 میلیونی هم بخریم .

مثل اینه که یه خونواده ای 206 میخره بعد بگیم حتما وضعش خوبه پس یه مزدا هم باید بخره .در حالی که همون 206 رو هم قسطی خریده .S_13

امضای legend killer
[تصویر: bl92_cjp_sn1umaalxfp_-_copy.jpg]
05-14-2012 08:41 PM
 Thanks given by: Matador , MiladArsenal , OpOOsiTioN666 , Michael Jackson , ARASH.F , CeSe , TTHENRY , abedi72 , AliAres2010 , Delgado , Arsenal14out
One World,One ARsenal,One ARsene

رتبه: 122
Given 55110 thank(s) in 7280 post(s)

ارسال: #96
(05-14-2012 04:10 PM)J - G نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(05-14-2012 04:27 AM)hamidf1212 نوشته است: You are not allowed to view links. Register or Login to view.[quote='ARASH.F' pid='196360' dateline='1336983401']

جناب مدیر چرا اطلاعات غلط میدی و با اون میخوای به حرفتو اثبات کنی
ما کجاش 12 میلیون پوند دادیم؟
ما 6الی 7 میلیون پول بابت این جوون پرداخت کردیم جوونیی که یه استعداد نابه جوونی که دوسال دیگه میتونه تیمتو بچرخونه
تو قرارداداش بود در صورتی که بازی کنه و اینا به 12 میلیون هم میرسسه و میبینی که ونگر از ترس پول دادن بیشتر کلا بازیشم نمیده
میخام بگم حتی یک میلیون برا این باشگاه چقد مهمه

میشه اون متن قراردادی که برای شما فکس شده رو اسکن کنی اینجا برای ما هم بزاری تا اطلاعات غلطی که دادم رو برای خودم درست کنم ؟

چه طوریاست کهرقمی که ن گفتم غلطه اما رقم فرضیه شما درست ؟

و در نهایت ونگر از ترس دادن پول بیشتر بازیشم نمیده
اگه اینو نزارم توی مهد کودک هایبوری می خوام کجای دلم بزارمش ؟
پست قبلم چندتا جمله اضافه داشت که آخر سر حذفش کردم اما الان خیلی پشیمونم نوشته بودم ج.اب به سبک خودت:توهم -خود فریبی مردم فریبی S_14 خوب چیه اگه درست بودن حرف به این جور جملاتو پرخاشه منم بلدم عزیز دلم؟ببینم خودتو مگه فکس داشتی که قراردادش 12تاس؟از کجا میگیاصلا فرضا شک داری حق نداری بیای اینجا بگو و بهش استناد کنی4من از حرفی که میزنم مطمدنم و از خودمم در نیاوردم
the Gunners have agreed to make a down-payment of £6.5million in a deal
hat could rise to £11.5m.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.کلا اگه کسه دیگه ای بود با این لحنش جوابشو هم نمیدادم همینطور ترجیح دادم راجع به بقیه حرفاتم چیزی نگم چون آداب اولیه صحبت کردن رو توش نمیبینم
05-14-2012 09:39 PM
 Thanks given by: AliAres2010 , TTHENRY , wengerist , legend killer
موضوع بسته شده