رمز ورود:

تبلیغات

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ونگر خواهان تکرار فرانسه - ایرلند شد !
نویسنده پیام
ZoomZoom

وضعيت : آفلاین
630
رتبه: 81
Given 11387 thank(s) in 1322 post(s)

ارسال: #1
ونگر خواهان تکرار فرانسه - ایرلند شد !
[تصویر: France_Ireland_Wcup_Soccer__ZFM1074b0519e20ad2.jpg]

آرسن ونگر به عنوان بزرگترین مربی فرانسوی که صاحب سبک در فوتبال است از FFF خواست تا آمادگی خود را برای تکرار بازی اعلام دارد .

اتفاق آن شب و حرکت ناجوانمردانه تیری آنری را هیچکس فراموش نکرد و از آن روز مدام اخبار متفاوتی از اظهار نظرات متفاوت مخابره میشود . آنری شهرتش را با بدنامی عوض کرده ...
ایرلندی ها خواهان تکرار بازی شدند اما فیفا تا امروز روی خوشی به این مورد نشان نداده .
جالب است که آنری بعد از بازی قبول کرد ناداوری آنها را برنده میدان کرده و تکرار بازی را منصفانه ترین راه حل دانست از سویی این تکراربه شدت به فیفا ضربه میزند وعملا دهان کجی به داورهاست (و اینکه باید داوری تلویزیونی شود )
ونگر در این مورد گفت » بله تکرار شود ! البته من احساس خودم رو بیان میکنم و برایم فرقی ندارد ،باید عدالت را برقرار کرد ، به عنوان یم فرانسوی باید ایرلند را ببریم و این اتفاق نیافتاد ، به همین سادگی این بخشی از فوتبال است ...
ونگر در ادامه به 2 راه اشاره کرد
1- فرانسه پیشنهاد تکرار بازی را بدهد که من حامیه این نظر هستم .
2-فیفا دست به کار شود و خودش در این مورد نظر دهد .

ونگر به سال 99 و پیروزی آرسنال در فینال FA اشاره کرد و گفت : آن اشتباه داوری بود

امضای arman
MAZDA 3 - 2010
S_6

11-20-2009، 10:47 PM
i'm mine myself
*

195
رتبه: 36
Given 1765 thank(s) in 128 post(s)

ارسال: #2
RE: ونگر خواهان تکرار فرانسه - ایرلند شد !
"همه ی استادیوم هندبال را دیدند ولی داور ندیدS_24. این راه فرانسه برای صعود نبود و فوتبال باید از این یاد بگیرد. فوتبال پذیرفته است که یک بیلیون نفر ببینند و تنها یک نفر نبیند و آن یک نفر همان کسی است که مسلط بر تصمیمات بازی است! این راه قابل رفتن نیست.
ما نمی توانیم تصمیمات اشتباه به این آشکاری را بپذیریم آن هم چون نمی خواهیم از تمام امکانات ممکن در بازی مدرن استفاده کنیم!!((رئیس هم خوب از فرصت استفاده کرده و حرف دلش رو که همیشه می گفت به رخ کشیده!! به قول خودمون<<دیدید گفتم!!>> S_13 ))
وقتی بازی را می دیدم داور را دیدم که گلی را پذیرفت که می دانست یک چیز در آن درست نیست و این ناراحت کننده است. او صحنه را ندید, من این را می فهمم, خط نگهدار هم ندید ولی این کمکی نمی کند. در نهایت او گلی را گرفت که گل نبود. ما نمی توانیم در ورزشمان این را تحمل کنیم و باید کاری برای آن انجام شود.
ما(تیم ملی فرانسه) از در پشتی صعود کردیم, مثل پرتغال. روندمان درست مثل پرتغال بود, شروعی بد و بدون اعتماد به نفس و سپس راهی نا خوشایند.
اگر در تیم مقابل بودید این گل از گلویتان پایین نمی رفت. ترجیح می دادیم که از راه دیگری به مرحله ی بعد برویم."
"بعد از بازی با او(تیری) صحبت کردم و او هم می دانست که کار درستی نبوده ولی این به داور بر می گشت که بازی را متوقف کند.
در نهایت ما صعود کردیم اما با اشتباه داور و قدرت مچ(S_15) و البته ناهماهنگی ایرلندی ها در مقابل دروازه شان!"

امضای AK5
مرد نیستم اگه از این لحظه به بعد حتی یک دقیقه از "90" رو ببینم!!!S_26S_28
-------------------------------------
[تصویر: xnmwvb2d8dqneoqy6km4o.jpg]
11-20-2009، 11:19 PM
MY IRAN

0
رتبه: 49
Given 1556 thank(s) in 282 post(s)

ارسال: #3
ظلم یکسان خودش نوعی عدالت محسوب میشه
تا حال هیچ بازی تکرار نشده پس چرا باید این بازی تکرار شه ؟؟؟
قبل از این بازی هم حادثه های شبیه به این اتفاق افتاده ولی تکراری صورت نگرفته
به نظرم باید راهی برای تکرار نشدن این فاجعه پیدا کرد حتی اگه اون راه استفاده از تصاویر ویدئویی باشه
کاملا میشه فهمید که الان ایرلندی ها و حتی انری چه احساسی دارن ولی باید تلاش شه تا باز این احساس به تیمی دیگر دست نده چون تکرار بازی مشکلی رو حل نمیکنه

جواد 123 (جواد سابق)
11-20-2009، 11:29 PM
کیوان

41
رتبه: 69
Given 5566 thank(s) in 847 post(s)

ارسال: #4
(11-20-2009، 11:29 PM)جواد 123 نوشته است: به نظرم باید راهی برای تکرار نشدن این فاجعه پیدا کرد حتی اگه اون راه استفاده از تصاویر ویدئویی باشه
کاملا میشه فهمید که الان ایرلندی ها و حتی انری چه احساسی دارن ولی باید تلاش شه تا باز این احساس به تیمی دیگر دست نده چون تکرار بازی مشکلی رو حل نمیکنه

جواد 123 (جواد سابق)

کاملا درسته تکرار اصلا منطقی نیست،شاید این فاجعه نقطه آغازی برای داوری با تصاویر ویدیوئی باشه (البته بازم این روش مخالفای سر سخت خودشم داره،اجرا شدن این روش هم اما و اگر زیاد داره)
یه لحظه تصور کنید با درخواست تکرار فیفا موافقت میکرد،اونموقع این روند بعد از تیمای ملی به باشگاهها میکشید و بعد گندش درمی اومد،افتضاح کامل.
سوال:به نظر شما در صورت امکان تکرار در بازی ها،فکر میکنید کدام تیم مصرانه به دنبال تکرار بازی خود با آرسنال است؟
جواب:اگه امکان داشت شک نکنید اون تیم سلتیک بود(فکر کنم مربیشون هنوز به خون ما تشنه باشه،شاید باورتون نشه با اینکه خیلی وقته از اون بازی گذشته ولی همین چند روز پیش بود دوباره مربیشون یه مصاحبه کرده بود و...)در نهایت در صورت تکرار گند همه چیز درمیاد.

امضای dream
Vive la France
آخرين سنگر سكوته، حق ما گرفتني نيست/آسمونشم بگيري، اين پرنده مردني نيست...

11-21-2009، 12:15 AM
توپچی
**

145
رتبه: 24
Given 27 thank(s) in 4 post(s)

ارسال: #5
فکر نکنم فیفا به این سادگی ها بزاره که بازی تکرار بشه!!..
البته ایرلندی ها حق دارند...این خودش بد ترین ننگ واسه فرانسه هست که میخواد به جام جهانی بره اون هم با تقلب!! یاد زیدان به خیر و نیکی که این قدر فرانسه تو اون زمان علیل نبود..فرانسه ای رو یاد بیارید که تو فینال 98 برزیل رو برد...فرانسه ای رو یاد بیارید که 2006 برزیل رو زمین گیر کرد...دریبل های سر پای زیدان به کاکا رو یادتونه؟
این ها تکرار نشدن اسطوره فوتباله! زیدان Viva ZIZoU

امضای CescO [تصویر: q2lo7x000xa9d7w3gql.jpg] [تصویر: 66kuucecsayf26dt08s9.jpg]

We Are Always The Champion,It Ain\'t Important Whether We Win Or Not,The Importance Is We Are The Gunner.

S_36S_35S_35S_35S_44
11-21-2009، 12:22 AM
هوادار آرسنال
*

0
رتبه: 2
Given 0 thank(s) in 0 post(s)

ارسال: #6
خیلی بعیده فیفا زیر باز تکرار بازی بره، اگر چه به دلایلی که دوستان اشاره کردن تکرار بازی خیلی منطقی هم نیست اما اگه هر کس یه لحظه خودشو جای ایرلندی ها بذاره............... پس ای کاش بازیو تکرار کننS_41
راستی آنری چه شانسی آورد که دیگه تو انگلیس بازی نمی کنه وگر نه معلوم نبود چه بلایی سرش بیادS_49

امضای Samir_Robin S_32آرسنال.....................تا همیشهS_32
11-21-2009، 12:40 AM
Aaron

0
رتبه: 101
Given 40216 thank(s) in 3233 post(s)

ارسال: #7
بابا رئیس بیخیال این فردین بازیارو بذار کنار
فکر کنم ونگر دیشب فیلم فردین دیده

امضای legend killer
[تصویر: bl92_cjp_sn1umaalxfp_-_copy.jpg]
11-21-2009، 12:50 AM
آرين

0
رتبه: 42
Given 179 thank(s) in 75 post(s)

ارسال: #8
اي بابا!!! اين تيري هم سنگي رو انداخت تو چاه كه هزار تا عاقل نميتونن درش بيارن!!

طفلك حتما اين روزا بدترين روزاي زندگيشه. S_33 خدا صبرش بده!

امضای REYES

[تصویر: e1pink-floyd-dsofm.png]

Hey you, don't tell me there's no hope at all. Together we stand, divided we fall
11-21-2009، 12:52 AM
هوادار فعال آرسنال
**

0
رتبه: 60
Given 1380 thank(s) in 284 post(s)

ارسال: #9
نقل قول:حرکت ناجوانمردانه تیری آنری را هیچکس فراموش نکرد
آنری شهرتش را با بدنامی عوض کرد
من اصلا این رو قبول ندارم برای هر کسی ممکنه پیش بیادS_24 حتی اگه ناخودآگاه دستشو باز کرده باشه هم عمدی در کار نبوده که به نظرم دستش را باز هم نکرد یه جورایی توپ اومد و خودشو کوبوند به دست آنری بعد از بازی هم که پذیرفت چه اتفاقی افتاده.
قبول دارم که خیلی برای ایرلند دردناکه ولی من هم فکر می کنم تکرار بازی خودش یه جور بی عدالتیه وضع از آن بازیهای جام جهانی کره که داورها مدام گلهای تیمهای رقیب کره رو آفساید می گرفتند که بدتر نیست

امضای asali
چــــــــــــقدر دلم برات تنگ شده ...
[تصویر: Henry-finish.jpg]
آینده، همان است که به آن می اندیشید
S_4S_36S_7S_44S_16S_37S_5
11-21-2009، 01:09 AM
We Are Alive We Are Green

0
رتبه: 66
Given 10917 thank(s) in 3546 post(s)

ارسال: #10
اصلا دلش خواست کور شود هرانکه نتواند دید
اینا که می گفتم کاری به ونگر نداشت

امضای Ramin1886
[تصویر: rhsc8gpjfy736j4cs2.jpg]

Egal wie tief du gefallen bist, ich weiss genau wie schwer das ist
Steh wieder auf und sing Halleluja
11-21-2009، 01:26 AM
موضوع بسته شده