رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال قرضی شاماک به وستهام تکمیل شد
نویسنده پیام
Goonerholic

وضعيت : آفلاین
980
رتبه: 132
Given 84613 thank(s) in 8428 post(s)

ارسال: #21
RE: انتقال قرضی شاماک به وستهام تکمیل شد
(01-05-2013، 07:41 PM)parse dar bad نوشته است: حسین جان به قول فردوس پور عادلی سفسته نکن برادره من S_13

حرفای من هیچ منافاتی با این ها نداره

اولا راجع به یه بازی که بله هر بازیکنی روز بد داره از هانریش بگیر که اگه یکی از اون توپایی که سخت ترشم گل میکرد رو تو اون فینال کذایی گل کرده بود ممکن بود تاریخ باشگاه کلا جور دیگه نوشته بشه خودش نره و هزار جور دیگه(این مسئله رو مثال زدما قصد گیر دادن نبود که چرا نزده چون هر بازیکنی روز بد داره)
یا همون آقایی که پارسال عالی بود ولی تو یه بازی کذایی دیگه پنالتی خراب کرد و اون اتفاق تحقیر آمیز افتاد و مثال های دیگه

اما روند کلی شماک تو بازی های اول فصل با وجود اینکه خودمون میگیم تو 2مهاجمه بیشتر جواب میده مثبت بود و کمک کنند تیم

اینکه میگی خودمون هم توقع نداشتیم با وجود برگشتن اون آدم فیکس باشه بله در سیستم تک مهاجم بله قبول نداشتیم و اون رو به شماک ترجیح میدادیم

اما آیا این ترجیح دادن منافاتی با از بین بردن اعتماد به نفس یه بازیکن جانشن داره؟ مثال بزنم برات؟ چرا همین هرناندز اینطوری نیست مگه ذخیره اون دو نفر نیست؟ ولی مربی ازش بازی میگیره بر اساس نیازش تفکراتش و چیزای دیگه و باعث میشه به اون روز نیفته

بله شماک اون فصل اکثر بازی ها رو به عنوان ذخیره میومد ولی کی ها؟ اگه تیم عقب بود یا مساوی 10مین یا حتی 5مین آخر بازی اکثرا میاوردش یا حتی اون اواخر که بندتنر رو زودتر ازش میاورد تو و میذاشت وینگ! خود تو چقدر این وینگ گذاشتن رو مسخره میکردی به درستی هم مسخره میکردی

بازیکنی که تو جریان بازی ها نیست در اون دقایق میاری تو که خب طبیعتا احتمال معجزم نباید ازش داشته باشی با اون کار بدتر اعتماد به نفسش خراب میشه

اینا مشکل از چیه؟

تو میای یه بازیکنی که میدونی به سبک سیستمت نمیخوره و بازیکن هم داری تو اون پست میخری و بعدش هم نمیتونی ازش بازی بگیری تا تو سطح خودش نگهش داری بد اون بازیکن تقصیرش بیشتره؟

الان یه مهاجم خوب دنیا بره بارسلون و ذخیره مسی باشه و مربی یا بهش بازی نده یا 5مین آخر بیارتش تو آخر فصل چی ازش میمونه؟
ولی اگه همون بازیکن رو بستگی به شرایط و بازی بیشتر میدون بدی(که منافاتی با فیکس نبودن مسی هم نداره) میتونه کارایی داشته باشه
سفسته چی هست اصن؟ من نمیدونم .. اونو به من نیشان بده S_14

در مورد اینکه به اون بازی خاص اشاره کردم این بود که میخواستم بگم در شرایطی که شماک هنوز اولین مهاجممون بود باز هم عملکرد خوبی نداشت .. اون بازی مال قبل از نیمکت نشین شدنش بود .. چند تا بازی دیگه هم قبل از اون بود

در مورد سیستم 2 مهاجمه موافقم باهات .. این دیگه به من ربطی نداره

در مورد اینکه وقتی به گل نیاز داشتیم میومد تو بازی ... خب مهاجم ذخیره تیم چه زمانی باید بیاد تو زمین؟ تیمی که جلو باشه نیاز داره مهاجمش رو عوض کنه؟ خب طبیعیه که تیمی که به گل نیاز داره مهاجم میاره تو زمین .. حالا چه 10 دقیقه مونده باشه چه 30 دقیقه .. اون مهاجم باید خودشو به آب و آتیش بزنه .. من اینو تو شماک نمیدیدم متاسفانه .. البته تو خیلی از بازیکنای دیگمون هم تو اون فصل نمیدیدم!

اما یه تیکه راجع به هرناندز گفتی .. این آمار بازیهاش تو این فصل برای یونایتده

[تصویر: guww916vvv8r5kcqci7l.jpg]

میبینی که اول فصل خیلی کم ازش استفاده میشد و حتی یادمه شایعات خروجش از یونایتد بود ولی به قول اونوریا turning point این فصل براش بازی براگا بود .. تو اون بازی 2 تا گل زد و بعد از اون تو 4 تا بازی بعدی 5 تا گل زد .. حتی تو 2 بازی از این 4 بازی هم به عنوان بازیکن ذخیره به زمین اومد

به شماک تو همون فصل اول از این فرصتها مثل بازی براگا برای چیچاریتو داده نشد؟ خب چه بازدهی داشت؟

فاصله شماک و چیچاریتو از نظر فنی از زمین تا آسمونه!

(به بحث ربطی نداره ولی اگه کسی دوست داشت در مورد ریز آمار چیچاریتو تو فصلهای اخیر بیشتر بدونه میتونه از این لینک استفاده کنه S_13 )

آره در مورد خرید شماک من هم قانع نشدم که یعنی چی .. همونجوری که فلسفه خرید خیلی های دیگه هم نمیفهمم .. پولدی، ترجیح دادن ژیرو به دمبا با و خیلی بازیکنای دیگه
01-06-2013، 01:51 PM
شهریار

88
رتبه: 73
Given 8312 thank(s) in 1160 post(s)

ارسال: #22
من با مثالم نخواستم شماک رو با هرناندز مقایسه کنم که نه کیفیتشون قابل مقایسست نه تیم هایی که توشن و...

من خواستم نشون بدم که چرخش دادن یعنی چی و چجوری میتونه باشه که یه بازیکن جایگزین هم روحیش رو حفظ کنه.

همه بازیکن ها روند منظم بازی کردن در سطحش.ن تاثیر داره حالا یکی بیشتر یکی کمتر اما نمیشه منکر این شد

من میگم اول از همه مشکل از ونگره که این بازیکن رو میخره بی هدف!

بعدش هم مشکل از نوع بازی دادن بهشه

بازیکنی که وقتی که تیم نیاز به نتیجه داره 5دقیقه یا 10دقیقه آخر میاد تو اونم تو شرایطی که بعضا یه توپ هم واسش ساخه ممکنه نشه(ما مثل منچستر نیستیم متاسفانه که نیاز به گل داره از همه جا توپ میریزه و کلی خطر ایجاد میکنه! حداقل اگه اونا 90%اینطوری باشن ما خیلی از اوقات نمیتونیم اینطوری باشیم که این ها رو هم باید در نظر داشت) اما مسئله اینه که بازیکنی رو که اصلا میدون نمیدی و گه گاه 10دقیقه میاریش تو و با شرایط بازی احتمال اینکه نتونه کاری کنه خیلیه چون نه وقتشو داره نه شرایط خوب بازی رو واسش ایجاد کردی!

آقا 20 دقیقه بازیش بده 30دقیقه بازیش بده یا بر اساس تیم رو به رو و فشردگی لیگ استراتژیکت تو یک بازی بر اساس بازی دادن بهش باشه که هم موثر باشه هم مهاجم اصلی استراحت کنه که از بس همش بازی کرد به تر تر و پنچری نکشه کارش که اکثرا این اتفاق تو آرسنال میفته! اما ونگر این کار ها رو نمیکنه(هرچند کلا ونگر جز بازی هامون با بارسا اصلا بر اساس تیم حریف ترکیب نمیچینه و ایراد بزرگیه!)

همین آمار چیچاریتو رو تو ببین بالاخره تو جریان بازی ها نگهش داشته ولی ونگر اینطوری نیست
تازه تو همون بازی های اول که میگی خوب نبوده دقایق بازیش رو ببین 3تا بازی رو از ابتدا شروع کرده و غیر از اون کلا دقایقی که بهش مهلت داده شده اصلا قابل مقایسه نیست با شماک من هرناندز رو مثال زدم که بگم با اینکه انتخاب اصلی نیست ولی چون با فکر بهش فرصت داده شده میتونه راحت تر شرایط خودش رو پیدا کنه و خوب کار کنه

واست یه مثال ساده از همین فصلی زدم که اصلا این بنده خدا تو 18تام نبود! بازی با ردینگ قشنگ 90 دقیقه گذشت و کار خاصی نتونست بکنه تا کم کم تو شرایط بازی قرار گرفت و کمک کرد به تیم برای اون نتیجه ولی مثلا اگه یکم بهش زمان داده میشد توی فصل که منافاتی با فیکس بودن یار اصلی نداره همونطور که تو منچستر نداره میتونست زودتر خودش رو تو بازی پیدا کنه

در کل همونطور که گفتم تا وقتی که ونگر نیاد اهدافش رو از خرید بگه آدم واقعا نمیتونه زیاد بررسیش کنه ولی خب از دید من یه بازیکن که یه تیم میخوادش و با وجود چند پیشنهاد دیگه اون تیم رو انتخاب میکنه ولی بی فکر خریده شده و سیستم بر اساس و کیفیتش نیست و فرصت هم بهش زیاد داده نمیشه خیلی کمتر از مربی و اون تیم مقصره چون میتونسته سال های بهتری رو تو یه تیم دیگه داشته باشه بر اساس سطح کیفیت و سیستمی که میتونه موفق باشه توش
حالا آیا ونگر با این همه ریز بینی و دقت توی خرید که 23بار میره بازی ریس رو از نزدیک میبینه تا راضی بشه به خریدش!(حالا دقیق یادم نیست چقدر ولی خیلی رفته بود دیده بودش یا کسی رو فرستاده بود) نمیتونه سطح کیفیت یک بازیکن و این شرایطش رو ندونه و بخرتش

الان هدف از ژروینیو با تموم بد بودن و لمس بودنش مشخصه قرار بوده یه وینگ سرعتی و دفاع دور زن باشه چون تیم نیاز به وینگ داشت (حالا کاری نداریم که کلا لمسه و هیچکدوم از این کار ها رو نمیکنه و فقط بلده خودش رو دریبل کنه) و البته هنوزم داره چون رفع که نشد هیچ بلای جون هم شد این خرید اما هدفش مشخص بوده حالا نا موفق بوده یا موفق ولی هدف داشته ولی بعضی خرید ها که هدفی نداشته حداقل ماها متوجه هدفقش نمیشیم جز مجانی بودن واقعا سخته پذیرفتنش اونم تو همچین سطحی تو لیگ انگلیس و من منطقم اجازه نمیده اون بازیکن رو بیشتر مقصر بدونم

امضای parse dar bad
[تصویر: 700_dettaglio2_27.-OF-Panagulis.jpg]
به پیش ای مردگان!
درفش داران بی شمار ستیز با سیاهی!
تا اهتزاز رنگینِ درفش هامان،همه با هم مُرده و زنده...
«پاناگولیس»
01-06-2013، 03:55 PM
justwengerسابق
*

0
رتبه: 99
Given 27033 thank(s) in 4638 post(s)

ارسال: #23
حسین شهریار ساکت باباS_13این همه مینویسید ما هم مجبوریم بخونیم
حداقل از مصاحبه های تکراری که بهترنS_24
ولی حسین اون تیکت در مورد هرناندز که تو بازی براگا گل زد همینم شد باعث بازیش
شماکم بازی با ردینگ 2 تا زد ولی باز رفت جزو باقالیاS_13

امضای Asoo تا دفترم از اشک میمیرد
کبرای من تصمیم می گیرد
تصمیم می گیرد که برخیزد
دارا بیفتد پای ساراها
سارا بهم ریزد الفبا را
سین را الف را را و سارا را
در بهم بپیچاند دارار را
دارا ندارای را نمی فهمد
ساعت شماری را نمی فهد
دارا نمی فهمد که نان از عشق
سارا نمی فهمدامان از عشق ...

01-06-2013، 04:03 PM
Goonerholic

980
رتبه: 132
Given 84613 thank(s) in 8428 post(s)

ارسال: #24
(01-06-2013، 04:03 PM)Asoo نوشته است: شماکم بازی با ردینگ 2 تا زد ولی باز رفت جزو باقالیاS_13
یه گل زد S_13 .. یه پاس گل داد .. از وقتی هم ژیرو اومد و سیستم 2 مهاجمه شد خوب بازی کرد

این پست من بعد از بازی المپیاکوس که میشد بازی بعدی شماک بعد از اون بازی ریدینگ:

نقل قول:اون شماک که اصن یه صحنه منو نابود کرد نیمه اول .. فکر کنم کاکلن بود یه پاس عمقی بلند براش انداخت .. با گلر تک به تک شد .. توپو با روی پای راست یه جوری استوپ کرد که توپ رفت تو تماشاگرا !!! ینی اعتماد به نفس زیر 0

طبیعی هم هست .. بدبخت اومد جلوی ریدینگ بازی کرد .. نمایش بدی هم نداشت .. گل زد .. پاس گل داد .. هد زد .. همه کار کرد اون بازی .. ولی از اون بازی به بعد دیگه بازی نکرد .. دوباره بعد از یه ماه اومده تو زمین فوتبال .. تو اون جو استادیوم

در کل اصلاً نمیتونم درک کنم تو این خراب شده چه خبره!!!

ولی یه مساله ای هم هست .. ما تو این برهه زمانی تو کدوم بازی میتونستیم ژیرو رو مثلاً بازی ندیم تا شماک بازی کنه؟ همین الانش هم با وجود ژیرو و ولکات و پولدی با خودمون دعوا داریم که کدومشون فیکس بازی کنه

آره قبول دارم وقتی یه سری چیزها رو میچینی کنار هم میبینی یه سری خریدهامون اصلاً خوب نبودن . ولی اونور قضیه رو هم باید نگاه کنیم

از ژانویه پارسال کاملاً مشخص بود که آرسنال اگه پیشنهادی واسه شماک دریافت کنه حاضره که بفروشش .. خود رئیس باشگاه بوردو چند بار مصاحبه کرد و گفت دوست داریم شماک رو برگردونیم؟ چند تا تیم مثل فیورنتینا هم تابستون تمایل داشتن بخرنش ولی اصلاً تمایل نداشتن 1- پول خوبی به ما بدن 2- دستمزد شماک رو پرداخت کنن

خیلی از بدبختی هامون اینه که بازیکنهامون فروش نمیرن .. آرشاوین، شماک، اسکیلاچی و این دست بازیکنا!

مسائل فنی یه بخش قضیه است، اینکه چرا یه بازیکن افت میکنه. و مسائل مالی یه بخش دیگه .. درسته ما نسبت به تیمهایی مثل سیتی، یونایتد، چلسی و تیمهای بزرگ دستمزد کمتری میدیم ولی نسبت به تیمهای پایین تر خیلی اختلاف داره دستمزدهامون .. واسه همین اون تیمها نمیتونن دستمزدهای این بازیکنا رو پرداخت کنن و ما رو از شرشون خلاص کنن .. دیگه این قضیه شماک آخرش بود .. یه بخشی از دستمزدش رو هنوز خودمون باید بدیم

بالاخره بازیکن یه جایی باید تصمیم بگیره .. آیا میخواد بره جایی که دستمزد کمتری بگیره ولی در عوض بازی کنه .. یا اینکه تو آرسنال بمونه، دستمزد بیشتری بگیره ولی بازی نکنه (البته این وسط یه استثنا هم هست .. مثل آرتتا که از یه تیم ضعیف تر به آرسنال میاد و حاضره دستمزد کمتری هم بگیره) .. تا الان که بازیکنای مازادمون دومی رو انتخاب کردن .. باید دید در آینده چی پیش میاد!

** شهریار موقع امتحاناشه زبون باز کرده .. طبیعیه S_14
01-06-2013، 05:17 PM
Ghost of Highbury

1,437
رتبه: 109
Given 66302 thank(s) in 6702 post(s)

ارسال: #25
نقل قول:
یه گل زد
[تصویر: S_13.gif]
.. یه پاس گل داد ..

دو تا گل زد برادر منS_13 یه شوت راه دور یه چیپ دروازه خالیS_24

امضای AliAres2010
[تصویر: 2tqasb3gnnyoexp7ejlo.jpg]
01-06-2013، 05:22 PM
justwengerسابق
*

0
رتبه: 99
Given 27033 thank(s) in 4638 post(s)

ارسال: #26
(01-06-2013، 05:22 PM)AliAres2010 نوشته است:
نقل قول:
یه گل زد
[تصویر: S_13.gif]
.. یه پاس گل داد ..

دو تا گل زد برادر منS_13 یه شوت راه دور یه چیپ دروازه خالیS_24

پس شد 2 گل و یه پاس گلS_15S_15S_15
خیلی ونگرو بدهکار کردیم ها:s_97:s_97

امضای Asoo تا دفترم از اشک میمیرد
کبرای من تصمیم می گیرد
تصمیم می گیرد که برخیزد
دارا بیفتد پای ساراها
سارا بهم ریزد الفبا را
سین را الف را را و سارا را
در بهم بپیچاند دارار را
دارا ندارای را نمی فهمد
ساعت شماری را نمی فهد
دارا نمی فهمد که نان از عشق
سارا نمی فهمدامان از عشق ...

01-06-2013، 11:45 PM
یه دختر آرسنالی دلتنگ!

0
رتبه: 96
Given 11123 thank(s) in 1229 post(s)

ارسال: #27
آقا من فکرکنم سر قلیون کشیدنش ونگر که عصبی شد دیگه از چشمش افتاد بازی نداد بهش درست حسابی S_50:s_97

[تصویر: 36957788116216739037.jpg]

پنجشنبه 10 ژانویه میشه S_21 آره میشه S_13 تولد مروانه S_33 آخی بگردمS_11 تولد 28 سالگیش مبارکش پیشاپیش :s_107:s_97

[تصویر: 21374601570652217577.jpg]

امضای Nashmil
[تصویر: a5zz51a35sv16lpmw459.jpg]
01-07-2013، 02:32 AM
موضوع بسته شده