رمز ورود:

موضوع بسته شده 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گازیدیس:چشم اندازمان کسب جام است
نویسنده پیام
GUNNER 4 LIFE

وضعيت : آفلاین
0
رتبه: 34
Given 15314 thank(s) in 1686 post(s)

ارسال: #11
RE: گازیدیس:چشم اندازمان کسب جام است
سعید همه چیزایی که من میخواستم بگم رو گفت

فقط اینکه گازیدیس هر سال آخر فصل این حرفای قشنگ رو میزنه ولی آخرش اوج خریدامون میشه یکی مثل کازورلا.اصن ارزشهای کازورلا رو رد نمیکنم ولی یادمون باشه که کازورلا هیچوقت تو یه تیم تاپ نبوده و از مالاگا با اون شرایط مالی خریدیمش

خرید و ترغیب بازیکنای تیمای بزرگ رو ما نمیتونیم انجام بدیم.مثلا همین گونزالو هیگواین زپرتی که قطع یقین بدونید عمرا نمیاد تیمی مثل آرسنال.یا مثلا شایعه راه انداخته بودن که رونی میاد آرسنال!!!!!!!!!

متاسفانه انقدر اعتبارمونو از دست دادیم که بازیکنای تیمای بزرگ حاضر نمیشن بیان آرسنال.حتی ستاره های تیمای دیگه هم اولویتشونو آرسنال نمیدونن.اصن رابیش بدونید این شایعات رابیشو!

دلمونو باید به امثال یووتیچ و از این دست بازیکنا خوش کنیم ما رو چه به کاوانی و فالکائو و رونی و حتی هیگواین!

من به آوردن توماس آیسفلد تو تیم اول راضی ام به ساختن ستاره ها راضی و خوشحالم اما مهمتر از اینا خرید چند تا بازیکن تاپ و ریال کوالیتی و با اعتباره که میتونه باعث تقویت واقعی تیم بشه.به قول حسین بیگ اسکواد فقط کمی نیست.باید بیگ اسکوادمون کیفی هم باشه مثل چلسی مثل سیتی....

مثلا خرید اولیویه ژیرو تو شرایطی که خیییییییییییییلی گزینه های بهتری برای جانشینی ون پرسی بود چه معنایی داشت؟؟؟؟

اگر پول هست پس خرجش کن.اگر بازیکنی واقعا ارزششو داره چرا باید سر چند میلیون اینور و اونور پیشنهاد قراردادو به هم زد؟؟؟؟؟؟؟ مشکل عمده همینه......اگر این کارو امسال نکنن و یه مقدار دست و دلبازانه تر عمل کنن میشه ریال کوالیتی و نه لزوما فوق ستاره آورد تو تیم

ما ستاره نمیخوایم ما ریال کوالیتی میخوایم

ما ژیرو و ژروینیو نمیخوایم ما ریال کوالیتی میخوایم

جناب گازیدیس!

امضای SURVIVOR
Back on Track
05-22-2013، 02:58 AM
Masoud2067

وضعيت : آفلاین
0
رتبه: 34
Given 6385 thank(s) in 1056 post(s)

ارسال: #12
RE: گازیدیس:چشم اندازمان کسب جام است
(05-21-2013، 09:07 PM)Delgado نوشته است:
(05-21-2013، 05:43 PM)Masoud2067 نوشته است: خوب شما خودت رو نمودار داری نشون میدی که کمتره دیگه!من آرسنالو با من یو و چلسی و من سیتی مقایسه کردم که از این تیم ها هم پایین تره،اگه از یونایتد بالاتره بخاطر اینه که من یو یه تیم برنده هست و به اندازه آرسنال برای تمدید قرارداد با بازیکناش مشکل نداره!چون بازیکنا میخوان تو من یو باشن چون همیشه دنبال قهرمانیه

منم نگفتم از این تیم ها بیشتره ولی اونقدری کم تر نیست که شما تو پست اول اشاره کردید.

فوتبال یه نوع تجارته به خصوص وقتی بحث پول و هزینه میاد وسط و تو تجارت بیشتر از اینکه به پول نیاز داشته باشید به برنامه ریزی و استفاده از فرصت ها نیاز دارید.

آرسنال این فصل حدود 144 میلیون دستمزد پرداختی داشت که به هیچ وجه رقم کمی نیست اما همینطور که تو پست قبل اشاره کردم انتقاد من درمورد ساختار دستمزدهای باشگاه به نحوه پرداخت اون مربوط میشه نه میزانش، خیلی ساده هست:

آرشاوین، اسکیلاچی، بنتنر، پارک، شاماک، دنیلسون، سانتوس، مانونه، ژورو و فابیانسکی

10 بازیکنی که تو طول فصل جمعاً 10 بازی هم انجام ندادن

و مجموع دستمزد هفتگیشون >>> حدود 550 هزار پوند در هفته و بیش از 30 میلیون پوند در سال!

ما داریم هفته ای 500 هزار پوند به بازیکنایی میدیم که فقط اسم باشگاهشون آرسناله ( به جز دو سه مورد )

و در نظر بگیرید با این 500 هزار پوند در هفته که جزئی از ساختار دستمزد فعلی باشگاست میشه چه بازیکنایی رو جذب کرد.

بنابراین فکر نمیکنم میزان دستمزدهای پرداختی باشگاه پایین باشه و بیشتر از افزایش پیدا کردن نیاز به مدیریت داره.
اینکه من گفتم سقف دستمزدهامون پایین تر از کف دستمزدهای اون تیم ها هست خوب معلومه که بزرگنمایی کردم،بخاطر اینکه خواستم منظورمو برسونم،ولی در عمل ما هیچ وقت قدرت رقابت با این تیم هارو نداریم!ما خرید بازیکن 25 میلیونی واسمون رویا شده!در حالیکه من یو حاظره در صورت نیازش! به بازیکنی مثل هیگواین حتی 30 تا هم بده!ما نیاز به مهاجم خوب داریم ولی ترجیح میدیم موقعیت مالی باشگاه به خطر نیفته.
فوتبال تجارته درست ولی این یه بخشش هست،یه بخش دیگه هم خواسته های هواداره،تازه قهرمان شدن سود مالی هم برای باشگاه داره،شما خودتونو جای سهام دار باشگاه میذارین و صحبت میکنین،نمیدونم شاید سهام دار باشین!سود مالی که گفتین واسه اون سهام دار خیلی خوبه ولی واسه منه هوادار تا وقتی برای خرید بازیکن خوب یا ساختن ورزشگاه خرح نشه هیج سودی نداره!

امضای Mesut
Thank you but it's time to leave

[تصویر: do.php?imgf=1386e016-4de2-432c-87aa-15782ff7576e.jpg]
05-22-2013، 10:44 AM
موضوع بسته شده